IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 26th April 2007, 19:03
desi_deskata_ desi_deskata_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 15
Изпратете съобщение чрез ICQ до desi_deskata_
По подразбиране протеините

Ами мога да ти кажа, че това далеч не е единствената разлика... Ако искаш по-подробно да ти кажа моята концепция, причини и предложения дай да се срещнем и лично да поговорим за тези неща... Ще ти покажа моите и ще те запозная конкретно с предимствата им..Но това само, ако искаш... Не искам да говоря много много за тях понеже вече ме обвиниха, че правя реклама...
Отговори с цитат
  #42  
Стар 27th April 2007, 12:28
KrediK KrediK не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 48
По подразбиране

А какво ще кажете за суроватъчния протеин на JC Nutrition? Чувал съм добри отзиви, а 50лв. 2кг. мисля че е добре. Според мен е логично протеините, които са 50лв. 1кг. да са по-добри. Но ако от тях качваш 5кг. мускулна маса от 1кг. протеин, а от този на JC Nutrition 5 кг. от 2кг. протеин мисля, че е едно и също. Или се бъркам?
Отговори с цитат
  #43  
Стар 27th April 2007, 12:34
desi_deskata_ desi_deskata_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 15
Изпратете съобщение чрез ICQ до desi_deskata_
По подразбиране протеини

Не мога да то кажа нищо за него понеже никога не сам гледала на тях като нещо, което ме интересува...Знаеш мнението ми за тях, тъй 4е... Казах ти, че мога да ти кажа за тези, за които имам наблюдение и знам, че действат...също така знам, че можеш да качиш повече мускулна маса без да пиеш такива количества...За колко време изпиваш този 1кг?
Отговори с цитат
  #44  
Стар 27th April 2007, 13:28
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KrediK
А какво ще кажете за суроватъчния протеин на JC Nutrition? Чувал съм добри отзиви, а 50лв. 2кг. мисля че е добре. Според мен е логично протеините, които са 50лв. 1кг. да са по-добри. Но ако от тях качваш 5кг. мускулна маса от 1кг. протеин, а от този на JC Nutrition 5 кг. от 2кг. протеин мисля, че е едно и също. Или се бъркам?
Бъркаш се жестоко. От 1кг КАЧЕСТВЕН МАРКОВ протеин се качват максимум 200 гр чисто. И пак казвам МАКСИМУМ.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 27th April 2007, 14:03
KrediK KrediK не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 48
По подразбиране

Тия 5кг. ги дадох само за пример. Имах предвид, че ако качвам еднакво и от двата протеина, просто от единия да трябва да изпия по-голямо количество е еднакво. Деси, някъде около 20 дена 1кг. Цеко, имам чувството, че ти разбираш доста по темата. Би ли си казал мнението за JC Nutrition?
Отговори с цитат
  #46  
Стар 27th April 2007, 17:50
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Водят се, че внасят Universal и само ги пакетират тука под това име, но аз им нямам доверие, понеже винаги българинът ще сложи брашанце за да вземе повече пари. Предпочитам сам да си поръчам Universal или Optimum от доказал се сайт, за да знам какво пия. И без това от протеин има смисъл единствено за след тренировка.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 29th April 2007, 14:21
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране Re: протеините

Цитирай:
Първоначално написано от desi_deskata_
Ами мога да ти кажа, че това далеч не е единствената разлика...
А ти откъде знаеш че има и 'други неща' без дори да знаеш какъв протеин пия!?

Ако продyктите за които има6 "информация" са толкова хyбави, или поне съм останл с впечетление че така твърдиш, защо не драснех някои ред за да ги опишеш? Но незабравяй да кажеш и с какво са по хyбави от продyктите които можем да си закyпим от аптеката, шоп за сyплементи... Само дyми няма да свършат работа обаче! ? И на етикетите на протеините на Бйогаме имаше едно време едни здравеняци ама странно защо аз още не съм като тях Не мисля че ще звучи като реклама, според мен ако е наистина нещо хyбаво, а и както казваш по хyбаво от това което се продава, мисля че ще е полезно за хората тук да я имат тази информация! Пък ако 'не стават' .... и за това ще намерим дyми
__________________
Отговори с цитат
  #48  
Стар 29th April 2007, 22:03
KrediK KrediK не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 48
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
Бъркаш се жестоко. От 1кг КАЧЕСТВЕН МАРКОВ протеин се качват максимум 200 гр чисто. И пак казвам МАКСИМУМ.
Не тва сериозно ли го казваш?!?! Нещо не бях обърнал внимание. 200гр.??? Добре, не казвам, че е само от протеина, но за 1 месец качих 5кг, когато взимах. Ако е истина, не излиза ли доста безсмислено да си взимаш протеин. То за 3-4 месеца едва ще забележиш разликата на кантара.
П.П. Цеко, ти взимаш ли протеин, на коя фирма и защо, след като се дига толкова малко маса?
Отговори с цитат
  #49  
Стар 30th April 2007, 18:00
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KrediK
...Ако е истина, не излиза ли доста безсмислено да си взимаш протеин...
П.П. Цеко, ти взимаш ли протеин, на коя фирма и защо, след като се дига толкова малко маса?
Еми да, според мен е безсмислено, само за след тренировка евентуално има някаква файда. Сега не взимам нищо, но по принцип добавки освен от Optimum, Universal, MLO други избягвам. Като на МЛО само креатина уважавам.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: храненепротеини
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:15.