IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #271  
Стар 22nd June 2007, 11:22
sikka sikka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 71
По подразбиране :)

а на мен ми минаха 18 дена и всичко е много хубаво чудя се защо при някой се получава така(с ръбчета и синини толкова дълго време), може би лекарите работят по различни методи ? ? , а може би всеки организъм го приема различно. В крайна сметка желая на всички само успешни резултати
Отговори с цитат
  #272  
Стар 22nd June 2007, 11:59
simon simon не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: sofia
Мнения: 5
По подразбиране

Момичета, искрено се радвам за вас! Относно тези ръбчета, ръбове или каквото и да е там, ми обясниха, че или гърбицата не е оправена както трябва, или е възможно да се натрупат калцификати при самото зарастване ...А това мое топче, не изглежда като топче, но на пипане го усещам. Мисля, че ще се окаже изскочил хрущял, някой май беше писал за това.
Отговори с цитат
  #273  
Стар 22nd June 2007, 12:59
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

съгласна съм че всичко е индивдуално само че лично според мен що се отнася до хрущяли и кост на носа всичко си зависи не от организма а от работата на хирурга.все пак ви стискам палци тези ръбчета и топчета да са някаква временна реакция и всичко да се оправи бързо.
Отговори с цитат
  #274  
Стар 22nd June 2007, 18:04
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simon
Момичета, искрено се радвам за вас! Относно тези ръбчета, ръбове или каквото и да е там, ми обясниха, че или гърбицата не е оправена както трябва, или е възможно да се натрупат калцификати при самото зарастване ...А това мое топче, не изглежда като топче, но на пипане го усещам. Мисля, че ще се окаже изскочил хрущял, някой май беше писал за това.
Аз бях по същия начин с два различни профила!От едната страна на върха на носа ми хрущяла беше клъцнат повече а от другата страна старчеше.А тези рабчета за които говориш може да са заради това че не са ти затворили отгоре носа и аз го имам този проблем но кой знай кога ще се реша да го оправяПросто опипаи си носа отгоре и виж дали напипваш септума.При мен се напипва съвсем ясно!Да е'' жив и здрав'' емилчо които ме подреди така......
Отговори с цитат
  #275  
Стар 23rd June 2007, 10:11
simon simon не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: sofia
Мнения: 5
По подразбиране

Мисля, че не напипвам септума.Напипвам някакъв оток, но май не е само това.Относно хрущяла want, сигурно ще се окажеш права. При мен разликата е много малка, но аз я виждам и ме дразни ужасно много. Нормално! А твоя проблем със септума не го ли реши в Лондон
Незнам вече какво да мисля, може би ще се окаже същия проблем като на Angi:

Цитирай:
Първоначално написано от Angi
Здравейте!
Изчетох целия форум, но не се реших да се включа, тъй като информацията е доста и изчерпателна. Аз съм с прясна ринопластика и за съжаление още с махането на шината ми казаха, че най-вероятно ще се наложи корекция - имах гърбица и не е добре коригирана . Но засега толкова - резултата след месеци. Искам да попитам някой имал ли е подобен проблем и как е процедирал.
Благодаря и предварително се извинявам ако по темата е вече писано.
Да минават тези два месеца, че...
Отговори с цитат
  #276  
Стар 23rd June 2007, 21:37
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

За жалост не реших този проблем тъй като имаше доста други неща за оправяне, първо трябваше да ми удължат носа и да ми изправят септума тъй като беше до толкова изкривен че не можех да дишам през лявата ноздра.Просто доктора се чудеше кое по напред да оправи.А и операцията щеше да се оскапи двойноПо принцип проблема ми не се забелязва с просто око имам само една малка издутинка от дясната страна близо до окото.

Angi това което знам е че ако се наложи повторна операция трябва да се изчака година и половина след първата особено ако е имало чупене на носа!Казаха ми го 3 доктори и след това прочетох същото и в нета.Аз също сам правила повторна и изчаках точно толкова, чудно ми е че някои лекари в БГ изобщо не го спазват което за мен е доста рисковано.Доколкото знам в форума има медицински кадри които биха могли да ти кажат по точно
Отговори с цитат
  #277  
Стар 23rd June 2007, 23:43
monika2001 monika2001 не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: SOFIA
Мнения: 79
По подразбиране

направо ме е яд че някои така наречени хирурзи ти взимат парите и те правят не добре да не кажа лошо и не стига че не можеш да ги осъдиш ами и парите не ти връщат.Направо си се чувстват безнаказани.Момичета искрено ви съчувствам и се надявам скоро да се похвалите че сте добре с носленцата.Тази безнаказаност я има само в нашта родна България.Аман от мошеници
Отговори с цитат
  #278  
Стар 26th June 2007, 14:18
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

сложих малко снимки вече. ако някой се интересува ето тук са:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=145042

а паролата на лични
Отговори с цитат
  #279  
Стар 26th June 2007, 18:45
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

МММ стархотен профил
Отговори с цитат
  #280  
Стар 26th June 2007, 18:52
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
сложих малко снимки вече. ако някой се интересува ето тук са:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=145042

а паролата на лични
много ти е хубаво нослето! много ми харесва!пожелавам ти бързо възстановяване и прекрасни крайни резултати!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаобицананоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:50.