IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 3rd June 2013, 22:57
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз хвалба без снимка не признавам , но пиша в тази тема, за да ви кажа, че това е една добра инвестиция, която правите защото изпълнените устни са голям фетиш за мъжете, с тях може така да жегнеш един мъж, че да го изстреляш като ракета Би трябвало вашите мъже да го оценяват полагащо се това разкрасяване на устните. Виждал съм обаче и бая орезилени жени, ама явно те си слагат нещо, кат силикон ли е щото си личи, че не е естествено и бая зле, като маймуна, но при други промяната е wow. Дам хубавите и изпълнение женски устни са си нещо доста възбуждащо, тук там по тялото с тях и вече сме на облаците хаха
Отговори с цитат
  #12  
Стар 3rd June 2013, 23:03
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Пуфпаф ти като някой воайор, само обикаляш ''женските'' теми и дебнеш дали някой няма да пусне снимки
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd June 2013, 23:19
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Хахаха точно мислих да напиша, ама без майтап, че няма как да не ме признаят за pufpaf досадника хаха, наистина мислех да го напиша, всякаш съм знаел какво ще последва. Инак то е ясно, че се бъзикам за снимката ако пусне екстра, ако не пусне живи и здрави хаха. Но това е истината нека знаят жените, че нещата които правят се ценят от мъжете, не знам дали от всички, но аз лично съм положително настроен към такива естетични корекции при жените, дали цици, устни или друго, важно е само да има баланс, да е съобразена естетиката със пропорции и т.н. защото някои просто се самозабравят и изглежда неестествено, като някой фолк тупалки, но ако всичко е в норма си е красота и сексапил, това е истината мацки !
Отговори с цитат
  #14  
Стар 3rd June 2013, 23:43
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Майтапа на страна - онзи ден чкам на опашка в Пикадили и зад мен един мъж се нареди - гледа ме и ми се усмихва! През цялото време ме гледаше втренчено и се усмихваше. После отидох до "информация", той след мен тругна и нещо ме заговори и аз буквално побегнах към изхода...

Ако искате ми се смейте, но си помислих, че може да е Пуфпаф, който се е усмихвал, защото ме е познал от снимките! Ама си викам, ако е той ще пише във форума и ще му се извиня, че съм побегнала..

Пуф, да не се обидиш - ти си единствен мъж във форума. Със сигурност има още, но те се скатайват и не пишат.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 3rd June 2013, 23:58
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

ХАХАХАХА за огромно съжаление не съм бил аз, а и аз не преследвам така момичетата, като дивеч. Аз ти казвам, ще трябва да измислиш някакви приоми за защита от налитащите мъже, защото ти с твоята божествена красота, ще замайваш доста мъже, това е повече от сигурно и сега в летния сезон и хормоните скачат и някои мъже могат и да откачат, за това гледай поне в тъмните часове да не ходиш много сама на по опасни места ! Излъчването ти много силно, а това в комбинация с тази красота може да премести дори планети . Има и нещо друго, понякога ако е прекалено красива една жена, повечето мъже се притесняват дори да ги заговорят, не знам заради самочувствието ли е или вярват, че такива жени са достъпни само ако си някой богаташ.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 4th June 2013, 00:16
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Хммм не че скромнича , но наистина не ми се случва често да ме заговарят непознати. За това както ми се захили онзи си помислих, че ме е познал от някъде. И от къде? От къде? От форума! Та за теб се сетих..


Вие , мъжете, си мислите, че нас , жените, ни скачат по минимум 100 мъже на ден. Поне за мен не е истина. Може да има жени, които са свръх ухажвани, но аз не съм сред тях.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 4th June 2013, 00:30
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Айде лягай си вече, че утре tyning ще ни насмете как сме направили темата на чат хаха. Аз те разбирам и знам каква е причината, защо може да има такива жени да имат много налитащи мъже и други също толкова красиви, че и повече, но да нямат толкова и това всичко повярвай идва от главата на човек. Когато той наистина не си вярва, не се харесва, има някакъв комплекс, който му пречи, той не може да има това излъчване и особено, когато не е щастлив, повярвай това не са празни приказки, а дори доказани неща.

Ако човек се харесва и е щастлив, той просто излъчва такава енергия, която другите я улавят и биват привличани. Ти сега просто сияеш, сигурен съм че и този проблем с носът ти много ти е тежал и за това, не си била и щастлива и от там е идвало всичко. Вече не се обръщай назад остави всичко лошо в миналото, сега ти предстоят страхотни моменти и много щастие, защото и лошият късмет не може да е вечен и ще си намериш и твоят принц и ще си щастлива. Не знам защо са ти се случили лошите неща в живота, но сега това вече е минало и щастието те чака, защото го заслужаваш !
Отговори с цитат
  #18  
Стар 4th June 2013, 00:44
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Хммм не че скромнича , но наистина не ми се случва често да ме заговарят непознати. За това както ми се захили онзи си помислих, че ме е познал от някъде. И от къде? От къде? От форума! Та за теб се сетих..


Вие , мъжете, си мислите, че нас , жените, ни скачат по минимум 100 мъже на ден. Поне за мен не е истина. Може да има жени, които са свръх ухажвани, но аз не съм сред тях.
Да бе да забрави как постояно те заговаряха разни като се мотахме из Брент кросс По скоро ти не ги отразяваш или пък отраазяваш тези, които не заслужават.
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 4th June 2013, 00:55
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bunny boiler Виж мнението
Да бе да забрави как постояно те заговаряха разни като се мотахме из Брент кросс По скоро ти не ги отразяваш или пък отраазяваш тези, които не заслужават.
Стига филосоства, ами си оправи Вайбъра, че ми побеля косата!

Освен това не помня такова нещо, но щом Бъни казва, считаме темата за приключена.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 4th June 2013, 01:12
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Май има проблем с вайбъра защото и аз не мога да ти пратя съобщение
И хайде не се прави на утрепана, колко пъти трябваше да се представям за майка ти, за да те спасявам от напористи ухажори
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ФИЛЪРИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:51.