IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 18th October 2009, 00:34
blonde_st blonde_st не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 43
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jujisi8
Здравейте на всички!
Искам да кажа,че изобщо не съм доволна от въпросните DIYET капсули!!! Вместо да смъкна,качих 6 кг.
Смятам,че се дължи на тях,тъй като хранителния ми режим не съм го променила!Миналата година пиех Super Slim и наистина действаше.Исках да опитам тези DIYET капсули,защото наистина прочетох доста отрицателни мнения за Super Slim и за страничните действия,но явно съм се подвела,май трябваше да си продължа пак със старите хапчета,но както и да е...
то човек докато не опита няма как да знае
Явно при всеки човек е различно. Аз отслабнах много точно с тези Диет капсули. Ти сигурна ли си , че си качила 6 кила от тях? Защото на мен ми се вижда много нелогично човек да дебелее от хапчета за отслабване.
Както и да е пожелавам ти успех с отслабването! Както и на всички други решили като нас да водят война с килограмите.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 18th October 2009, 03:37
jujisi8 jujisi8 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 4
По подразбиране

И на мен ми се струваше нелогично,докато сама не се убедих.Значи толкова са капсули за отслабване!!!Поредната химия,която уж води до слабеене или поне помага за него,а всъщност става обратното и когато се обадим на въпросние уж доктори,които ги разпространяват,започват да те убеждават,че било така в началото или,че кантара ми не бил верен-айде бе,дрехите преди 11 дни ми ставаха поне!!!
П.С. В опаковката при доставката на DIYET капсулите,бяха сложили и едно пакетче с MODI хапчета.Докторката ме убеждаваше по телефона да не ги пия,ако ежедневието ми е натоварено,тъй като действат още по разхлабително от DIYET капсулите-xa-xa-xa.Отново обратното,изпих 5 хапчета,както ми каза тя и както си пише в листовката преди сън и установих,че действат приспивателно,а на следващия ден изобщо не са ми действали разхлабващо!Сами си правете извода от тук нататък.Мъжа ми също ги пиеше с мен и на него му действат така.Така,че уважаемите господа,които искат да наддадат-ДЕРЗАЙТЕ!!!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 18th October 2009, 20:51
blonde_st blonde_st не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 43
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jujisi8
И на мен ми се струваше нелогично,докато сама не се убедих.Значи толкова са капсули за отслабване!!!Поредната химия,която уж води до слабеене или поне помага за него,а всъщност става обратното и когато се обадим на въпросние уж доктори,които ги разпространяват,започват да те убеждават,че било така в началото или,че кантара ми не бил верен-айде бе,дрехите преди 11 дни ми ставаха поне!!!
П.С. В опаковката при доставката на DIYET капсулите,бяха сложили и едно пакетче с MODI хапчета.Докторката ме убеждаваше по телефона да не ги пия,ако ежедневието ми е натоварено,тъй като действат още по разхлабително от DIYET капсулите-xa-xa-xa.Отново обратното,изпих 5 хапчета,както ми каза тя и както си пише в листовката преди сън и установих,че действат приспивателно,а на следващия ден изобщо не са ми действали разхлабващо!Сами си правете извода от тук нататък.Мъжа ми също ги пиеше с мен и на него му действат така.Така,че уважаемите господа,които искат да наддадат-ДЕРЗАЙТЕ!!!


Надявам се да успееш да отслабнеш. Опитай с диета, спорт... Щом хапчетата за отслабване ти действат толкова зле. Има едни капки, аз бях споменала за тях- ефедринови. Те на 1000 % действат. Но пък идея си нямам от къде могат да се намерят сега. Преди ги имаше, сега не.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: DIYETKAPSULI
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:24.