IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 22nd May 2009, 19:46
rosi74 rosi74 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: sofia
Мнения: 25
По подразбиране

Здравейте, момичета!
Тъй като съпругът ми купи Пауър Плейт за вкъщи, бих помолила ако някоя от вас го е ползвала по-дълго време, да сподели по-подробно за тренировките на уреда - какви точно упражнения се правят, колко време трае всяко упражнение и т.н. Към уреда има книжка с примерни упражнения, но никъде не се уточнява колко дълго се прави всяко. Освен това ми е интересно има ли реален ефект от това в крайна сметка, тъй като прочетох доста противоречиви мнения из форумите.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 15th July 2009, 20:11
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

мацки, не знам дали е от уреда или аз си въобразявам, но започанах да имам болки в колената и го спрях... сигурно не съм правила нещо правилно...
Отговори с цитат
  #73  
Стар 24th August 2009, 10:30
mbozakova mbozakova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Fitvibe Exсel ве4е го има и в Кърджали !!! Телефон за връзка 0887566054
Отговори с цитат
  #74  
Стар 25th August 2009, 18:57
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
мацки, не знам дали е от уреда или аз си въобразявам, но започанах да имам болки в колената и го спрях... сигурно не съм правила нещо правилно...
Здрасти, Stunning! Възможно е да получиш болки в ставите само ако инструктора не те следи дали правиш упражненията правилно.
Иначе е невъзможно да се чустваш зле, тъй като Пауър Плейт е не само уред за остлабване и стягане, а се ползва и в много санаториуми за лечение на болки в гърба и проблемни стави.
Уреда е уникален с това, че вибрацията му уплътнява костната система.
Ако инструктора ти не е преминал през специално обучение и си няма поне малка представа от спорт, купи си един уред за вкъщи и се "друсай" на воля...
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
Отговори с цитат
  #75  
Стар 30th October 2009, 20:49
elmakfersan elmakfersan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 1
По подразбиране

щеми каже ли някой къде го има в Бургас и каква му е цената.благодаря
Отговори с цитат
  #76  
Стар 6th November 2009, 16:37
Аватара на Benti
Benti Benti не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 156
По подразбиране

Кой ти го каза..?
Отговори с цитат
  #77  
Стар 11th November 2009, 22:41
Maharabadubka Maharabadubka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Хахахаха,абе хора вярвате ли си ,че от седене като будала на едно място ще отслабнете не искам да раэочаровам никой,обаче това просто невъэможно!эа таэ цел има супер голямо раэнообраэие от спортни эаниманя-аеробика,тичане,раэходки,т еБо+ балансирам хранителен режим! Смея да иэкаэвам такова мнение,эащото свалих 40 кг,а съм само на 16
Отговори с цитат
  #78  
Стар 15th November 2009, 20:08
irenka_bs irenka_bs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Maharabadubka
Хахахаха,абе хора вярвате ли си ,че от седене като будала на едно място ще отслабнете не искам да раэочаровам никой,обаче това просто невъэможно!эа таэ цел има супер голямо раэнообраэие от спортни эаниманя-аеробика,тичане,раэходки,т еБо+ балансирам хранителен режим! Смея да иэкаэвам такова мнение,эащото свалих 40 кг,а съм само на 16
Кой ти е казал на теб, че на Пауър Плейт се седи? Иди пробвай и пак ще си говорим, тренировката е като във фитнес, само дето не си губиш времето
Отговори с цитат
  #79  
Стар 25th June 2011, 16:44
desdeska desdeska не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Моля ви,напишете във Варна къде има Power Plate???
Отговори с цитат
  #80  
Стар 25th August 2011, 20:20
dmant dmant не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desdeska Виж мнението
Моля ви,напишете във Варна къде има Power Plate???
Аз ходя във фитнес "Хуни". Входът е на гърба на х-л "Черно море". Инструкторката е много приятна. Цената без карта е 12лв, а с карта 10лв. Има голям ефект, но се подготви за натоварване! Не си стоиш, както се коментира из форума, а има статично натоварване и лека аеробика. А

Последно редактирано от dmant : 25th August 2011 на 20:24
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: PowerPlate
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:53.