IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1421  
Стар 30th March 2011, 21:30
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Piny,
за мен има САМО ЕДИН ПРОФЕСИОНАЛИСТ и споделям само неговата практика.
Не ми е платено за реклама, въпреки че не би била лоша идеята )
__________________
Ordnung muss sein!
  #1422  
Стар 30th March 2011, 22:20
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

da, на 4-я ден....незнам по обратния път към варна дали ще си мислиш за камий, дано не си мсилиш за камий в последствие.....казвам го не като заяждане, а съвет, и то не защото аз харесвам д-р заякова най-много, а защото ХИРУРГ НЕ СЕ ИЗБИРА В СЛУЧАЯ СПОРЕД ПАРИТЕ !!!
аЗ ЛИЧНО изчаках още половин година , за да събера разликата до цената във варна, и съм сигурна,че ако от бързане и опит за спестяване на 2000 лв тогава, сега щях не само да съжалявам, а да търся нови 8000...........Така ч епомисли, не бързай....Ако нямаш парите, ТО НИКОЙ НЕ Е УМРЯЛ БЕЗ ЦИЦИ !! По добре изчакване и отлагане, но не и ГРЕШЕН ИЗБОР - цената на грешния избор е много по-висока, половината форум може да ти го потвърди....не ми се връща назад да чета кой си избрала, така че аКО искаш можеш пак да споделиш....НО ВЪВ ФОРУМА има само няколко момичета, платили рязко по-ниски цени, и те са при живко кънев, който ако трябва да коментирам ще звуча.......не много добре.....така че запазвам коментарите за себе си.............освен това 2-3 момичета - доволни и никакъв друг отзвук ???? хм......абе много сте лекомислени понякога,честно.....без да звучи като обида.....Помисли си, при мен това,че нямах парите още в началото ми спести грешния избор !!!!!!! и все пак - това е само моето мнение....гърдите и парите - твои ! така че стискам палци и успех !!!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #1423  
Стар 31st March 2011, 05:43
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Лъки не се опитвай да помагаш на никой с изказването си,че дренажите били задължителни,защото е просто ъбсурдно.Радвам се,че съм била без дренажи,а вторият ме изписаха след 2 часа,защото нищо ми нямаше.Исках да се прибера и да си почивам вкъщи,а не да вися в клиниката.И няма как да убедиш никой,че всички мамопластики без дренажи са грешки или сме били рискували.Ако беше толкова опасно щеше да се практикува от всеки хирург.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 31st March 2011 на 05:46
  #1424  
Стар 31st March 2011, 07:51
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

[QUOTE=Мarisabela;730334И няма как да убедиш никой,че всички мамопластики без дренажи са грешки или сме били рискували.Ако беше толкова опасно щеше да се практикува от всеки хирург.[/QUOTE]

Така е, в крайна сметка е преценка на хирурга, много от добрите не използват всеки път дренажи, не са толкова лекомислени все пак да рискуват с толкова пациенти.
Това, че аз съм си направила цици при Н.Георгиев съвсем не означава, че колегите му са некадърни, просто това е моя избор, така че Лъки не бъди толкова крайна.
Пожелавам ти пак да имаш перфектен резултат и да си обичаш много новите придобивки!

__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
  #1425  
Стар 31st March 2011, 08:48
Аватара на jovanna93114
jovanna93114 jovanna93114 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Графството
Мнения: 458
По подразбиране

Каква е гаранцията,че ако платиш двойна цена за мамопластика,всичко ще ти е наред? Нали самата манипулация е една и съща - все те режат и бутват вътре имплантите.Теда, явно аз съм от тези 2-3 момичета,доволните от др Кънев. Чудя се , защо не приемате добре свършена работа за по малко пари?
__________________
Ще лумне пак пламък изгаснал,
над сянката-лъч засиял,
строшеният меч ще зарасне,
сваленият пак ще е крал.
  #1426  
Стар 31st March 2011, 09:41
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

моля ви, не спорете заради мен, изслушвам всеки, всеки си има мнение-мой е избора обаче. Аз си знам мотивите и аргументите а на вас разчитам за мнение и го уважавам, но моля ви не спорете!
  #1427  
Стар 31st March 2011, 10:03
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
Red face

Хирурга на когото съм се спряла също работи на допустими и нормални цени,които се доближават до тези на Кънев,така,че не виждам смисъл цената да е равна на качеството.Аз си избрах първо лекарят,чак тогава попитах за цената,знаех,че ще е той и ако сумата не ме устройваше щях да почакам месец два докато я досъбера.Така че моя съвет е избирайте лекаря според качествата,а не според парите които ви взема и телефона и колата която кара.
  #1428  
Стар 31st March 2011, 10:44
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
Talking

Марис,
не се заяждам и дано наистина никой от вас няма проблеми след 2-3 или повече години.
Това, което исках да кажа и го повтарям пак, е ето това:
"над 30-40 мл НЕ се абсорбира сама течността и затова е нужен дренаж, докато стигне около 20-30. Това може да отнеме няколко дни, при всеки е различно, но не по-малко от 3 дни...Моята течност първите дни беше около 70-80! Отне 8 дни, докато стигна до 22!"

Така че си парвете изводи кой как практикува и мислете добре!
__________________
Ordnung muss sein!
  #1429  
Стар 31st March 2011, 11:07
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Е и на мен ми писна тва повтаряне на дренажи та на дренажи... е ще ви разочаровам, вече масово не се слагат дренажи и не говоря за пластичната хирургия, която мисля че е разкрасяваща просто, а за сериозни операции на гръбнака. Такива съм имала две до сега и дренажи не съм имала, дренажи дори и на тях не правят вече, въпреки че преди 2005 се ползваха и изтегляха и течноста под налягане, което е доста болезнено и неприятно, така че стига.... досадно е вече меко казано 10 страници новите ще четат едни и същи постове...
__________________
335 сс подмускулно
  #1430  
Стар 31st March 2011, 11:14
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

На гръбнака няма как да ти сложат дренаж освен ако не са решили да ти източват гръбначния мозък
__________________
Много отдавна е крайно време!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:16.