IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 23rd May 2013, 18:02
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Няма начин да не си стигнала до този извод в живота, ама пак ще ти го кажа: Паниката не помага, само пречи ... така че колкото можеш по-спокойно (макар че това опира и до темперамент ).
По-скоро е притеснение дали ще се справя,паниката е твърде силно казано.Замислям се и зная,че ще дам всичко от себе си и дори и още,но винаги ще ме гложди нещо.Нормално е да се притеснявам,все пак ми е за 1-ви път
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #92  
Стар 23rd May 2013, 19:33
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
По-скоро е притеснение дали ще се справя,паниката е твърде силно казано.Замислям се и зная,че ще дам всичко от себе си и дори и още,но винаги ще ме гложди нещо.Нормално е да се притеснявам,все пак ми е за 1-ви път
Ще се справиш разбира се. Когато малчо дойде и го поемеш в ръце, нещата започват да се развиват от само себе си. Малко е уморително, но дори и за това нямаш време да мислиш. Всичко започва да следва определен ритъм. И без да се усетиш си правиш всичко.
Отговори с цитат
  #93  
Стар 23rd May 2013, 20:04
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Аз да питам:
Възможно ли е след като имам импланти да не се увеличи бюста много по време на бремеността?
Има ли жена,която е била с импланти преди да е раждала, да каже нещо по въпроса?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 23rd May 2013 на 20:06
Отговори с цитат
  #94  
Стар 23rd May 2013, 20:22
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Аз да питам:
Възможно ли е след като имам импланти да не се увеличи бюста много по време на бремеността?
Има ли жена,която е била с импланти преди да е раждала, да каже нещо по въпроса?
Мариса, това колко ще ти се увеличи бюста, зависи на първо място колко килограма ще качих и от хормоналния баланс - той влияе е големината на бюста, а не от това дали си с импланти. Аз качих 8 кг. за цялата бременност гърдите ми се увеличиха с един размер. Ако имаш много кърма гърдите ти определено ще пораснат.
Отговори с цитат
  #95  
Стар 24th May 2013, 10:41
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vanessa01 Виж мнението
Мариса, това колко ще ти се увеличи бюста, зависи на първо място колко килограма ще качих и от хормоналния баланс - той влияе е големината на бюста, а не от това дали си с импланти. Аз качих 8 кг. за цялата бременност гърдите ми се увеличиха с един размер. Ако имаш много кърма гърдите ти определено ще пораснат.
Ами ще се разбере,надявам се да не са повече от 10/12 кила.Благодаря за отговора
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #96  
Стар 24th May 2013, 21:44
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Има ли жена,която е била с импланти преди да е раждала, да каже нещо по въпроса?
Трябва да питаш Аник - тя е сложила импланти между първото и второто дете, ако не се лъжа.
Отговори с цитат
  #97  
Стар 18th June 2013, 20:29
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

ѝѝѝѝѝѝ здравеите ....
Аник моля да се появиш, че ще ми се изчака чакането )
Значи,ако преди зиме,пролет,лято цицките ми бяха ледени блокчета...сега горят нормално ли е???? Ако преди имаше ефекта зрънчо,сега го няма напротив зърното е по меко от всякога ...и последно как става изцеждането кърмата с импланти??? помпа ? ръчно? изцеждане до дупка или не?

Мацки няма да ви казвам кви сиски изкарах,натюр- натурал Ф мярка , и спането ми по корем пак се затрудни.....
Отговори с цитат
  #98  
Стар 18th June 2013, 20:59
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
ѝѝѝѝѝѝ здравеите ....
Значи,ако преди зиме,пролет,лято цицките ми бяха ледени блокчета...сега горят нормално ли е???? Ако преди имаше ефекта зрънчо,сега го няма напротив зърното е по меко от всякога ...и последно как става изцеждането кърмата с импланти??? помпа ? ръчно? изцеждане до дупка или не?
И моите са така,горят и зърната са меки.Въпросът ти за кърмата и мен ме вълнува много ,чакам с нетърпение някоя да отговори
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #99  
Стар 22nd June 2013, 16:21
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Освен да пишете на Аник на лични ...
Отговори с цитат
  #100  
Стар 14th October 2013, 12:59
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Няма никакъв проблем да се кърми с импланти,практикувам го вече от 11 дни Единственитя проблем би бил след отбиване,защото сега са огромни,а след тва не ми се мисли кво ще е.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Засиликонапредипървораждане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:54.