IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st February 2006, 21:21
SexyLady SexyLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 34
По подразбиране Намаляване на бюст

Момичета, всички говорите за силикон, уголемяване на гърди и т.н. Има ли сред вас някоя , която да е извършвала обратната процедура?Много ще съм ви благодарна, ако споделите къде, при кого, цени и т.н. Аз засега съм се спряла върху Александровска болница, и клиника Вита, Малинов ми идва малко скъпо. Знаете ли как вървят горе-долу цените и по отношение на белезите как е, защото при намаляването на гърди знам, че разреза идва перпендикулярно на зърното, т.е. не може да се скрие
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd February 2006, 09:18
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

само да ти кажа - интересувах се за намаляване, според д-р Бояджиев не се препоръчва на жени, които ще раждат, защото при операцията имало опасност да се прегъне някой млечна жлеза, и като слезе кърмата да се запуши и да стане беля. тъй че прави си сметка.
белега няма да изчезне на 100 процента, ама няма да го виждат всички я , важното е че ще ти се подобри самочуствието.
иначе за цена незнам. В Александровска и Вита колко искат? че една приятелка също се интересува.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd February 2006, 10:40
SexyLady SexyLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 34
По подразбиране

във Вита пише на сайта им, че струва 2000 лв, а в александровска не знам, но не би трябвало да е повече, нали е държавна болница.
аз не съм раждала, ама не се и очертава скоро да го направя, затова и не ми се чака, тъй като това може и никога да не се случи или да стане след 10 г, а аз не искам цял живот да чакам. Знам иначе ,че при намаляване на гърди след това не можа да се кърми, освен ако гърдите не са намалени с много малко, може би това е имал предвид д-р Бояджиев.
Иска ми се ,ако някой си е равил или познава такъв човек, защото тази процедура се срещна значително по-рядко и затова ми се струва по-опасна да сподели как е
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd February 2006, 10:54
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране Не разбирам

Защо всички говорите толкова за това кърмене?Масово жените по цял свят не кърмят.Дават се едни хапчета от които кърма не се образува и така.Аз не съм кърмена,сестра ми също...имам доста приятелки,които не са...пък всички сме живи и здрави .Аз лично,когато си слагах силикона и доктора ми каза,че съпругата му също е с протези и каза,че е бременна и тя няма да кърми.Дори и със силикон гърдите ти стават отврат след кърмене.Да не говорим за зърната .А като си спомня мастита ,който получи сестра ми след първото раждане.И двамата ми племенника не искаха да сучат,както сме били аз и сестра ми.Тоест съсипан бюст за нищо.
Всеки има право на мнение,моето е такова !
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd February 2006, 11:04
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране Re: Не разбирам

Цитирай:
Първоначално написано от dnny
Защо всички говорите толкова за това кърмене?Масово жените по цял свят не кърмят.Дават се едни хапчета от които кърма не се образува и така.Аз не съм кърмена,сестра ми също...имам доста приятелки,които не са...пък всички сме живи и здрави .Аз лично,когато си слагах силикона и доктора ми каза,че съпругата му също е с протези и каза,че е бременна и тя няма да кърми.Дори и със силикон гърдите ти стават отврат след кърмене.Да не говорим за зърната .А като си спомня мастита ,който получи сестра ми след първото раждане.И двамата ми племенника не искаха да сучат,както сме били аз и сестра ми.Тоест съсипан бюст за нищо.
Всеки има право на мнение,моето е такова !
Е, пропусна мнението на потенциалното ти бебе....Ама за него кой го е грижа, нали единственото, кето има значение е ние колко сме хубави..
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd February 2006, 11:07
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

аааа, никой не говори ЗА или ПРОТИВ кърменето, това е друга тема. казвам ти какво ми каза доктора. аз кърмих 10 дни ако става въпрос, детиту не щеше повече, пък и аз не се натисках много
пък и доколкото знам тия хапчета се вземат след като родиш, тоест вече кърмата е образувана, просто с тях спира постепенно. ама след като има кърма - възможен е и проблем!
всеки си решава сам
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd February 2006, 11:12
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :)

На потенциалното ми бебе няма да му стане нищо,ако израстне на кисело мляко като мен.А и в цялата ни рода има някаква непоносимост на бебетата да папкат кърма.Така,че има огромен процент то да не иска.Което окончателно ме кара да взема това решение.
Просто изказвам мнение,не агитирам никого.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd February 2006, 11:13
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
аааа, никой не говори ЗА или ПРОТИВ кърменето, това е друга тема. казвам ти какво ми каза доктора. аз кърмих 10 дни ако става въпрос, детиту не щеше повече, пък и аз не се натисках много
пък и доколкото знам тия хапчета се вземат след като родиш, тоест вече кърмата е образувана, просто с тях спира постепенно. ама след като има кърма - възможен е и проблем!
всеки си решава сам
Aми то темата си е баш против кърменето....нали толкова ни разгрозяват и ражданията, и кърменето...и как сме могли ние дъртите да искаме да раждаме деца и да кърмим...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 2nd February 2006, 11:18
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :)

Има и такива ,които се взимат мисля 3-тия месец(не съм сигурна).На мен хирурга,който ми прави операцията ми каза за тях,че не се образува кърма.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd February 2006, 11:18
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране Re: :)

Цитирай:
Първоначално написано от dnny
На потенциалното ми бебе няма да му стане нищо,ако израстне на кисело мляко като мен.А и в цялата ни рода има някаква непоносимост на бебетата да папкат кърма.Така,че има огромен процент то да не иска.Което окончателно ме кара да взема това решение.
Просто изказвам мнение,не агитирам никого.
E, с тая разлика, че от киселото мляко стават много неща...като например проблеми с перисталтиката на бебето и храносмилателната система като цяло..има тонове литература по темата, не ми се занимава сега да се просвещаваме за елементарни работи.

Мисля, че темата много "запуберя", чак ме е срам, че съм част от форума...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Намаляваненабюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:55.