IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 8th January 2008, 18:09
laralake laralake не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 20
По подразбиране Кой е най-добрият Бьлгарски хирург за импланти?

Кой е най-добрият Бьлгарски хирург за импланти?


Лара от Англия
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th January 2008, 18:26
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Всяка ат нас ще ти отговори по различен начин на този въпрос, тъй като всяка е доволна от своя хирург или отдава предпочитанията си на някой конкретно. Има темичка с анкета за доволни и недоволни отработата на отделните хирурзи - надникни в нея. Може би ще намериш отговор донякъде на въпроса си. Макар че и анкетата е относителна - нормално е хирургът с повече пациенти да има повече симпатизанти или да е допуснал повече грешки в работата си от някой, който разчитана операция-две седмично. И за него съответно да е гласувано повече.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th January 2008, 18:57
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Да,така е както е написала Гуен..Няма еднозначно мнение по въпроса кой е най-добрия хирург. Мислех,че това е Ники Георгиев,но се оказа,че има и недоволни и от него.Което впрочем си е съвсем нормално.Винаги ще има доволни и недоволни.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th January 2008, 18:58
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Пак задръстваме форума с разни теми-въпросчета на новобранци...
Еми прочетете правилата на форума първо, после потърсете дали има информация по Вашия въпрос, пък ако няма пуснете нова тема...
После объркани били...как няма, всеки си пита к'вото му дойде на акъла и форума пълен с "глупости".
Кой бил най-добрия на импланти?...ахахаххахха. Ми аз ще кажа, че е моя, Гуен ще каже, че е нейния, Джангълчето пък ще настоява за нейния си....ами да, правилно.
Така, че всеки сам да си решава, пък после доволен или не - да сподели мнението си...

Модераторите, не може ли такива теми, особено старите с по 1-2 или без мнения направо да се изтриват? В тях така или иначе няма никаква полезна информация, само така си висят...
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th August 2008, 21:14
olqlq olqlq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 151
По подразбиране

много е относително тово кой е най-добрият хирург в бг,защото това е всеобхватна практика,която се практикува по различен начин от всички Едни хирурзи са много добри в правенето на гърди,но пък никви ги няма в риното Така е с всички :P за мен най-добър за гърди в бг е ильо Стоянов и Тапичарова но това е лично мнение,с което не ангажирам никои нито пък правя даден вид реклама Просто на базата на всичко което съм видяла и изчела това е моето мнение но по-скоро Ильо Стоянов
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th August 2008, 23:57
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

ако искаш бюст под мишници .
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th August 2008, 08:15
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Защо реши че под мишниците ще стане
Моя си е на място където трябва а и на приятелките ми и на хора които се оперираха при него не са под мишниците.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14th August 2008, 08:17
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

По тази логика на Дива ,не трябва да се оперираме въобще ,защото на Ники Георгиев 80% са за реоперация, или белезите са на корема,на Стоянов са под мешниците на други друго има...Защо сте толковаквайни във изказванията си ми е много странно...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 14th August 2008, 10:04
olqlq olqlq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 151
По подразбиране

НЕЩО НЕДОУМЯВАМ ЗАЩО НА сТОЯНОВ ВС ОПЕРАЦИИ ДА СА МУ ПОД МИШНИЦИТЕ АЗ ПОЗНАВАМ ДОСТА ДЕВОИКИ И РАЖДАЛИ ЖЕНИ ,КОИТО СА С ШЕВ ПОД ГЪРДАТА....
Отговори с цитат
  #10  
Стар 14th August 2008, 10:14
Аватара на sinia
sinia sinia не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Sofia
Мнения: 177
По подразбиране

Дива имаше предвид, че Стоян ги слага циците под мишниците, не "говореше" за разрезите, а за самите гърди.
__________________
Никоя цена не е достатъчно висока за едно ново усещане!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КойнайдобриятБьлгарскихирургзаимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:38.