IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 23rd March 2007, 11:57
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Намерих още упражнения за корем, ето тук. Упражненията са интересни,ама първата част нещо не ми е много ясна. Това някакъв график ли е? Ама дори и да не го спазвате и си правите само упражненията, сигурно пак ще има ефект. Успех!
Отговори с цитат
  #72  
Стар 21st May 2007, 07:26
Stjernefodt Stjernefodt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 25
По подразбиране

Моят въпрос е свързан с броя на повторенията.
От доста време правя 100 до 200 преси дневно,обаче напоследък вместо това правя някакви пилатес упражнения за коремните мускули(то е едно 10 мин. филмче),които за разлика от гореспоменатите не ми омръзват,обаче се чудя дали е достатъчно.

P.S.Готин форум. 8)
Отговори с цитат
  #73  
Стар 2nd November 2007, 14:56
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от White witch
И аз имам въпросче за мускулите на коремчето!Ако някой е запознат с тренировката на Били Бланкс за корем нека да каже мнениеи към автора на темата....какво мислиш за тази тренировка, ако си запознат с нея разбира се
Къде мога да я намеря?
Отговори с цитат
  #74  
Стар 7th November 2007, 16:57
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

www.data.bg
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #75  
Стар 24th April 2008, 21:14
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Някой знае ли какъв е нормалния процент подкожни мазнини...моя нов кантар има функция за определяне на мазнините и се чудя дали са ми в нормата Има ли въобнще някаква таблица онлайн или нещо такова
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #76  
Стар 24th April 2008, 21:19
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

http://www.xenious.com/body_fat_calculator.php

но тези калкулатори са по-скоро ориентировъчни и не са много верни
Отговори с цитат
  #77  
Стар 24th April 2008, 21:21
Аватара на OskarWild
OskarWild OskarWild не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 972
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Allegra
Някой знае ли какъв е нормалния процент подкожни мазнини...моя нов кантар има функция за определяне на мазнините и се чудя дали са ми в нормата Има ли въобнще някаква таблица онлайн или нещо такова
Виж тази диаграма ... http://upload.wikimedia.org/wikipedi...ndex_chart.svg

Формулата я има тук: http://en.wikipedia.org/wiki/Body_mass_index
Отговори с цитат
  #78  
Стар 24th April 2008, 21:38
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Благодаря за бързия отговор Оказа се че кантара не лъже и съм ок засега.. Ех, само ако мога процента да го смъкна под 20 ......
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #79  
Стар 22nd May 2008, 16:48
Endilana Endilana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Гост
Нова,и аз съм като тебе.Вманиячих се на тема корем-дъска,спортувам всеки ден след работа,което ми идва в повече и се превърнах в елка за калории.Отслабнах-не много красиво,загубих дупе,хубав бюст,ханш;от недостатъчното храна,която приемам,започна да ми се вие свят,а коремчето си седи.Само дето от по-сочно се превърна в тип"увиснала торбичка".Особено след като все пак сложиш в тази торбичка малко храна...Нямам идея какво да правя,затова започнах да слагам малко по-дълги блузки,коланчета и т.н.,поне така изобщо не си личи.
здравей, сигурно е вече късно да отговарям на този пост, но тъй като и аз имах същия проблем , а сигурно има и още доста момичета като нас, все пак ще ти напиша какво правя аз по въпроса. Реших, че веднъж завинаги ще се оттърва от този корем и толкоз. За целта спазвам диета, ходя два пъти седмично на пилатес, два пъти на Power Plate (където с инструктор работя предимно за коремна мускулатура) и два пъти на LPG (това е процедура за премахване на упоритите мазнини, които винаги ти остават колкото и да отслабнеш. Представлява локален масаж със специален уред). За капак - веднъж седмично бягам в залата. И всяка сутрин и вечер се мажа и си правя масажи с Lipocure на Vichy. Много усилия са, но вече виждам резултат и се надявам до средата на другия месец да имам релеф.
__________________
Аз съм!
Отговори с цитат
  #80  
Стар 29th May 2008, 17:59
Aine Aine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: В Облаците
Мнения: 63
По подразбиране

Здравейте,
в началото на темата стана на въпрос за прасците, че трудно се правят и че култористите слагат силикон, но нищо не се споменава за отслабването им. Често ми се кефят на прасците, които имам, но все пак съм момиче и смятам, че не е нормално да имам прасец като на римски пехотинец както обича да казва един приятел. Моля ви помогнете... дайте някакви идея как той да стане по малък.
Относно корема... до сега винаги съм правила коремните преси на серии като постепенно ги увеличавам и ефекта е почти нулев. Смятам да пробвам с колкото мога + 5
БЛагодаря ви
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подробнозакоремнатамускулатура
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:26.