IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd December 2008, 19:15
sunko sunko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 8
По подразбиране мнения за най-добри хирурзи по ринопластика в СОФИЯ?

здравейте!предстои ми ринопластика,взела съм решението,не съм ходила на консултация,защото не знам към кого да се насоча.знам само,че ще е в София,защото само там имам къде да отседна.
моля Ви за съвет за добър хирург.и ако може да ми отговорите кога се получава това разместване на кости като неприятно следствие от операцията-само при удар в носа или зависи и от свършената работа по време на операцията?най-вече ме притесняват късните последствия,затова ще съм благодарна и на тези,които преди доста време са се подложили на това изпитание да споделят евентуалните проблеми,които са имали.
благодаря Ви!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st May 2009, 00:45
natalyta natalyta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Аз се спрях само на Емил Георгиев.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st May 2009, 05:44
dupla
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

най-голямата грешка в живота ми е именно емил георгиев,пълен некадърник
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st May 2009, 14:33
natalyta natalyta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Аз съм много доволна от него!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st May 2009, 14:46
dupla
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalyta
Аз съм много доволна от него!!!
радвам се за теб,дано не са малко хората доволни от него,дано съм единствен случай,но не мисля
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st May 2009, 14:59
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalyta
Аз съм много доволна от него!!!
Аз също !
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st May 2009, 21:33
sunko sunko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 8
По подразбиране рино

а някакви отзиви за ники георгиев?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th June 2009, 09:36
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Здравей, сладкиш
според мен не трябва да се ограничаваш само до лекари в София. Защото и аз така реших за себе си- че тук ще ми е най-добре, най-близо, хората които обичам ще са наблизо, а и най-добрите хирурзи би трябвало да са тук! Сега обаче не съм убедена в това! Нослето ти ще си остане на лицето докато си жива и е важно да се харесваш. Ако не се харесаш започваш да живееш в истински кошмар! От моято операция минаха вече повече от 6 месеца и точно вчера се спуках да рева заради противния си нос и се мразих за това, че бях толкова доверчива. Затова си намери професионалист, а не някой в София! Не знам колко струва легло в хотел в друг град- 50-100 лв. !? Сега може да ти се струват много пари, обаче ако нещо се обърка( не го пожелавам на никой), ще разбереш, че ... мъката, огорчението, отчаянието и ненависта към самата теб за това, че си можела да постъпиш по друг начин и всичко сега да е наред, ... липсата на всичко това струва много, много повече!
Пожелавам ти късмет каквото и да решиш!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th June 2009, 22:04
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Цитирай:
здравейте!предстои ми ринопластика,взела съм решението,не съм ходила на консултация,защото не знам към кого да се насоча.знам само,че ще е в София,защото само там имам къде да отседна.
sunko, незнам какво те притеснява, ако хирурга ти не е от София. Аз живея в София, а се оперирах в Пловдив. Няма нужда да отсядаш никъде, защото ти през цялото време си в болницата. Аз стоях две денонощия, на третия ден ме изписаха и веднага потеглих обратно за София. Единственото, което се наложи беше да запазя хотел за приятеля ми, защото той не искаше да спи в болницата. Гледай водещото да е професионализма на хирурга, а не работното му място.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th July 2009, 16:17
maria999 maria999 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Плевен
Мнения: 35
Изпратете съобщение чрез AIM до maria999 Изпратете съобщение чрез MSN до maria999 Изпратете съобщение чрез Yahoo до maria999
По подразбиране

Няма добър в София
__________________
Когато фактите говорят,и Боговете мълчат
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: мнениязанайдобрихирурзипоринопластикаСОФИЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:32.