IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 7th May 2007, 17:35
monika2001 monika2001 не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: SOFIA
Мнения: 79
По подразбиране

Кати разкажи къде си направи това избелване и за какви пари говорим.Мерси
Отговори с цитат
  #152  
Стар 7th May 2007, 17:44
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

имам час при д-р Венелинов за четвъртък, като си ги избеля ще ви дам повече инфо
Отговори с цитат
  #153  
Стар 9th May 2007, 10:06
katy katy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от monika2001
Кати разкажи къде си направи това избелване и за какви пари говорим.Мерси
Monika, зъбките си избелих при д-р Колев кабинетът му е до НДК и да ти кажа съм доволна от отношението, тъй като ти обяснява всичко. Май спокойните зъболекари се срещат все по-рядко. В бюти салона, където ходя на мезотерапия видях , че има негови рекламни картички, оказа се че две момичета с които чакахме в салона са ходили също при него. ДОволни са. На мен ми струваше 450 лв., като ми даде гаранция 2-3 години. Понеже външния ми вид е много важен, а имам няколко криви зъба, сега нося апаратче нощем , за да се изправят. Него си направих при същия доктор.
Отговори с цитат
  #154  
Стар 9th May 2007, 10:44
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Какво апаратче и моите са леко криви.Колко струва апаратчето?
Отговори с цитат
  #155  
Стар 9th May 2007, 15:04
katy katy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Azumi
Какво апаратче и моите са леко криви.Колко струва апаратчето?
като не са мислили наште като съм била малка, сега го нося. но няма начин, момичета, трябва да сме красиви.
апаратче, като на децата - пластмасово с кукички, много е малко и почти не го усещам, а и само спя с него вечер.
с тоя нощен живот напоследак го нося по-малко, но има много добър ефект, зъбите ми са почти изправени и се чувствам перфектно. докторът дори беше удивен, че толкова бързо са се преместили. той ми каза, че резултат ще има след 3 месеца най-рано.
сестра ми носеше брекети, но и вадеха зъби и с тия метални неща по зъбите и телове изглеждаше ужасно, а и ги носи почти 2 години.
А и лечението и излезе доста скъпо. Аз платих някъде към 350 лв. не помня точно, беше преди време и това е за цялото лечение + апаратчето. ходя през 2 седмици да му върти винтчетата за по 5 мин, и то когато имам час в салона наблизо. кво да се прави - суета.
Отговори с цитат
  #156  
Стар 9th May 2007, 16:15
monika2001 monika2001 не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: SOFIA
Мнения: 79
По подразбиране

благодаря кати за информацията,може и аз да си ги избеля
Отговори с цитат
  #157  
Стар 9th May 2007, 16:50
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katy
Докторът се увери, че резултата ще е траен до 2-3 години , а после избелването може и да се повтори или да мина с някоя система за вкъщи.
ама така 450лв само за 2 години..
това избелване ZOOM на каква цена е и за колко време ти остават бели зъбите?
Отговори с цитат
  #158  
Стар 9th May 2007, 21:36
katy katy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 18
По подразбиране

мммм, не съм специалистка по избелване.
чела съм в нета, че резултата от избелването по принцип е около 2-3 години, преди време като живеех в чужбина използвах такива за вкъщи, но резултата беше няколко месеца. не мога да преценя дали е скъпо или не, в щатите ми взеха за шините с геловете за у дома 400$. ако има зъболекар във форума нека да коментира.

Цените на тези процедури са доста солени. Фигурата ми е такава, че каквото и да хапна веднага ми се лепва и няма спасение. Ходих на мезотерапия и още няколко процедури за склуптиране на дупето и ханша за които се изръсих почти 500 еуро и резултата трая точно 5 месеца. поне тук в бг тези процедури може да са скъпи , но са много пъти по-евтини от същите на запад.
Отговори с цитат
  #159  
Стар 10th May 2007, 01:53
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

ази вчера си взех ето тези.Прави ми впечатление, че лепенките покриват само предните редове зъби и като цяло не са особено удобни за носене.Ще дам отчет като мине 10дневния период-моите зъбки определено имат нужда от малко избелване.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #160  
Стар 10th May 2007, 02:06
katy katy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nezinka
ази вчера си взех ето тези.Прави ми впечатление, че лепенките покриват само предните редове зъби и като цяло не са особено удобни за носене.Ще дам отчет като мине 10дневния период-моите зъбки определено имат нужда от малко избелване.
упорствай... пробвала съм точно тях за домашно и една домашна на зоом, да не те разколебавам, но при мен нямапе креста почти никакъв ефект, само май аз си втълпявах че има. а и с тези ленти е много досадно. стигаш някаква белота колкото да се появиш по-усмихната на среща с ново гадже,но не и повече.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Избелваненазъби
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:12.