IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 19th June 2007, 16:21
Аватара на emanuel4eto
emanuel4eto emanuel4eto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofia
Мнения: 63
По подразбиране

Чупене има когато се маха гърбица и се стеснява носа,а когато се скъсява не се чупи,маха се от хрющялната част
Отговори с цитат
  #262  
Стар 19th June 2007, 22:07
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Едно не мога да разбера, защо "чупене" предизвиква такъв панически страх? Чупене, рязане, все тая, хирурзите си знаят работата (или поне така се очаква), от каквото има нужда то ще се направи, не може да искаш хубав нос с претенции да не се чупи, да не се пили и да не се реже това и онова. В крайна сметка какво ви интересува важното е резултатът после да е сполучлив, а каквото се прави, се прави под упойка и не се усеща!!! чупене не чупене, бла бла....
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #263  
Стар 19th June 2007, 22:12
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tsvetik
Едно не мога да разбера, защо "чупене" предизвиква такъв панически страх? Чупене, рязане, все тая, хирурзите си знаят работата (или поне така се очаква), от каквото има нужда то ще се направи, не може да искаш хубав нос с претенции да не се чупи, да не се пили и да не се реже това и онова. В крайна сметка какво ви интересува важното е резултатът после да е сполучлив, а каквото се прави, се прави под упойка и не се усеща!!! чупене не чупене, бла бла....
съгласна съм. каквото и да ти правят - го проспиваш и нищо не разбираш. на мен също са ми чупили кост и даже болки нямах след като се събудих от упойка
Отговори с цитат
  #264  
Стар 20th June 2007, 12:16
simon simon не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: sofia
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте!

Отадвна чета този форум и по-точно всичко свръзано с ринопластика....И след дълго мислене, резултатът вече е налице. От около месец и половина вече имам нов нос- премахване на гърбица с чупене, скъсяване и намаляване на хрущялите. Но за голямо мое съжаление, почти винаги има едно"НО". На мястото на гърбицата имам един ръб, който със спадането на отоците, според мен става по-изразителен. И също така едно топче от едната страна на върха, което визуално го изкривява и променя профила от двете страни, но засега не толкова забележимо. Имам все още неравномерни отоци от двете страни и разбирасе доста време за чакане.
Аз обаче не се стърпях и отидох на контролен преглед още на третата седмица. Разбрахме се да отида след три месеца и ако нещо ме притеснява да направим реоперация с местна упойка. Не съм загубила съвсем надежда и ми се иска да се размина с този проблем, но само времето ще покаже. На всички останали с подобни проблеми кураж и успех....И благодарности на всички в този форум за моралната подкрепа!
Отговори с цитат
  #265  
Стар 20th June 2007, 14:44
sikka sikka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 71
По подразбиране

ще ти стискам палци всичко да е наред защото вярвам колко ти е важно всичко да е ок
__________________
LUDITE LUDITE TE DA SA JIVI
Отговори с цитат
  #266  
Стар 20th June 2007, 17:33
simon simon не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: sofia
Мнения: 5
По подразбиране

Благодаря sikka!
И аз се надявам, понеже тази гърбичка е все още червена и мисля че не е еднаква от двете страни. А и моят хирург ми каза, че там със сигурност има големи отоци. И на теб ти желая безпроблемно възстановяване и да си харесваш много новото носле!
Забравих да спомена, че си харесвам повече новия нос, въпреки тези проблеми.
........

Petyaaaa, искам да се извиня предварително, но и аз мисля, че не е коректно все още да казвам кой ме е оперирал, тъй като действително има доста време до пълното възстановяване....А и въпреки моя случай, има момичета в този форум които са доволни от него, и неискам да прибързвам с мнение и коментари.Така че е много относително и най-вече човек трябва да има търпение!
Отговори с цитат
  #267  
Стар 20th June 2007, 18:58
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simon
Здравейте!

Отадвна чета този форум и по-точно всичко свръзано с ринопластика....И след дълго мислене, резултатът вече е налице. От около месец и половина вече имам нов нос- премахване на гърбица с чупене, скъсяване и намаляване на хрущялите. Но за голямо мое съжаление, почти винаги има едно"НО". На мястото на гърбицата имам един ръб, който със спадането на отоците, според мен става по-изразителен. И също така едно топче от едната страна на върха, което визуално го изкривява и променя профила от двете страни, но засега не толкова забележимо. Имам все още неравномерни отоци от двете страни и разбирасе доста време за чакане.
Аз обаче не се стърпях и отидох на контролен преглед още на третата седмица. Разбрахме се да отида след три месеца и ако нещо ме притеснява да направим реоперация с местна упойка. Не съм загубила съвсем надежда и ми се иска да се размина с този проблем, но само времето ще покаже. На всички останали с подобни проблеми кураж и успех....И благодарности на всички в този форум за моралната подкрепа!
Защо ли това ми звучи толкова познато?Бас държа че този който те е оперирал е емил георгиев.Всички които сме били оперирани при него имаме същите проблеми!
Отговори с цитат
  #268  
Стар 20th June 2007, 19:22
monika2001 monika2001 не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: SOFIA
Мнения: 79
По подразбиране

Симон надявам се всичко да е ок при теб като спаднат отоците и после пиши при кой си била ,надявам се скоро отоците да ти спаднат
Отговори с цитат
  #269  
Стар 21st June 2007, 10:22
simon simon не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: sofia
Мнения: 5
По подразбиране

want, съжалявам за твоя горчив опит в бг, защото и моето мнение е, че не само в тази област, а като цяло сме страна на абсурдите и всичко е покварено.Поздравявам те за това, че си намерила сили да продължиш напред и най-вече да си търсиш правата!
Относно това, дали е е. георгиев искам да кажа, че твоите снимки от първата ти операция ми бяха достатъчни . Защото при такъв резултат, дори и шест години да чакаш носът ти няма да стане по-дълъг. А това беше моя най-голям страх-да не е прекалено скъсен и вирнат.

Monika, благодаря ти и разбира се, че ще кажа! Нямам никакъв интерес и каквато и да било причина да не изразя мнението си от работата на даден хирург като изчакам да мине нужното време.
Отговори с цитат
  #270  
Стар 22nd June 2007, 07:50
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

от моята операция минаха 20 дни и това което забелязвам при мен е, че няма ръбовете нито топчетата, за които вие споделяте. носа ми се подува и спада неперкъснато но профила ми е един и същ и от двете страни. на този етап съм доволна от резултата. скоро ще сложа и снимки.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаобицананоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:27.