IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 16th May 2009, 13:26
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

И айде казвайте кой е мъж и кой е жена, какъв точно Л-карнитин пиете и кога... дозировките на различните марки са различни, а и полът има значение...
Абе най-добре да се чете листовката
Отговори с цитат
  #32  
Стар 17th May 2009, 18:44
Slavikos Slavikos не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 13
По подразбиране

Аз съм мъж пия Л-карнитин течен на биогейм, а иначе голдиш доктора които ми каза да ги пия така е доктор на национален отбор(ще се въздържа от уточнения) пък и аз имам да свалям 20-25 килца а дозировките ако имате да сваляте малко кила си спазвайте упътването ако сте по едри може малко отгоре но зависи и от други показатели. Уточнявам че при мен ми правиха и пълно изследване след което ми казаха тези дози. Затова най-добре упътвънето или още по добре посъветвайте се с компетентен доктор! Ако пиете Л-карнитин без тренировка обаче със сигурност очаквайте обратния ефект на отслабване.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 9th September 2010, 16:36
Brutalikus Brutalikus не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: veliko tarnovo \lovech
Мнения: 1
По подразбиране л карнитин

здравейте понеже нямам време да ходя на фитнес ,работя усилена физическа работа свързана с много копаене вдигане на тежести и др подобни, се питам дали ще има ефект ако започна да го пия работата ми е 5 дена в седмицата по 6 часа яко бачкане дали за един месец бих свалила някой друг килограм ?ее ест занм че се пие поне 3 литра вода на ден и храната да е малко по свястна 64 кг съм в момента
Отговори с цитат
  #34  
Стар 15th October 2010, 15:37
aleksmarinov aleksmarinov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 31
По подразбиране Re: л карнитин

Цитирай:
Първоначално написано от Brutalikus
здравейте понеже нямам време да ходя на фитнес ,работя усилена физическа работа свързана с много копаене вдигане на тежести и др подобни, се питам дали ще има ефект ако започна да го пия работата ми е 5 дена в седмицата по 6 часа яко бачкане дали за един месец бих свалила някой друг килограм ?ее ест занм че се пие поне 3 литра вода на ден и храната да е малко по свястна 64 кг съм в момента
Ще ти помогне. Ще имаш повечко енергия и издръжливост, ще смъкнеш някой килограм. Въпреки, че щом твърдиш, че 6 часа, 5 дена в седмицата копаеш и вдигаш тежко - съмнявам се да ти трябва нещо за отслабване. С такъв режим нещата ще си дойдат сами на мястото. Но оправи храната първо, както ти сама казваш.
__________________
Онлайн магазин за Фитнес добавки - http://fitneshrani.com
Отговори с цитат
  #35  
Стар 21st October 2010, 15:15
simphony simphony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 64
По подразбиране

е, ако изпиеш цялото шише наведнъж не значи че ще има повече ефект.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дозировканакарнитин
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:27.