IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd June 2010, 10:35
duronrulez duronrulez не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 4
По подразбиране Споделете мнение за фитнес уредите на VistaFit и ABFit

Здравейте!

Реших се да си взема един велоергометър, но немога да си избера марка.
От една страна не искам да давам 500 лева за него, от друга искам да е сравнително хубав и здрав.

Спрях се на 2 модела за момента единият е:
VistaFit TS 2202 - която марка чувам за първи път и ми е интересно дали някой е имал някакви преживявания с нея, става ли, нестава ли и т.н.
другото на което съм се спрял е малко по-скъпият модел от спортдепо:
ABFit DM-1590
или този:
ABFit AB- 20670

Ако някой може да ми каже плюсовете и минусите на всеки ... ще съм адски благодарен тъй като ми е тъмна индия всичко това
И едно допълнително въпросче, каква е ролята на маховика?
По-тежък ли трябва да е, каква е разликата и т.н.?
Освен това виждам, че 3-ия продукт, който линк пуснах има магнитна натоварваща система, какво ще рече това?


Благодаря предварително за информацията
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd June 2010, 11:31
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Нямам много време за това - накратко:
http://sportdepot.bg/products/fitnes...-veloergometur
Този уред ми хареса. Причината е по-високата позиция на седалката. Гледай да е на 1 ниво с кормилото. При горния тренажор имаш и движение на седалката напред-назад. Това е от значение за правилното ти разположение на тялото в-у уреда и правилното натоварване на мускулите.

Успех с избора. При други въпроси, ще отговоря утре
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd June 2010, 08:38
duronrulez duronrulez не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Thanks за отговора!

А по някой от другите въпроси имаш ли идея?

Например кое е по-добре да е с по-тежък маховик или с по-лек. А и като цяло тези VistaFit читава марка ли са? Като гледам техния модел е с най-много опции и най-тежък маховик.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th June 2010, 15:32
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Ами тази марка уреди ги чувам за пръв път. Казвам ти нещата от гледна точка на шосеен колоездач. Задължително си взизай с магнит!!!

Самата роля на маховика спомага е свързана със степента на натоварванията, до които достига уреда. Съветвам те и да го тестваш за да прецениш дали ще ти вършат работа тези 6кг.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th June 2010, 16:23
duronrulez duronrulez не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Ясно Благодаря, ще ида на място да видя за какво става дума и май ще се спра на модела на спорт депо.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th June 2010, 00:04
Аватара на KissTheSky
KissTheSky KissTheSky не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране

Аз съм с крос на ВистаФит и доколкото попринцип знам са доста, доста качествена марка. Просто на по-ниски цени (което е хубаво, де).

Но се приготви за едно - сглобяване с много, много винтчета и влачене на нещо, което е минимум 30 кила
Аз поне се озорих докато стигна до 6тия етаж (добре, че беше и брат ми...) и после като видях винтчетата мислех, че ще получа удар ;D Но си струваше. А и забелязах, че за разлика от доста други подобни марки показателите за пулс и подобни съвпадат с истината....
Отговори с цитат
  #7  
Стар 7th June 2010, 08:45
duronrulez duronrulez не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 4
По подразбиране

В такъв случай се радвам, че съм на първия етаж
Инъче, сглобяването не ми е проблем. Има ли достатъчно чаркалък ще го сглобим, даже и втори може да направя с останалите части (винаги остават части, факт) )

Инъче си поръчах този на АбФит, пуснаха го с намалена цена и в момента е по-евтин от този на ВистаФит дори
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СподелетемнениезафитнесуредитенаVistaFitABFit
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:47.