IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 1st April 2009, 21:21
double_bi double_bi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Тренировките с Power-plate не се препоръчват при сърдечен пейсмейкър, защото заради вибрациите могат да настъпят промени в резонансните честоти на пейсмейкъра. Един здрав човек не би имал никакви сърдечни смущения, причинени от Power-plate.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 5th April 2009, 16:42
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от naja
Аз съм от Бургас, тук също има от известно време такъв уред. 10лв за 15мин,без масаж. Бих искала някой който го е практикувал по-дълго да сподели има ли ефект и какъв?
Би ли споделила къде точно в Бургас се намира уреда, аз също съм от Бургас и бих искала да го пробвам
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
Отговори с цитат
  #63  
Стар 12th April 2009, 12:11
kalina52 kalina52 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 3
По подразбиране power plate

изчетох много компетентни и некомпетентни изказвания относно уреда пауър плейт. пиша от личен опит.вече повече от 2 месеца тренирам на този уред.имах 3-4 излишни килограма.с много малки лишения,по скоро с правилно хранене и тренировките ги свалих.а относно стягането и оформянето на тялото нямам думи.просто тялото ми няма нищо общо с това което беше.преди съм ходила и на фитнес и на каланетика и на тае-бо...такива резултати не се постигат дори и с години,а с този уред виждам как формите ми се променят с всяка изминала седмица.няма травми,няма дълго висене по залите.иска се малко търпение и разбиране на нещата.относно целулита-няма го.какви ли не мазила и процедури използвах,никакъв резултат.а с тези тренировки се стапя и изчезва.всички които познавам и тренират на този уред споделят едно и също.невероятен тонус и енергия,страхотно настроение и абсолютен здравословен ефект.оказа се че процедурите с пауър плейт лекуват доста заболявания.използва се за физиотерапия и рехабилитация.с доста от посетителките на салона си коментираме резултатите,всички са във възторг.има и такива които казват че са загубили доста сериозни заболявания като плексит,костни заболявания,дори заличава на рзширени вени и т.н...изключително много неща,за които там те осведомяват,но и вече са изпитани от нас.аз започнах от чисто любопитство,видях страхотните резултати,видими са промените на тялото ми,и това вече е моя спорт.няма друго такова занимание което така да стяг кожата,моя корем вече не виси.за 2 месеца аз си видях пресата,така наречените плочки на корема.а в залата от коремни преси плочки не видях,а само болки в кръста.горещо препоръчвам тези процедури. сами ще се убедите в казаното от мен.единствено желая да бъда полезна с тази информация на тези които се интересуват,а не знаят какво точно се постига с този уред.в интернет има интересна и полезна информация.има и такива които отричат уреда,но това са хора които дори и не са го пробвали и не знаят действието му.няма как да отричаш нещо,което не познаваш.само тези които го използват ще ви потвърдят наистина вълщебното му здравословно и козметично и всякакво най-добро действие. ако има някой който тренира и има още информация,ще се радвам да контактуваме.успех на всички които искат да изглеждат и да се чувстват добре!
Отговори с цитат
  #64  
Стар 12th April 2009, 12:13
kalina52 kalina52 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Космически фитнес вталява звездите
Стинг, Джулия Робъртс и Ивана Тръмп са луди по вибрациите


