IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 17th July 2007, 17:34
cat cat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 10
По подразбиране

аз в темата си съм пуснала една снимка "преди", която е от периода 20-23.06. там съм 64-65кг. в момента съм 61 и не си заслужава да качвам снимка, но след надявам се 2 или 2.5 месеца мах, ще кача снимка, на която ще съм 53-55 кг. може и по-малко евентуално. но ще е НВД +спорт, но спорта ще го почна чак след около 2-3 седмици

--сат
Отговори с цитат
  #32  
Стар 17th July 2007, 17:53
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nelina_02
Малко отклонение Sorry
Видях снимки на момичета от Пластична хирургия от "преди" и "след", но не срещнах такива снимки от действието на "ВМ-НВД".Има ли изобщо такива във форума?
Аз лично съм виждала как за 8 месеца се топят мазнинки, но от "Low fat " диета.Съпруга ми я прави много стриктно и имаше изумителни резултати. При мен за съжаление не подейства толкова добре.Сега искам да опитам НВД, но ако мога да видя как е повлияла на някое момиче на снимки "преди" и "след", определено ще бъде чудесно за мотивация.
Тука знам за 2 човека които си спазват НВД (разберете най-накрая че ВМ-НВД е пълното название на НВД) и са в супер форма през цялата година. Аз само лятото.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 18th July 2007, 16:55
Аватара на dadano
dadano dadano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Sofiq
Мнения: 111
По подразбиране .

Аз искам да попитам основно жените като се храните по тази схема НВД и тренирате не сваляте ли прекалено много от мазнините? Питам ви, защото при мен след няколко дена спазване на подобен режим, резултатът беше, че ми спадна бюста :( и искам да знам дали не съм правила нещо както трябва или няма начин това да се предотврати? Целта ми е да поотслабна в бедрата, другите части на тялото са си ми добре, но явно нещо бъркам, защото от упражненията те само се напомпват и стават по-големи :( Чета по другите теми, че на жените не им растяли толкова мускули, но при мен като че ли след всяка тренировка стават по-големи... По-принцип харесвам мускулести крака, но моите стават прекалено големи, а пък не съм дебела-168см и тежа 50кг. Така че искам да питам за подходящ режим на хранене и упражнения, които да не напомпват така краката.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 18th July 2007, 18:38
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Аз съм на НВД от 5 години вече. Имам 13% мазнини, искам да са ми и по-малко, ама и така съм хепи. Уви, за бюста няма как да те посъветвам, тъй като аз лично генерално съм решила проблема На мен този режим най-драстично ми промени корема /е, и ренегадското гребане също /
Отговори с цитат
  #35  
Стар 18th July 2007, 18:40
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Гръдната обиколка на жените винаги спада при НВД, само че друг е въпроса за външния вид.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 18th July 2007, 19:01
Аватара на dadano
dadano dadano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Sofiq
Мнения: 111
По подразбиране .

Мерси за бързия отговор И да питам за краката кои упражнения да избягвам, за да не се уголемяват толкова бедрата?
Отговори с цитат
  #37  
Стар 18th July 2007, 19:05
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

всичко прави...това са глупости няма да ти порастнат краката...без добавки и правилно хранене...и все пак си жена
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 19th August 2007, 08:19
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emisof
Аз съм на НВД от 5 години вече. Имам 13% мазнини/
Мога ли да те помоля да споделиш опита си, аз съм отскоро на НВД и в момента съм 19%, но искам да сваля на 13%, като теб и ме интересува как тренираш,какви са ти дневните калории, за какъв период постигна 13% и ако дадеш пример за твое дневно меню?
Благодаря ти предварително.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 23rd August 2007, 08:35
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Благодаря за инфото KrediK, разглеждала съм сайта на Spider, но исках да чуя коментар от Emisof, защото пише, че е 5 год. на НВД, а мен това ме интересува, в дългосрочен план, аз гледам на това, като начин на хранене, не съм привърженик на краткотрайни диети.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МоетоНВД
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:44.