IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th November 2007, 16:09
Astella Astella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Бургас
Мнения: 7
По подразбиране Kоса за удължаване от EXTEND

Здравейте,

Наскоро реших да си поставям удължения на косата и открих тази фирма'EXTEND",която се занимава с внос на коси от Англия,по принцип знам много фирми и съм чувала мнения за тqх,но за тази не знам нищо Ще се радвам ако някой има някакви коментари да ги сподели
Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th November 2007, 16:53
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

От три месеца с с удължена коса закупена от тях и съм повече от доволна.Цените им са изключително приемливи ,косата е с много добро качество.Най-хубавото е че продават коса на частни лица ,а не само на фризьорски салони.По твое желание може да ти скроят тресите и да им поставят щипки,за да можеш направо да си сложиш косата без да ходиш по студия.Косата съм е мила многократно,къдрила съм я с маша ,изправяла съм изобщо каквото се сетиш и не е мръднала.За разлика от другите коси ,за които четох преди това тази няма проблем със заплитането при миене.

п.с когато си купих косата от тях се заговорих с момиче /мисля че е собственичката/ и тя ми каза ,че и Магама и Дима стил закупуват косата от тях.Така че давай смело.Ще останеш доволна определено
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th November 2007, 20:37
~ROXY~ ~ROXY~ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 2
По подразбиране

стана ми интересно :Р можете ли да ми кажете колко струва тая работа.на сантиметър ли се плаща,че хич не съм на ясно, а пък винаги съм искала дъга коса до кръста поне
__________________
Кучка съм, но не твоята
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th November 2007, 22:11
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Ами дължините на косата са между 30-60 см.Една треса коса стига да ти се направят три двоини реда,което изглежда доста добре като обем.Косата върху тресата е и доста гъста,не е някаква пършива.А съм с 40 см коса ,която дефакто е 45 см дълга.Това се получава тъй като 5 см от края мна косата са филирани и те не се броят към дължината тъй като можеш да решиш да си ги махнеш.Разполагат със богата цветова гама плюс меланжи/т.е на кичури/.Та 45 см с които съм аз са някъде на дължина под бюста.Със 60 см вече ще изглецдаш като самодива /поне според мен/Цените са според дължината.Моята заедно с шнолите излезна към 300 лева.Обади се на телефона тъам момичето ще ти каже с точност .Има прави ,чупливи и къдрави .Чупливите и къдравите са с по десет лева отгоре.Както казах могат да ти скроят което е още 30 лева отгоре.При поръчка до обяд ако е налична косата/цвета/доставката е същия ден на посочен от теб адрес ,като си плащаш за куриера мисля че беше около 5-10 лева. Според мен варианта със шнолките е най-удобен,защото като цяло поддръжката на косата си е малко тегава.Внимава се при миенето и ресането за да не се проскубе,слагат се маски и кристали и така.Ами това се сещам за сега ако има още нещо питайте
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th November 2007, 09:27
Astella Astella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Бургас
Мнения: 7
По подразбиране

Благодаря ма misheto7 за мнението,от това имах нужда ,другата седмица ще си поръчам косата,цените наистина са им доста приемливи в сравнение с други салони и фирми,на мен за коса 50 см +фибите ми искат около 380 лв.
Между другото,колко време е издръжливоста на тези удължения,знаеш ли?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th November 2007, 10:47
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Ами не съм сигурна точно-мненията са между 3 месеца и година дори и повече от година.Всичко зависи от поддръжката.Като вземем предвид ,че аз съм вече три месеца с косата ,нося я всеки ден и не е мръднала мисля че би издържала и повече от година.Успех и чакаме снимки.Поздравления за избора за шнолките.Въпреки ,че доста хора са против тях защото според тях се слагали трудно,мога да ти кажа ,че след два-три дни ще си слагаш косата за по-малко от 10 минути.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th November 2007, 11:30
STEFFANI. STEFFANI. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2
По подразбиране Re: Kоса за удължаване от EXTEND

Цитирай:
Първоначално написано от Astella
Здравейте,

Наскоро реших да си поставям удължения на косата и открих тази фирма'EXTEND",която се занимава с внос на коси от Англия,по принцип знам много фирми и съм чувала мнения за тqх,но за тази не знам нищо Ще се радвам ако някой има някакви коментари да ги сподели
Благодаря предварително!
БИХ ИСКАЛА ДА ПОПИТАМ КАК Е ПОДАРЙАТЕ КОСАТА НЕШТО ПО СПЕЦИАЛНО ПРИ МИЕНЕ С КАКАВ ШАМПОАН И Т.Н. АЗ САШТО САМ С КОСА НА ФИБИ 6МЕСЕЦА БЛИЗО И НЕ ИЗПОЛЗЖАМ НИШТО ПО СПЕЦИАЛНО.ВИНАГИ Е РЕША ПРИ ВСИАКО СВАЛИАНЕ ЗА ДА НЕ СЕ ОПЛИТА.БЛАГОДАРИА.
__________________
EDINSTEVENATA PRI4INA NIAKOI DA TE MRAZI E 4E ISKA DA PRILI4A NA TEB....
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th November 2007, 12:07
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Astella няма как да ти отговори защото още не си е взела косата,но ще ти отговоря аз.Косата я мия със шампоан за суха коса/все пак тя няма как да се омазнява както естествената/.Много внимавам при нанясянето на шампоана, балсама и изплакването за да не се заплете косата.След това я оставям да изсъхне /избягвам да я суша със сешоар/ и когато е още влажна слагам кристали.При всяко сваляне преди да я среща я пръскам със спрея против заплитане/купен от Extend/ за да не се прокъсва.Един два пъти в месеца и слагам маска и така
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th November 2007, 13:28
desitta desitta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 311
По подразбиране

Мишенце, моля те, кажи ми твоята коса каква е? Понеже моята е с тънък косъм и супер права и съм чувала, че на такъв тип коса щипките се свличат и трябва да се повдигат постоянно чувстваш ли дискомфорт, когато си с удължената коса? Благодаря.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th November 2007, 13:59
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Ами какво да ти кажа моята коса също е тънка и леко чуплива/ако може да се каже изобщо чуплива нито е чисто права ,нито къдрава/, но до ден днешен не съм имала проблем със свличане на тресите.При самото поставяне на щипките тупираш леко косата в корените,за по-стабилно ако искаш можеш да пръснеш и малко лак и направо заспива.Като ги сложа сутрин до вечерта не ми се е налагало да я "поправям".Само първите два три дни имах малък проблем с поставянето на тресите ,но като свикнеш и вече го правиш без да мислиш.Отначало е ,не от друго а от самата дължина .Щипките не се усещат.Аз почти бях забравила какво е да си с толкова дълга коса .Няма да си кривя душата ,че с прическите нямаш безкраен избор защото все пак трябва да се съобразяваш да не се виждат шнолите.И определено не е удобно за спане с нея.На мен ми убиват и ме докарва до лудост .А и като те галят по косата се напипват шнолките и се получава малко ама няма начин

п.с за съжеление от както съм с косата не съм си правила снимки ,но тези дни ще си направя и ще кача да видите за какво говоря.Качеството на косата е страховно изобщо не си личи ,че не собствената ви.

п.п когато аз взех моята много се чудех дали да е права или чупливата/чупливата е на едни страхотни вълни тип холивидска актриса/,но момичето ми каза че е по-добре да взема правата защото за нея не е проблем и да я изправям и да я навивам ,докато чупливата не било много препоръчително да я изправям
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: KосазаудължаванеотEXTEND
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:54.