Секретна руска разработка прескочи Желязната завеса и е новата мания на звездите. На Запад тя е известна като "Пауър плейт". Мадона, Стинг, Джулия Робъртс, Клинт Истууд, принц Чарлз, принц Албер от Монако, Дитер Болен от "Модър токинг", Ивана Тръмп, Антъни Хопкинс, мениджърът на Михаел Шумахер - Вили Вебер, са сред дългия списък на знаменитости, които си падат по модерните тренировки. Те са определяни още като упражнения за мързеланковци или за много ангажирани хора.
За уреда се казва, че 10 минути "тръскане на сланинки" се равнява на час и половина усилено вдигане на тежести и потене в залата.
Мъдрото решение за ленив спорт принадлежи на братушките. Руснаците са го разработили за техните космонавти, които се изправили пред проблема с атрофията на мускулите и костите с удължаването на полетите. Изобретателят е Владимир Назаров и проектът десетилетия е бил секретен. След космонавтите първо го тествали върху балерините на Болшой театър, които имали подобен проблем. Те с напредването на възрастта получавали изтъняване на костите.
През 1989 г. светът научава за тези секретни дотогава тренировки чрез вибрации. Гуус ван дер Меер, холандски треньор по физическа подготовка, купува технологията през 2000 г. и я развива за фитнес занимания. Уредът получава името "Пауър плейт". До 2006-а той ръководи компанията, навлиза в Щатите. Успява да продаде уредите си и на НАСА, които също имат подобни разработки.
Най-добре е да се работи върху машинката с личен инструктор. Един от най-известните треньори е шведът Никлас Ларсен, по чиято веща инструкция вае тяло самата Мадона. Той беше у нас, за да разясни качествата на новата фитнес тренировка.
Машинката има няколко разновидности. Новият писък на модата е портативният вариант. "Мадона си я слага в кутия и си я носи навсякъде, където шета из света. Стинг купи 10 за себе си и за музикантите си, когато са на турне, да не излизат от форма", разказа още Ларсън.
Той също е имал предизвикателства в работата, но за щастие успял да ги надвие. "Веднъж имах "ученичка", 150 кг беше, успя да стопи за 4 месеца 22 см от талията си. И си промени начина на живот въобще - стана взискателна към храната, дрехите, излъчването", спомня си той. Друга жена пък била паднала от кон, имала травма на гърба, била неподвижна, но се изправила след броени месеци. "Има и лечебен ефект. Парализирани хора се раздвижват заради вибрациите, които размърдват мускулите", твърди Никлас.
Отговори с цитат
  #65  
Стар 12th April 2009, 12:18
kalina52 kalina52 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от naja
Аз съм от Бургас, тук също има от известно време такъв уред. 10лв за 15мин,без масаж. Бих искала някой който го е практикувал по-дълго да сподели има ли ефект и какъв?
да,тренировката е 10лв.масажа е по желание-2 или 5 лв.,зависи от продължителността.на ул.Антим има един уред,но направо те бъзикат с него срещу 25лв,а масажа е 30.наГурко е 10лв и се прави супер тренировка.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 13th April 2009, 13:20
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kalina52
Цитирай:
Първоначално написано от naja
Аз съм от Бургас, тук също има от известно време такъв уред. 10лв за 15мин,без масаж. Бих искала някой който го е практикувал по-дълго да сподели има ли ефект и какъв?
да,тренировката е 10лв.масажа е по желание-2 или 5 лв.,зависи от продължителността.на ул.Антим има един уред,но направо те бъзикат с него срещу 25лв,а масажа е 30.наГурко е 10лв и се прави супер тренировка.
kalina52, би ли казала къде в София има на такива цени? И каква е идеята на масажа, след като уреда само по-себе си работи за целулита ?
Отговори с цитат
  #67  
Стар 15th April 2009, 22:04
Калинка Калинка не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 12
По подразбиране

а в Пловдив къде го има?
Отговори с цитат
  #68  
Стар 21st April 2009, 17:43
stefka.k stefka.k не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Калинка
а в Пловдив къде го има?
Да, и аз се интересувам. Вече се изморих да преброждам надлъж и нашир различни форуми от два дни, за да намеря къде в Пловдив се правят антицелулитни процедури ЛПГ или Vela Shape и това Пауър Плейт. Нека някой да даде информация. В София има толкова центрове, а тук... Пак ли ще се окаже, че нещо, което е почти на всяка крачка в София тук го има само тук-таме?
Отговори с цитат
  #69  
Стар 30th April 2009, 03:11
cherry.elly cherry.elly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Този уред след като работи на принципа "вибрация" няма ли е да е все тая да си купиш например от онези вибриращи колани тоест принципа на който работят и двата уреда е еднакъв, поне според мен е така.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 16th May 2009, 17:28
Аватара на ALEXIA
ALEXIA ALEXIA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 152
По подразбиране

Не съм впечатлена изобщо
Ходих няколко пъти, препоръча ми го една позната с обяснението, че още първият път била страшно доволна, много натоварвал, после имала мускулна треска и т.н.
Е, при мен нито едно от изброените не беше факт...може би защото имам ежедневна физическа активност, състояща се в кръстосване на София наляво и надясно по задачки...
Не му се изкефих и няма да отида пак
__________________
Даже и важните клечки са от дърво.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: PowerPlate
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:38.