IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #831  
Стар 27th October 2008, 08:23
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Добро утро момичета, закусвам преди работа и ми е доста приятна вашата компания. Седнах да ви прочета и да видя кой как се стопява Аз след задържането, онази сутрин се съубидих 70,300,обаче днес отново съм 71,200, което ми говори че имам водичка в тялото. Вече утре като мина на ЧП ще видим има ли радостана новина или е фалшива тревога Както и да е. Добре дошли на новите момичета И успех!!!
Отговори с цитат
  #832  
Стар 27th October 2008, 12:49
desip desip не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Враца
Мнения: 16
По подразбиране привет отново и от мен

Здравейте момичета

и аз съм от новичките тук, но все още удържам фронта. Много ми е трудно със сладичкото, но....справям се с цеденото мляко желатин и подсладител.

На мен също ми прави впечатление, че доста от дрехите ми оширочават, а видимо не се забелязва кой знае колко. Само бузите ми изчезнаха - това е видимото. От време на време се обезкуражавам и аз, защото съм с много ниско кръвно, ниска кръвна захар, пък дебела. Та от време на време си взимам по някое нормално мляко или пък киви. Знам, че не трябва, но иначе може да се наложи наемането на кран, ако падна на улицита. Къде шега, къде истина.

Ще продължа независимо, че от време на време "модифицирам" млякото и месото.

Поздрави и успех на всички
Деси
Отговори с цитат
  #833  
Стар 27th October 2008, 13:16
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mena
Цитирай:
Първоначално написано от Danielka
Къде да го намеря това обезмаслено сирене "Култура", по магазинчетата около нас го няма, нито на Метро, нито на Била...
Даниелка, има го в Пикадили.
На мен лично не ми хареса.
Мерси, мила! Вече го открих и довечера ще го опитам, дано ми хареса, че липсата на сирене много ме мъчи.
Да ви питам за десерта "Синеморец" кога мога да го ям, гледам, че мазнините и въглехидратите му са 2 пъти повече от белтъчините...
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
Отговори с цитат
  #834  
Стар 27th October 2008, 21:16
Antoinette Antoinette не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Somewhere
Мнения: 76
Изпратете съобщение чрез ICQ до Antoinette
По подразбиране

Здравейте мацки

Отдавна не съм писала, защото не бях близо до Интернет. Да се отчета - месец и половина в трета фаза и килограмите горе долу ги поддържам (+-2 варират винаги). Схемата е много хаотична, но се справям някак си...много е трудно обаче!!!

Относно някой продукти - искам да кажа, че сиренето Култура, както и киселото мляко Култура хич не са обезмаслени. Ако се зачетете ще видите, че има растителни мазнини което не става за нас! Най-вече през ударния период! Шоколадите за диабетици ги забравете в този ред на мисли - въпреки, че нямат захар те компенсират с много мазнини и въглехидрати!
Danielka - Синеморец НЕ може! Сирене също! Ако държите да сте стриктни и да не се чудите после защо не сваляте и защо задържате.
Едва ли чак толкова не можете.
Аз като карах ударната фаза и в началото на 2ра (които са много трудни периоди на адаптация) бях в сесия и преди цикъл, т..е периоди на умствено и физическо претоварване, успях да издържа без шоколади и всякакви други неща така че не се оправдавайте!!!
garga_smela ....как може да си на диета и да пиеш водка и то не инцидентно само веднъж...как може да имаш воля да спазваш режима и да нямаш воля да не пиеш водка?
имам чувството, че всеки се опитва да си прави режима ама както му е удобно...или с алкохол, или с шоколад и десерти...ааааааа я да се стягате! ще объркате новите хора

А 8 годишно дете да спазва диетата?!?!?!??!?!

Иначе поздравления за успехите на всички които имат такива

Лека нощ от мен
Отговори с цитат
  #835  
Стар 28th October 2008, 07:22
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Antoinette!!!

Само така! Особено за водката - напълно те подкрепям! Режима хич не е лек за организма (доказателства из форума колкото щеш) - не е нужно допълнително да го натоварваме с алкохол.
И какъв е толкова проблема с това сладко не мога да разбера! Изкуствени посдладители има във всякакъв вид и форма, канела, Степчета, разни ванилови и др.есенции ... Дайте воля на фантазията си и си правете какви ли не слядки неща! Това със шоколада за диабетици си е жив мързел...
Отговори с цитат
  #836  
Стар 28th October 2008, 08:03
zvezda 39 zvezda 39 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Брей ама вие направо ме засрамихте. Все пак съм човек,който не е свалил ниго гр през последните години.Пък и работата ми е доста стресова както на повечето от вас разбира се не се оплаквам и не се оправдавам.Ще се постарая да не прегрешавам,но все пак кажете ми вие как се справяте със стреса.А малката има проблем със сладкото и с прекалената любов на родителите й към нея.Може бе затова майката рискува по този опасен начин без дори да ползва триците.
Отговори с цитат
  #837  
Стар 28th October 2008, 08:21
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Ами аз не че нямам воля да спра (все пак не съм алкохолик) но да кажем, че не искам За мен режима не е стресиращ, поне организма ми не го понася така, може би поради причината, че и без това не обичам месо, сол, олио и разни такива неща.
Смятам режима за чудесен и за най- доброто, което съм опитвала, но за мен най- важното е да се чувстваш добре докато правиш нещо такова, за да може да не се подлагаш на излишен стрес и наистина да има ефект.
Не карам никого да следва "светлия" ми пример само ви споделям как е при мен.
Успехи на всички и много усмивки!
Отговори с цитат
  #838  
Стар 28th October 2008, 09:33
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Здравейте, Дюкеси!!!
Поздравления за Антоанет В общи линии тя изказа това, което се повтаря при всеки ное дошъл във форума Но лично на мен много ми хареса стилът

Аз само на бързо да кажа,че вече заковах 70,000 кг,което е страхотно. Принципно идеята ми беше да се върна на 58те килограма,които бях след лекарствата,но като видях едни снимки от онзи период,че съм била като великомъченик и се отказазах. Според Дюкан трябва да съм 65 килограма,които ако достигна ще съм супер доволна. И така успехи на всички
Отговори с цитат
  #839  
Стар 28th October 2008, 09:56
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Здравейте и от мен, мили дами!
Изчетох написаното и изпитах смесени чувства. Да, антоанете напълно права, но пък е вярно и това, че човек би трябвало да се чувства комфортно, за да издържи режима по-дълго време и резултатът му да е добър. Според мен всеки избира сам за себе си, но е хубаво някой да ни се "поскарва" периодично, за да не изпуснем посоката. Лек и успешен ден на всички! Важното е да не се предаваме, а да вървим смело напред, защото режимът е страхотен и си заслужава човек да положи усилие!!!!!
Отговори с цитат
  #840  
Стар 28th October 2008, 09:57
Aine Aine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: В Облаците
Мнения: 63
По подразбиране

Момичета предните два дни много съгреших с чипс диабетичен ншоколад, брускети и меденки ал био Не знам как ще ми подейства, но смятам да направя 1-2 дена повече протеиновите дни като наказание зареди лакомията ми. Предполагам,че се дължи на това, ,че ще ми идва, но все пак това не ме оправдава.

Иначе да се похваля вече съм 70кг (УРААААААААА) отнонсно на колко кг ще спра зависи от това как изглеждам в огледалото , а не от килограмите. Най- важно е да се чувстваме добре в кожата си.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:01.