IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th November 2007, 11:28
mimish mimish не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 20
По подразбиране Колко време носихте сутиена?

Здравейте момичета, както вече писах операцията ми беше на 5ти този месец, веднага след нея се събудих със поставен сутиен - този на триумф и да днес не съм го сваляла образно казано, доктора ми не е много многословен......нито за мазането, нито за сутиена.......абе......както и да е......кое е показателно според вашите доктори кога трябва да се свали и може да започне да се носи нормален с банели....с 300кубика надмускулно с разрез отдолу, който върви добре като зарастване.........е това е...........чакам да споделите вашия опит......пропуснах, лента не съм ползвала.......няма отоци, бях с дренажи......вече са меки и спокойни.....
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th November 2007, 11:36
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Аз моя си го носих 1 месец,щото ми беше удобен и ми придържаше гърдите.След това си купих такъв с банели и така.Но в началото е добре да се носи по няколко часа на ден,за да не се притискат белезите.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th November 2007, 11:56
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

1 месец се носи задължително, после когато можеш, аз лично гледах поне по няколко часа всеки ден до втория месец.

Сутиентите с банели не знам дали ще са ти много комфортни в началото, може би е добре да се избягват и втория месец. По-скоро можеш да носиш някакви по-удобни памучни или безшевни без железа в тях, поне аз така правех.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th November 2007, 12:07
Rivin Rivin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 61
По подразбиране

Не е задължително. Зависи от човека и какво ще каже докторът. Аз никгоа несъм носила нито лента, нито такъв сутиен, защото нямаше нужда.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th November 2007, 12:36
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rivin
Не е задължително. Зависи от човека и какво ще каже докторът. Аз никгоа несъм носила нито лента, нито такъв сутиен, защото нямаше нужда.
И аз така. А сутиените с банели - специално съм го питала - след първия месец - без проблем...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th November 2007, 22:05
Аватара на huanita
huanita huanita не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 121
По подразбиране

Аз го носих един месец по препоръка на доктора, а сега не го свалям защото ми е удобен. Ластична лента или бинт- 3 седмици- беше кошмар
__________________
И на най-високопоставения трон на света ние пак не седим на нищо друго освен на задника си!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th November 2007, 22:13
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Момичета, все пак има значение метода на поставяне.
Аз съм останала с впечатление, че при НАД се носи сутиен, затова пък лента там няма. Но може и да греша
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th November 2007, 22:17
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Момичета, все пак има значение метода на поставяне.
Аз съм останала с впечатление, че при НАД се носи сутиен, затова пък лента там няма. Но може и да греша
не грешиш
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th November 2007, 22:31
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

И моя доктор ми каза, да го нося месец, ама аз да не прецакам нещо го носих три месеца
__________________
2 X 620cc
Отговори с цитат
  #10  
Стар 27th November 2007, 23:11
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

При надмускулно поставяне възможността от неправилно наместване или изместване е доста висока в първия месец, затова сутиена е задължителен. Поне това е по мнението на моя лекар. Все пак там няма мускул да притиска импланта, а и слизане там не е целта.

Да не объркаме момичето и да направи някоя беля. Помня, че тук имахме няколко случая с обърнати или изместени импланти при надмускулно, трябва да внимава.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колковременосихтесутиена
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:46.