IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 27th October 2008, 20:32
Аватара на dododod
dododod dododod не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Пловдив
Мнения: 472
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
Тая тема ми е адски гадна, явно не съм в час с времената, ама нищо красиво не виждам в боди-модификациите.
Щом искаш да си различен от тълпата вземи прочети или напиши нещо, в днешно време никой не го прави, а опашки при татуировчиците бол... Изявления от сорта: "Търся начин да съм различен и да се изправя срещу обществото" са ми смешни. Защото обществото страшно прилича на човека-гущер (ценностите са му същите).
Невероятно си права
Отговори с цитат
  #82  
Стар 27th October 2008, 20:35
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране



4inthemorning- Простак за мен е човек който съди другите без да ги разбира - това което правиш ти в момента. Те никого не съдят...просто не им пука за нашето общество, затова обществото го е яд.

Да не говорим че тези хора са имали достааа по-богата душевност и смелост за да направят това което са направили със себе си. Болни или не, по-интересна психика имат от повечето хора в този форум. Със сигурност
Като ви е гадна темата, не влизайте в нея. не е за ограничени хора, а за такива на които им е интересно, а не влизат тук да плюят и злобеят срещу освободеността на общество, което не разбират и никога няма да разберат.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 27th October 2008, 20:44
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Айдеее...още една тема с "потенциал"

Всеки си има мнение за въпросните хора,не виждам защо да не се допускат и негативните??На мен лично са ми смешни и да,наистина имат тежка диагноза,но това е..хора всякакви по тоя свят
Отговори с цитат
  #84  
Стар 27th October 2008, 20:49
Аватара на 4inthemorning
4inthemorning 4inthemorning не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 161
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique


4inthemorning- Простак за мен е човек който съди другите без да ги разбира - това което правиш ти в момента. Те никого не съдят...просто не им пука за нашето общество, затова обществото го е яд.

Да не говорим че тези хора са имали достааа по-богата душевност и смелост за да направят това което са направили със себе си. Болни или не, по-интересна психика имат от повечето хора в този форум. Със сигурност
Като ви е гадна темата, не влизайте в нея. не е за ограничени хора, а за такива на които им е интересно, а не влизат тук да плюят и злобеят срещу освободеността на общество, което не разбират и никога няма да разберат.
Не ми е гадна темата, гадно ми е какво си причиняват те. Не си мисли, че само ти познаваш такива хора, а ние, другата просташка част от форума, слушаме чалга и ядем салатка вечер, след като сме проснали чорапите (като най-велико удоволствие). Тези , които обсъждаме, са като всички останали - сред тях има и ПРОСТАЦИ, има и такива с богата душевност. Каквито има и сред ДРУГИТЕ. (За теб явно има някакво много важно разделение). В случая - другите са тези, които не си забучват игли по разни места, за да се чувстват пълноценни.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 27th October 2008, 20:50
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Темата съм я пуснал с тенденция да научим нещо, което с нас или не се случва с психиката и телата на хора около нас.
Много неща не одобрявам, но ги има с моето или не, одобрение. Негативни мнения нека да има, но да не са крайни.
Все пак всеки решава сам какво да направи от себе си.
Може би подобни дискусии са се водили при появата на силикона за цици, но това не пречи всяка втора жена да минава през една или друга интервенция днес.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #86  
Стар 27th October 2008, 20:53
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

4inthemorning, с последния пост много си противоречиш........... сама написа, че сред тези хора има такива и такива...... както сред всички останали
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #87  
Стар 27th October 2008, 20:55
Аватара на 4inthemorning
4inthemorning 4inthemorning не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 161
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ratamahatta
4inthemorning, с последния пост много си противоречиш........... сама написа, че сред тези хора има такива и такива...... както сред всички останали
Кое точно не ти се връзва?
Отговори с цитат
  #88  
Стар 27th October 2008, 20:59
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

че факта колко татуси и дупки имаш, не предопределя дали си ненормален или не
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #89  
Стар 27th October 2008, 20:59
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 4inthemorning
Не ми е гадна темата, гадно ми е какво си причиняват те. Не си мисли, че само ти познаваш такива хора, а ние, другата просташка част от форума, слушаме чалга и ядем салатка вечер, след като сме проснали чорапите (като най-велико удоволствие). Тези , които обсъждаме, са като всички останали - сред тях има и ПРОСТАЦИ, има и такива с богата душевност. Каквито има и сред ДРУГИТЕ. (За теб явно има някакво много важно разделение). В случая - другите са тези, които не си забучват игли по разни места, за да се чувстват пълноценни.
Мисля че хора като теб слагат разделението, прочети по-горния си пост отново.
Надявам се не съм те обидила, просто идеята на темата не е да съдим неща които не разбираме, (неслучайно говоря в множествено число)

Това дали ядете салата и слушате чалга си е ваша работа, аз не съдя хората които слушат чалга, не ги наричам простаци и ми е абсолютно безразлично дали си простират чорапите...защо толкова се възмущаваш от някои който му е кеф да се окачи на куки и да виси?!

Щом осъзнаваш това че тези които обсъждаме са като всички останали и сред тях има и идиоти и интелигентни хора не разбирам защо по-горе сложи всички под един знаменател?!

Някои от тези хора правят всичко това защото имат компплекси и психо проблеми както всички нас тук - приеми че има и други които го правят по причини които ние НЕ РАЗБИРАМЕ. Затова не ми е приятно всички да бъдат слагани под един знаменател като "болни" Това е.
Отговори с цитат
  #90  
Стар 27th October 2008, 21:07
Аватара на 4inthemorning
4inthemorning 4inthemorning не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 161
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique

Мисля че хора като теб слагат разделението, прочети по-горния си пост отново.
Надявам се не съм те обидила, просто идеята на темата не е да съдим неща които не разбираме, (неслучайно говоря в множествено число)

Това дали ядете салата и слушате чалга си е ваша работа, аз не съдя хората които слушат чалга, не ги наричам простаци и ми е абсолютно безразлично дали си простират чорапите...защо толкова се възмущаваш от някои който му е кеф да се окачи на куки и да виси?!

Щом осъзнаваш това че тези които обсъждаме са като всички останали и сред тях има и идиоти и интелигентни хора не разбирам защо по-горе сложи всички под един знаменател?!
Моник, не аз казах, че "тези хора са имали достааа по-богата душевност и смелост за да направят това което са направили със себе си. Болни или не, по-интересна психика имат от повечето хора в този форум. Със сигурност". Затова и после наблегнах на факта, че те не са чак такива душевнобогати съкровища, за каквито ги представяш. Може, може и сред тях да има истински бисери, които да са много ценни хора. За мен това обаче просто не е верния път. Затова казах, че ми е мъчно. А това, че ги нарекох простаци - това е защото за мен е простотия да си пропиляваш слънчевите дни, красотата, и въобще щастието, за да ровиш из най-най тъмната страна. Може би трябваше да се изразя по-кратко и неаналитично - тези модификации са тъжни и отчайващи. Не ми харесват. Или още по-кратко - светът е шарен.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бодимодификации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:37.