IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th April 2006, 20:17
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране Белези

искам да попитам дали някой знае кой е най-ефикасният метод за заличаване на белези от стафилококова инфекция.Те са подобни на дупки от акне ,но много по-големи,кожата е вдлъбната и сякаш е изгорена.Ще ви бъда благодарна ,ако споделите това,което знаете
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th April 2006, 21:02
vessi_77 vessi_77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 138
Изпратете съобщение чрез ICQ до vessi_77
По подразбиране

Аз ходя в един козм. салон за други неща, но чух много добри отзиви за заличаване на белези от акне с лазерни терапии.Ако те интересува- Д-р Мая Тачева на Руски паметник.
__________________
Животът е хубав.Грабни го с две ръце!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th April 2006, 07:27
SexyLady SexyLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 34
По подразбиране

Здравей, живо се интересувам от тази стафилококова инфекция, защото вчера и на мен ми откриха стафилококи - имам непрекъснато хрема и периодично ми се появяват екземи.Би ли ми казала какви са тези белези?Аз нямам такива?Ти къде се лекува и какъв е бил проблема?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th April 2006, 08:25
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :)

vessi е права Мая Тачева е Бог в заличаването на белези.Аз лично гледах снимки на едно момче със стафилококова инфекция.Беше направил няколко процедури с билков пилинг и го бяха снимали след всяка интервенция.Изглежда болезнено,трябва време и средства.Но спор няма-ЕФЕКТА е поразителен.
__________________
Само слабите се стремят към порядък,СИЛНИТЕ владеят и хаоса!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th April 2006, 09:52
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

http://www.mvmcosmetics.com/content/view/19/26/

разгледай този сайт. на мен ми го пратиха и мисля че и ти ще откриеш това което търсиш.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th April 2006, 21:25
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

благодаря ви мн момичета ,не ставя въпрос за мен,а за мъж.но белезите са наистина жестоки.Надявам се и ви пожелавам да не ви се случва.Ако имате някакви конкретни въпроси питайте
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th November 2006, 12:37
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Извинявам се за може би глуповатия въпрос, но бихте ли ми казали на кои места-области се получават тия белези и те в следствие на пъпки ли са и от какъв вид са тия пъпки? Къде се появяват и въобще за какво точно става въпрос? Ако може малко по - подробно онфо?
Много мерси!
Аз имам проблемация с разни пъпки по лицето и тялото....правила съм си микробиологични изследвания /гинекологични/ Не ми е излизала такава диагноза, ама може би трябва да пусна спец. за разни коки изследвания???........ А?
Дайте инфо и съвети? Плииз?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th November 2006, 19:36
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Не съм сигурна дали по-долу нещата са за твоя случай !

ХИМИЧЕН ПИЛИНГ-изгаряне на кожата с киселина\плодова,салицилов а,трихлороцентна или ретинова\ или фенол

ЛАЗЕРЕН ПИЛИНГ-лазерен лъч изпарява горният слой и принуждава клетките да работят на бързи обороти

УЛТРАЗВУКОВ ПИЛИНГ-чрез ултразвук механично се отслабват връзките между клетките

БИЛКОВ ПИЛИНГ-регенерация на кожата на основата на билки

ДЕРМАБРАЗИО-механично полиране с алуминиеви кристали под налягане

Сега е момента за тези процедури\правят се само късна есен и в началото на зимата\
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th November 2006, 11:50
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

partalinaa,

Айиииииииииии! Много процедури ми се виждат! Ама ще трябва да видя кое ще да е най-подходящо и резултатно.Thank's!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th November 2006, 11:32
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Вчера ходих до студиото `Антоанет`,цените там са едни от най-високите които намерих до сега.Билков пилинг 350 лв.Има други салони дето правят 5 процедури по 50 лв и по този начин ти излиза 250.Доколкото запомних първия ден ти правят пилинга дето бил неприятен,следващите дни се мажеш с някакви кремове \включени в цената на стойност 150 лв- процедурата е 200\през тези дни ти се излющва кожата\наприятна гледка ,но не е хубаво насилствено да отлепваш лющещата се кожа-все едно си се изгорила на слънцето\ На 5 -ия ден ти правят пак някакъво процедура за да се почисят мъртвите клетки. Други салони http://www.europecosmetics.net/pagebg.php?P=5&SP=20
http://www.re-art.net/green_peel.htm
http://www.beniko.bgcatalog.com/about_b.html
http://www.mvmcosmetics.com/content/view/15/26/
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Белези
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:10.