IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 29th November 2007, 22:45
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Allure_, добро ли е видеото, че аз съм малко закъсала с мястото и избягвам да тегля освен ако не си струва наистина.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 29th November 2007, 22:58
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Добро е,пробвала съм го.Тази която го води е малко досадна и скучна,но аз си пускам музика да не я слушам Разбира се,трябва постоянство.Аз по принцип нямам проблеми с тази област,тренирам само за стягане и оформяне.Иначе ако имаш за сваляне по-добре си изтегли и това: http://store4.data.bg/theadmin/Video...gest%20Winner/ и ги комбинирай
Отговори с цитат
  #13  
Стар 29th November 2007, 23:06
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

О, мерси много! Бях гледала снимки на тази треньорка в Google и много ми се искаше да видя нещо нейно.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 30th November 2007, 17:57
^^DIDENCETO^^ ^^DIDENCETO^^ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 12
По подразбиране

Allure_ Благодаря много ! Търсих това видео , но явно не както трябва . А Allure_ може ли да дадеш някой съвет? Например колко пъти седмично да правим упражненията на Jillian MIchaels. Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 30th November 2007, 18:06
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Има ли ги някъде другаде ? Май се оказва че не мога да тегля от Датата
Отговори с цитат
  #16  
Стар 30th November 2007, 19:16
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Може да започнеш с три пъти седмично,ако нямаш тренинг.После през ден.В другите дни може нещо по-леко,например пилатес.Ето тези са добри: http://store4.data.bg/theadmin/Video...sor%20Pilates/ Както и другата тренировка,която препоръчах(на The Firm).Това са 40мин упражнения само за оформяне на коремните мускули.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 31st January 2010, 14:17
vegal vegal не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране

Всяка сутрин от 7,00 часа по Фиеста ТВ има Йога зона - 20 минути,от 1 година я правя и смея да твърдя ,че имам тялото от снимката, а съм на 43,не ми отслабна бюста и дупето,така че успех,не е невъзможно това което искаш.Не се ограничавай в яденето,аз също не мога без хляб и не се ограничавам.
__________________
бързи и яростни
Отговори с цитат
  #18  
Стар 31st January 2010, 17:49
bumbarashka bumbarashka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: СОФИЯ
Мнения: 132
По подразбиране Re: За мазнините по талията.

Цитирай:
Първоначално написано от Evi90

1. Мога ли да постигна това бяз да посещавам фитнес? Пр. с тичане, въртене на обръч и други упражнения? Ако може да ми препоръчате някакви?
2. Знам, че и без диета не минава! Работата е там, че аз не мога да издържам без хляб.. Ясно ми е че трябжа да мина на НВД диета, но не знам как точно да си я направя. Искам да е с храни, който ги има по принцип в дома, а това е трудно. Примерно може ли да включа плодове? Най- вече ябълки, портукали? Знам, че бананите са по калорични.. ? Можете ли да ми дадете пример за такава диета с някакви по простички храни? Гледах някаква, в която включват протеини.. аз даже не знам какво представляват
3. Ясно ми е че не мога да отслабна само в тази област, а ще е цялостно отслабване.. Обаче не ми се иска да се разделям с мн килограмчета.. Харесвам се така, но не и талията! Но все пак съм висока 172, а тежа 50 кг
Ако отслабването е бавно то ще се отрази ли върхо бюста ми ? То и без това не е кой знае колко...
Ще започна с това,че от година и половина отделям на ден по близо 4 часа за упражнения.В тях са включени: загрявка-40мин,40минути въртене на метален обръч,1000коремни преси,10 мин разтягане,15мин степер.Ефектът е видим само по горните коремни мускули.Паласките нещат да се махнат дори и с глад така че незнам какво да те посъветвам.Обръча си го въртя колкото да си запълня времето...
__________________
"Всеки,в крайна сметка, се оказва някой друг"
Отговори с цитат
  #19  
Стар 2nd February 2010, 17:51
Аватара на lilsh
lilsh lilsh не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 70
По подразбиране

Ами аз съм чувала, че ако искаш да отслабнеш примерно в краката и дупето, не трябва да се правят само с упражнения за тези области. Може би и твоят случай е такъв, не знам.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Замазнинитепоталията
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:58.