IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th March 2009, 10:00
melica melica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Sofia
Мнения: 42
По подразбиране Как да кача няколко кила?

Бих искала някой да ми даде съвет за начина на хранене и режима на спортуване ,когато искам да кача около 5 кила.
Храня се нормално-4 пъти дневно,спортувам умерено-в момента плувам 3 пъти седмично.Но явно от този спорт свалям ,защото съм отслабнала последния месец.Не искам да спирам спортуването.Някой има ли идея как да стане това и да кача няколко кила?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th March 2009, 16:30
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Не можеш да качиш няколко кила, ако структурата ти е такава. Имам предвид - ако си 1.50 висока и си на сегашните си килограми, няма къде да качиш, понеже ще изглеждаш дебела. Ако качиш мускулна маса, което е много трудно при теб, също няма да си доволна, малко жени се харесват. Едва ли искаш да качиш и мазнини. Увеличи количеството храна и в 4-те приема и продължавай да плуваш. Ако качиш и се харесваш - ок. Има много жени, които изглеждат като клечки, но това е ген, трудно биха си променили структурата, освен ако надебелеят в коремната област и бедрата.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th March 2009, 16:33
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

... и като надебелеят в коремната област и бедрата и стават като "крушки" ... а иначе са като "клечки". Просто невероятен избор!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th May 2009, 17:12
dupla
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от xxxxx
... и като надебелеят в коремната област и бедрата и стават като "крушки" ... а иначе са като "клечки". Просто невероятен избор!!!


ХАХАХА това ми хареса.А Ivanin е прав-ако ти е такъв гена,като моя-пробвай с витамини или контрацептиви.поне при мене има ефект-Геритамин са много готини,страшен апетит обаче да те предупредя
ставам като пантера
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдакачаняколкокила
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:38.