IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #821  
Стар 25th October 2008, 23:33
genomania genomania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 31
По подразбиране

течния парафин го има в аптеките,протеините на прах са с много въглехидрати,прочети първо съдържанието и си прецени сама според мен не може

шоколад за диабетици ,масло,какао,няма захар но проверете мазнините
__________________
с Дюкан свалих 12 кг.цел от 73 на 61 постигната
http://www.mamaibebe.com/text/48f394bceefa5.gif
Отговори с цитат
  #822  
Стар 26th October 2008, 00:12
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

milamila_7ти си страхотна , безкрайно много ти благодаря наистина мн ми помогна,желая ти от все сърце бързо стопяване на килограмите както и на останалите мацки!
Отговори с цитат
  #823  
Стар 26th October 2008, 10:13
ioankapk ioankapk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Pernik
Мнения: 20
По подразбиране

Като ви чета-Вие дами ме окуражавате
е аз не ям много -но си права непрекьснато режимни сладкиши-умирам за една водка и няколко снакчета-на тези неща можем винаги да си ги позволим след диетата. [/i] Решила съм да я права 2 месецаднес ми е 28-ия ,лошото е че не съм се мерила-но по дрехите си личи
Искам да кажа на всички нови ,които все още се чудят-има ефект и наистина е мн. ефикасна почвайте смело! Приятен ден
[/list][/list]
Отговори с цитат
  #824  
Стар 26th October 2008, 14:27
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Да си кажа какво обядвах днес за 1-ви ден на смесен режим: малка пилешка пържола, 1 варено яйце, половин краставичка и чаша прясно мляко 0,1%.
Да кажат ветераните, добре ли е, много ло е, малко ли е?
Къде да го намеря това обезмаслено сирене "Култура", по магазинчетата около нас го няма, нито на Метро, нито на Била...
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
Отговори с цитат
  #825  
Стар 26th October 2008, 15:35
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране HI!!!

Здравейте!Аз съм нова тук, а и за пръв път чувам за въпросната диета.Решила съм,че я почвам,след малко ще тичам до магазина,но имам някои въпросчета и се надявам хората, които вече са напред в менюто да ми помогнат! та-мога ли да ям 1 или 2 пъти дневно,когато си моискам и да пропускам закуската, защото имам един проблем-ако яма на закуска не мога да спра да се тъпча цял ден,а пък от всяко погълнато нещо ми се издува стомаха супер мн ,та за това ще се опитам да не ям мн, за да не мисля за храна!
А отностно алкохола(не че съм алкохоличка де ), но съм студентка и не ми се изпускат възможностите за забава,а искам и да пийвам, но доколкото чета във форумите май май не трябва.ще развалая ли ефаката с някоя и друга водка?
и за спорта-нямам голямо желание-мързелива съм,макар че по-рано спортувах.
надявам се да ме нахъсате да успея, че аз мн бързо се разочаровам и отказвам.
Висока съм 168 и съм 62 кг,качих 15 кг след спиране на цигарите преди 3 год.,сега пак пуша,ама си имам сланинки и паласки ,на 55 бях за малко това лята,от нерви и недохранване,ама после от нерви си върнах 7 мн бързо, а е желателно да стана 50(надявам се)
благодаря предварителни и се надявам да не съм ви отекчила с подробния си разказа!!!
Целувки и приятен ден на всички!!!
Отговори с цитат
  #826  
Стар 26th October 2008, 16:54
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Nenna
Преди да започнеш каквото и да е прочети книгата. ако неможеш поне прочети първа страница на темата. там в резюме е описан режима. Може да ядеш колкото си искаш стига да са нещата от списъка.Не бива да гладуваш иначе няма ефект.
Алкохол - не.
Но да не обяснявам всичко - прочети първа страница. Там има описание, а ако искаш прати ми на лични имейла си - ще ти пратя книгата за да я прочетеш.
Отговори с цитат
  #827  
Стар 26th October 2008, 17:36
marry marry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: пловдив
Мнения: 204
По подразбиране

тира ако имаш линк на книгата качена в интернет, ще може ли да го пратиш и на мен, че доста приетлеки искат да им дам книгата, но тя все пак е само една
а на новото момиче бих казала, че тази диета не е подходяща за нея защото няма много за сваляне а това си ангажимент за цял живот все пак, но нека сама прецени
Отговори с цитат
  #828  
Стар 26th October 2008, 18:25
zvezda 39 zvezda 39 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте!Аз съм нова в тази тема.Само искам да ви кажа,че от точно един месец съм на диетата на Дюкан.В началото тежах 113 кг,а съм на 39 години.Имам вече и първите резултати.За един месец 6 кг.Сега диетата е много модерна.Прави ми впечатление,че доста хора минават на нея по разкази на приятелки,колежки и познати.Снощи например ми бяха на гости приятелско семейство с 8 годишна дъщеря.Майката и дъщерята са 4 ден на чисти протеини.Попитах майката чела ли е в книгата за възможните проблеми при малките деца.Тя ми отговори,че не.Показах и книгите на Дюкан.Струва ми се,че малко се постресна.Та мисълта ми беше без да правя реклама на книгите на доктора е хубаво като правиш диетата му да четеш книгите.Аз обаче имам други въпроси към вас.Бялата тиква която в момента я има на нашия пазар плод ли е или зеленчук?
Отговори с цитат
  #829  
Стар 26th October 2008, 19:32
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Danielka
Къде да го намеря това обезмаслено сирене "Култура", по магазинчетата около нас го няма, нито на Метро, нито на Била...
Даниелка, има го в Пикадили.
На мен лично не ми хареса.
Отговори с цитат
  #830  
Стар 26th October 2008, 21:09
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Добър вечер, мили дами, дюканки!
виждам, че има доста нови ентусиастки. Искам да ги окуража, че са на прав път. Този режим е нещо различно от всички диети, които съм спазвала до сега. Искрено се надявам този път да удържа положението и на пролет да се похваля с желаните от толкова години мерки и кг-ми.
Дерзайте и не се отказвайте, дори и когато направите някое "прегрешение" спрямо режима. Особено ценен е и сайтът с рецептите. Аз в началото определено смята, че трябва да ям само месо и яйца в чист вид. С времето осъзнах и се "ограмотих" по темата и вече мога да се похваля с много интересни ястия и то режимни.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:41.