IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 9th March 2011, 23:40
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Детектив,а честит нов бюст!!! Дано сега да нямаш вече проблем.Само не разбрах-защо казваш,че е по-малък,старите ти импланти нали бяха 325 кубика? При кой лекар се оперира?
Отговори с цитат
  #252  
Стар 10th March 2011, 01:02
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Благодаря и аз се надявам да съм се отървала от проблема вече, поне в горния полюс болката я няма още след смяната същия ден, видимо ми изглеждат доста по-малки гърдите не знам как ще е след като спаднат отоците, но резултат ще гледам някъде след поне месец. Толкова ми беше писнало от болката особено последните седмици, че вече бях готова и съвсем да се откажа от имплантите си колкото и да е непоносима гледката, но се надявам да не се стига до там.
Новите придобивки са McGhan 410 MF 335g. Смяната я извърши д-р Стоянов, като избора на импланти е изцяло негов, видимо са разположени по в страни за което бях предупредена, тъй като имах нарушения в мускулатурата и нямаше друг избор. Скоро ще направя и снимки, направила съм и от преди операцията, за да имате база за сравнения.
Целувки на всички
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #253  
Стар 10th March 2011, 01:04
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stella82
Здравейте и от мен ! Съвсем прясна съм във фирума. Изчетох доста,но никъде не намерих това,което ме интересува,и затова имам едно въпросче към вас,относно сутиена - всички казвате,че е много стегнат ... това означава ли,че когато сте с него,гърдите ви изглеждат по-малки,да не кажа направо плоски?
Ни най-малко не изглеждат по-малки поне не и при мен, дори напротив, някак бюста изглежда съвършено еднакъв и оформен в спортния сутиен
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #254  
Стар 10th March 2011, 10:24
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Дедективче.....браво! Страшно се надявам нещата да са ок и да имаш едни прекрасни гърди, които да ти носят само щастие, а не болка!
Гушвам те сърдечно!
Отговори с цитат
  #255  
Стар 10th March 2011, 10:32
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Дедективче.....браво! Страшно се надявам нещата да са ок и да имаш едни прекрасни гърди, които да ти носят само щастие, а не болка!
Гушвам те сърдечно!
Сърдечно ти благодаря Гуени за пожеланията и твоята съпричастност постоянно към моите проблеми през годините.

Този път тихичко и тайно се надявам на подобрение и не съм в еуфория и не очаквам много, затова и не пиша много и не споделям надеждите си все още, но да и аз бих искала да се радвам на резултата без болка
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #256  
Стар 10th March 2011, 10:43
Аватара на Ну заяц погоди
Ну заяц погоди Ну заяц погоди не е на линия
Member
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 60
По подразбиране

Дедективче милооооооооооооо :P честито............ Чакам снимки.................... :P
__________________
К'во ти пука какво говорят зад гърба ти? Нали вървиш пред тях, нека гледат гъза ти!
Отговори с цитат
  #257  
Стар 10th March 2011, 11:10
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ну заяц погоди
Дедективче милооооооооооооо :P честито............ Чакам снимки.................... :P
Благодаря ти слънчице довечера ще направя и ще кача преди и след
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #258  
Стар 10th March 2011, 17:59
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jovanna93114
aniK, за да не се ровя във форума да търся твой коментари ще те питам направо : с импланти ли си прекарала бременност и си кърмила после? За това ли казваш че не са мръднали?
Да, да, второто дете го родих с имплантите преди 10 месеца. Кърмих 3-4 месеца. Не съм имала никакви проблеми с кърменето. Гърдите ми леко се бяха понадули и ми се струваше, че ареолите са се изместили (аз съм леко болна на тази тема), но като спрях да кърмя, се отпуснаха, всичко си стана както преди забременяването. Не знам дали не е протекъл гела от някъде, нали съм с ПИП (това трябва да е черен хумор)

Te_dda, Тед, добре сме - сдобих се с гербова марка - това дребното не се отлепя от мен... Мъж ми вика - искаше момиче, на ти сега :P

dedektiv_p, заслучаваш всичко да е наред Много силно стиснати палци от мен
Отговори с цитат
  #259  
Стар 10th March 2011, 18:17
Аватара на jovanna93114
jovanna93114 jovanna93114 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Графството
Мнения: 458
По подразбиране

Благодаря ти аник. Питах се защото моята приятелка се колебае, кое да бъде първото - бебче или мамопластика.Сега ще я успокоя, тъй като бебчо още не е планиран, а мамото е!
__________________
Ще лумне пак пламък изгаснал,
над сянката-лъч засиял,
строшеният меч ще зарасне,
сваленият пак ще е крал.
Отговори с цитат
  #260  
Стар 10th March 2011, 18:24
Аватара на Ну заяц погоди
Ну заяц погоди Ну заяц погоди не е на линия
Member
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 60
По подразбиране

Според мен е по -добре да се изчака. При Аник е ок .( ама тя е Айрън Лейди ) тя много тренира и внимава с хапването. А рискът от поправка след раждане е значително голям. За мен целта не си оправдава средствата.
__________________
К'во ти пука какво говорят зад гърба ти? Нали вървиш пред тях, нека гледат гъза ти!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: засутиена
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:10.