IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 17th September 2010, 19:45
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

http://www.iwantsixpackabs.com/bodyw...exercises.html

Попаднах на този сайт, има много хубави и разнообразни упражнения за коремните мускули. Единствено се иска желание
Отговори с цитат
  #132  
Стар 17th September 2010, 19:57
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Shandi, Мерси за уеб сайта. Много ми допада, когато упражненията са показани и с картинки,
а в този случай и с движеща се картинка.
Само дето желание само по себе си не е достатъчно, трябва и да се изпълняват упражненията.
Иначе аз желание имам, ама нищо не правя.
Отговори с цитат
  #133  
Стар 17th September 2010, 20:52
YVKsport YVKsport не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mammaMia!
Shandi, Мерси за уеб сайта. Много ми допада, когато упражненията са показани и с картинки,
а в този случай и с движеща се картинка.
Само дето желание само по себе си не е достатъчно, трябва и да се изпълняват упражненията.
Иначе аз желание имам, ама нищо не правя.
Едно е да искаш,друго е да можеш,трето и четвърто да го направиш
Отговори с цитат
  #134  
Стар 29th September 2010, 11:30
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

Здравейте! Дайте идеи как да си стягаме корема докато работим и по цял ден сме седнали на един въртящ стол. Вече се почудих какво да правя...
Отговори с цитат
  #135  
Стар 29th September 2010, 13:53
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

И като се почуди какво измисли

Логично е, че не можеш да го стягаш, докато работиш седнала на въртящия се стол - самият факт, че работиш, независимо от стола, ни подсказва невъзможността да правиш друго.

А и не виждам защо е нужно да го стягаш докато работиш - можеш да правиш ежедневни коремни и други упражнения извън работа, а не върху въртящия се стол, докато работиш. Можеш да правиш аеробни упражнения извън работа (защото иначе се сещам само за скоростно въртене на стол, което не хаби много калории) .

Тези упражнения са добри, стига да ги изпълняваш всеки ден или през ден - в продължение на месеци. Без други упражнения или правилно хранене, ефектът ще е забележим единствено, ако и сега коремът ти е плосък. В противен случай - те няма да разтопят мазнините. Ако пък добавиш аеробни упражнения, ако съобразяваш храната си (като целта ти е да стегнеш корема) - ефектът логично ще е доста по-добър.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #136  
Стар 20th December 2010, 15:28
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Много полезно инфо! Мерси!
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #137  
Стар 6th May 2011, 01:44
Nelogi4na Nelogi4na не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Аз пък имам следния проблем - при няколко операции ми направиха коремните мускули на гоблен и корема ми увисна като на бременна в 5 постоянен месец. Иначе не е като да ме мързи - не трябва да тичам но ходя поне по 3-5 км. на ден. Обаче корема ми не спада и туй то. Срам ме е от самата мен да се погледна в огледалото вече.
Някакви идеи какво да правя? Някакъв от тези малките фитнес уреди би ли могъл да ми помогне, напр. Leg Magic или степер? Не трябва да се подлагам на големи натоварвания, затова не се хващам да ходя на фитнес.
Отговори с цитат
  #138  
Стар 7th May 2011, 21:04
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Нелогична, корема, за да се стегне си иска натоварване, без натоварване няма да стане. Аз подържам корема, а и фигура като цяло, с аеробика. Намерих си два диска с аеробика за по 5 лв единия и си ги редувам - единия е кардио, другия предимно силов. И е много важно да не се правят един тип коремни преси, а да се редуват няколко вида. Горе на линкчето на Шанди се виждат доста видове коремни преси и е хубаво да се правят всичките, например по 10 бр всеки вид. Преди да започна с гимнастиката се омотавам хубаво ( бедра, дупе и корем) с найлоново фолио. Тези които имат неопренови бермуди още по добре.
Отговори с цитат
  #139  
Стар 5th June 2011, 19:39
Ralitsa67 Ralitsa67 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 22
По подразбиране

Много полезна информация мерси
Отговори с цитат
  #140  
Стар 7th June 2011, 08:00
leni1111 leni1111 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 14
По подразбиране

Важното е всеки ден да се тренира според мен. Аз така правя и имам големи резултати.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подробнозакоремнатамускулатура
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:35.