IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 30th April 2007, 22:59
DINO DINO не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofia
Мнения: 25
По подразбиране Слабички

Е да си призная и аз съм почти на 50. Не пия от тези водорасли Слим интегра. Не съм качила 10 кгр., въпреки, че вече съм в критическата и от две години насам се очакваше да стана наистина баба - дебела и трудно подвижна.

Но няма да е често да кажа,че нищо не правя. Правя, но не гладувам. Просто си комбинирам храните и ползувам билков хормонален крем за регулиране и активиране на производството на собствен прогестерон.
Това ми помага да остана в зоната. Както знаете за да си в зоната трябва да си в хормонално равновесие.
От време на време (един път в годината) пия комбинация заместваща едномесечно гладолчение по Лидия Ковачева и спазвам лек режим и билкова комбинация за регулиране на клетъчната обмяна.

Ако е вярно, че всяка дъщеря прилича на майка си, то би трябвало да съм поне 80 кгр. на 165 ръст. А аз съм 58кгр. до 60 кгр максимум.

Е на някой ако му харесват моите мерки, нека ми се обади. Може да спазва това, което спазвам и аз.

Кураж! И диетите са вредни!!!! - казват специалистите.
__________________
Живота е хубав, въпреки гадните му номера.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 4th May 2007, 07:10
gere gere не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте!Много ми харесват мерките на DINO,но за мен те са химера!И аз наближавам 50-те,но все по-трудно свалям килограми,а те са вече около 80. Само изпадам в депресия като видя кантара,но не знам какво да предприема. Трудно ми е да спазвам диети,а и не съм спортна фигура.Затова си купих Slim integra,но от тях имам чувсвото,че качвам,вместо да смъквам.Ще ви бъда благодарна ако споделите своя опит!
Отговори с цитат
  #63  
Стар 8th May 2007, 08:26
apica apica не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 6
По подразбиране

И аз ги мъча 2 седмици , резултат -5кг., ама карай ще се мъча.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 13th May 2007, 20:50
heno3hata heno3hata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 1
Изпратете съобщение чрез MSN до heno3hata Изпратете съобщение чрез Yahoo до heno3hata
По подразбиране

Здравейте на всички! Една позната която посещава форума така ме запали, че нямаше как да Ви "подмина" !)) Радвам се, че имате желание да се борите с ислишните килограми, но чесно да Ви кажа на хапчета не вярвам....пробвала съм кво ли не, но майката му е глад,дори и без упражнения и л-карнитини и пътеки и кво ще да е! Боря се с кг си от как се помниа....за жалост за 25 години веднъж успях да се видя 65км, и то когато за жалост баща ми почина....! Тогава когато свалям по кило, две, три до 5 максимум се далжу на глад и умора от забързаното ежедневие в София....
Но все пак искам да попитам жените, които получиха водорасловия продукт и вече го пият 2 седмици какъв е резултата...и дали си заслужава да пробваме ...все пак обещаха да ни усведомяват относно продукта
Отговори с цитат
  #65  
Стар 21st May 2007, 07:20
apica apica не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 6
По подразбиране

Грам не си заслужава, недейте да си давате парите. За съжаление изпих всичко, което излезе на пазара, барабар и Интегра, но никакъв ефект. Смъкнах малко, но го дължа на диетата. Е да Ви кажа чесно всичко е до ядене, каквото и да пия все тая си е. Но действително ефект има Ксеникал, малко е гадно като го пиеш (страничните ефекти), но като ограничиш мазнините, няма проблем.
Друго всичко е ............
Отговори с цитат
  #66  
Стар 14th June 2007, 06:10
maria1 maria1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Varna
Мнения: 1
Изпратете съобщение чрез ICQ до maria1
По подразбиране

Zdraveite,
na 10 mai si pora4ah na lubeznata konsultantka koqto mi vdigna telefona Slim integra. Dnes e 14 uni i oshte go 4akam. Nqkolko pati se obajdah i ne tolkova lubezna konsultantka mi kaza da 4akam. Vazmutena sam ot otnoshenieto i ot neserioznostta na tazi firma. A kato slusham i otzivite za tozi produkt mai nishto ne sam izpusnala
Отговори с цитат
  #67  
Стар 18th June 2007, 10:43
plami23 plami23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Varna
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте!
Аз си поръчах Слим Интегра към края на април.По телефона любезната госпожа или госпожица ми обясни,че ще го получа до 10 дни.Голямо нетърпение и очакване беше кога ще минат тия 10 дни.На осмия ден дойде.Взех си го,платих си го, но не смея да го почна вече втори месец.Гледам тук мнения и все повече започнах да се съмнявам, дали изобщо някога ще го изпия.Да не говорим,че пристига само в плик ,без листовка и подробни указания за употреба, противопоказания и т.н.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 4th July 2007, 05:48
rakeL rakeL не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 47
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от heno3hata
Здравейте на всички! Една позната която посещава форума така ме запали, че нямаше как да Ви "подмина" !)) Радвам се, че имате желание да се борите с ислишните килограми, но чесно да Ви кажа на хапчета не вярвам....пробвала съм кво ли не, но майката му е глад,дори и без упражнения и л-карнитини и пътеки и кво ще да е! Боря се с кг си от как се помниа....за жалост за 25 години веднъж успях да се видя 65км, и то когато за жалост баща ми почина....! Тогава когато свалям по кило, две, три до 5 максимум се далжу на глад и умора от забързаното ежедневие в София....
Но все пак искам да попитам жените, които получиха водорасловия продукт и вече го пият 2 седмици какъв е резултата...и дали си заслужава да пробваме ...все пак обещаха да ни усведомяват относно продукта


Гладът е най-големият враг на човека.Единствения начин ефикасен, но за който трябва постояноство, е здравословното хранене + спорт. Когато човек гладува отслабва първите 4-5 дена след това, започва да се чуства отпаднал, и при липсва на храна стомаха не може да работи нормално, така спират да се топят калориите защото стомаха също гори калории когато работи.Яденето на риба тон при всяка деата е задължително 2 пъти в седмицата.Достатъчно е да се спре всичко мазно, сладко и продуктите от брашно.Държа да подчертая че не говоря на изуст.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 24th November 2007, 17:00
lusy lusy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, прочетох всичко.
Пробвах горепосочен продукт - без резултат. Парите връщат без 10 лв.
Сега от 23.11.07 в програмата на Стандарт пуснали ново "чудо" - Свелтис
__________________
Защо най-добрите идеи ми хрумват винаги, когато съм под душа?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: SlimIntegra
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:34.