IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 12th April 2010, 15:18
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

независимо за колко пари ще и вземеш подарък, този подарък трябва да изгелжда ценен.
ще ти дам пример
предпочитам да ми подарят запалка за 50лв отколкото парфюм за 50лв, защото запалка за 50лв е стойностна, а парфюм за 50лв е боклук
... а любов и всички други душевни подаръци трябва да и ги подаряваш всеки ден, за рожденния ден не е достатъчно
Отговори с цитат
  #42  
Стар 12th April 2010, 16:20
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Щом не можеш да измислиш отивай по магазините за сувенири - все ще ти хареса нещо.
Обаче наистина няма по-хубав подарък от този, който е с мисъл за нея - т.е. какво на нея й се е харесало, какво би я заинтригувало, какво ще й е от полза на нея.

Аз ще ти дам за пример два мои подаръка преди години за едно познато дете. Първия - Не-успешен, втория - отличен..... (според тяхната преценка)

Та, детето е потомък на учители... учени `Ора и става първи ли, втори ли клас беше - вече може да чете и аз решавам (будалата с будала) да му подаря книга... на моя любим детски автор Ерих Кестнер, много подходящи разказчета бяха като за него (по определени причини). Мина се някоя година и веднъж в компания с майката пак коментирахме подаръци и тя отбеляза книгата като най-..нежелан подарък да го кажем.
Пак някъде тогава вървим по магазините и тя отбелязва коя блузка си е харесало детето й. Хоп - отивам за празника и му купувам същата - иначе не бих рискувала току-така с дреха.. Е, бяха много щастливи...
Явно яз не съм ги познавала добре.

п.с. а на мъжО подарих преди време оригинален диск на Роби Уилямс от Албърт Хол - беше повече от щастлив. Така че си е според човека.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 12th April 2010, 16:29
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
а парфюм за 50лв е боклук
Пини, темата ми се струва подходяща да ти дам съвет - НАМАЛИ ИНТЕРВЮТАТА
Отговори с цитат
  #44  
Стар 12th April 2010, 16:53
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

какви интервюта бе мацка? Аз нещо бавно зацепвам - дай ми го в прав текст моля те
Отговори с цитат
  #45  
Стар 12th April 2010, 19:09
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

що бе не убивай форумното разнообразие

Пускал съм се с тоя отговор, но очевидно не си чел темата..
дай още 9 лв над 60 и избери некв колан от kolanite.com - ако избереш по неин вкус гаранция ше я изненадаш приятно
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #46  
Стар 12th April 2010, 23:30
sramejlivko sramejlivko не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 273
По подразбиране

Сега си спомням че преди няколко дни като бяхме навън мери едно бяло сако и и седеше много добре.. само малко на бюста като чели и стягаше ама то само при копчето си личеше.. ама си мисля че и хареса. Според мен би се зарадвала на него ? И да речем нещо готино - като сувенирче.. + 3 червени рози ? Става ли ?
Отговори с цитат
  #47  
Стар 12th April 2010, 23:38
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Ти ще кажеш после дали е Станал
Купувай вече, че ще ти взема скоро историята и ще направя конкуренция на Стъклен Дом с нея, да не ми искаш някви пари от печалбата на края.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #48  
Стар 13th April 2010, 02:02
Аватара на СветлинчУ
СветлинчУ СветлинчУ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Сакото е добра идея.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 13th April 2010, 10:48
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Става, sramejlivko. За мен избора на подарък е удоволствие, приятно е да зарадваш любим човек. Не си в състезание с други, изразяваш своето собствено отношение към човека.
Три червени рози ми е малко шаблонно на мен, макар че харесвам розите много, но на момичето може да допаднат.
Вкусовете са толкова различни (а и възможностите също), така че купи онова, което на теб най-много ти харесва и стига го мисли. Бъди доволен от избора си и не се притеснявай за всеки подарък като на изпит - възможностите са безкрайни.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 13th April 2010, 13:55
sramejlivko sramejlivko не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 273
По подразбиране

Благодаря на всички за мненията.
Но най - много благодаря на Мария Василева.
Ще се ходи на пазар следобед :P
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дайтемисъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:43.