IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 2nd February 2006, 17:25
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
аааа, никой не говори ЗА или ПРОТИВ кърменето, това е друга тема. казвам ти какво ми каза доктора. аз кърмих 10 дни ако става въпрос, детиту не щеше повече, пък и аз не се натисках много
пък и доколкото знам тия хапчета се вземат след като родиш, тоест вече кърмата е образувана, просто с тях спира постепенно. ама след като има кърма - възможен е и проблем!
всеки си решава сам
Aми то темата си е баш против кърменето....нали толкова ни разгрозяват и ражданията, и кърменето...и как сме могли ние дъртите да искаме да раждаме деца и да кърмим...
ми моите гърди си бяха загрозени още от пуберитета, тъй че раждането и кърменето не ми бяха никакъв проблем
Отговори с цитат
  #22  
Стар 3rd February 2006, 09:46
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране Aset

Извини ме.Не бях права да коментирам нещо,което не съм преживяла.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 3rd February 2006, 09:49
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране Sweet Shark

Sweet Shark,извини ме за некомпетентното изказване.Надявам се,че един ден ,когато стана майка ще мога да поискам съвет от теб.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 3rd February 2006, 09:52
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране Re: Sweet Shark

Цитирай:
Първоначално написано от dnny
Sweet Shark,извини ме за некомпетентното изказване.Надявам се,че един ден ,когато стана майка ще мога да поискам съвет от теб.
Извинението прието, от името на всички мами във форума.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 3rd February 2006, 09:56
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :)

Благодаря ви от сърце.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 21st February 2006, 11:01
baby1 baby1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 16
По подразбиране

Здравей Секси Лейди,
Аз имам същия проблем, и също ме интересува дали някой сие направил такава операция и доколко е опасна тя.
По принцип съм чувала че може да се направи изсмукване подобно на липосукция и ако е така това не би трябвало да попречи на едно предстоящо кърмене.Но не знам би било хубаво ако някой който е минал през това даде мнение!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 21st February 2006, 12:19
SexyLady SexyLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 34
По подразбиране

Здравей, бейби :P
ЗА изсмукване не съм чувала, но ми се струва, че в такъв случай гардите много ще увиснат Също така не знам ти с колко искаш да си ги намалиш. Аз искам да ги понамаля и да ги повдигна. Сега нося Д чашка, а искам да съм на С, т.е. пак големи, но не чак толкова. Аз обаче имам и друг проблем, че когато дебелея предимно там качвам /считай от кръста на горе/, така че се страхувам, че даже и да ги намаля , ако напълнея доста след време, ефекта ще е същият.При всички случай обаче трябва да се говори с лекар, за съжаление обаче аз за сега нямам толкова пари, че да извършвам каквито и да е процедури.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 24th February 2006, 09:35
baby1 baby1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 16
По подразбиране

Здравей Секси лейдеи,
ами не знам но аз мисля че със изсмукване няма да увиснат защото се измуква само мастната тъкан от гърдите и остава млечна жлеза и мускул но не знам наистина дали не е опасно след като не сам раждала и не съм кърмила ....
аз също съм на чашка Д ужасно е направо си мечтая да мога да нося спокойно блузки с деколте и по тялото за съжаление в момента товае невъзмогно
чудя се дали да не опитам със диета и фитнес да редуцирам тегло и съответно мазнините в гърдите
незнам за друг начин честно казано
Отговори с цитат
  #29  
Стар 16th February 2008, 07:23
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

поп-фолк певичката Преслава сега си направи операция за намаляване на бюста..ама уви..била не успешна ..до колкото чух и се отворили конците и имала някакви усложниения!! Някои има ли идея при кои хирург си е правила операцията?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 16th February 2008, 09:19
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Доколкото разбрах операцията е правена в немска клиника.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Намаляваненабюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:39.