IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 12th February 2009, 15:47
Butterfly1 Butterfly1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 66
По подразбиране

И все пак аз продължавам да твърдя, че след спирането на цигарите ако не започнеш да се храниш повече отлкото си се хранил докато си пушил, няма как да качиш кг!
И до някъде също така е на психическа основа. Така че ако тръгваме с тази нагласа когато решим да спираме цигарите, че ще качим кг, нищо чудно и наистина да качим
__________________
Не следвай път, върви там, където няма път и остави следи!!!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 14th February 2009, 14:14
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Butterfly1
И все пак аз продължавам да твърдя, че след спирането на цигарите ако не започнеш да се храниш повече отлкото си се хранил докато си пушил, няма как да качиш кг!
И до някъде също така е на психическа основа. Така че ако тръгваме с тази нагласа когато решим да спираме цигарите, че ще качим кг, нищо чудно и наистина да качим
Не е нужно да го твърдиш, има си нАуки и факти Много хора, които не им е това силната област, почват да твърдят разни си работи. Ама хора, има си нАуки за тая цел. Факт е, че цигарите влияят на апетита и от там влияят на килограмите в тялото, те НЕ подтискат качването на килограми

Така че на кратко казано - при спиране на цигарите НЕ се покачват килограми заради самото спиране, а заради увеличението на приетата храна. Това е случай за извод с погрешни причини - отдаваме резултатите на факторите, които ни изнася. По същата логика и също толкова общо ще има това да си купя климатик, да почна да ям повече и да кажа - от климатика ще да пълнея
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #33  
Стар 19th February 2009, 14:51
kokona_mila kokona_mila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 73
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Butterfly1
И все пак аз продължавам да твърдя, че след спирането на цигарите ако не започнеш да се храниш повече отлкото си се хранил докато си пушил, няма как да качиш кг!
И до някъде също така е на психическа основа. Така че ако тръгваме с тази нагласа когато решим да спираме цигарите, че ще качим кг, нищо чудно и наистина да качим
Разбира се, че е така. Разбира се , че напълнях от храната, която увеличих, а не от самото спиране на цигарите. В предишния си пост наблегнах( не че се получи де) , че всяко тяло реагира по различен начин, но реагира.
П.П. Идея си нямам при колко от отказалите цигарите не ги избива на ядене, но няма да са много. Особено като се седне на маса(в заведение или в домашна обстановка , не да обядва или вечеря де ), се набляга само на храната, щото се чудят къде да си дянат ръцете
Отговори с цитат
  #34  
Стар 20th February 2009, 16:34
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

аз също искам много да спра цигарите но нямам грам воля!първото което ме спира да го направя е че те ми помагат да ходя до тоалетната и второто че неминуемо се качват килограми по една или друга причина.Приятелят ми също пуши и това няма как да ми помогне.Предполагам че ако спра да пуша ще се запека за цял живот въпреки количествата плодове и зеленчуци които поемам дневно защото пушенето ускорява метаболизма!Иначе нямам потребност да пуша след като съм се нахранила или с кафето/последното го правя само за да отида до 00
Отговори с цитат
  #35  
Стар 20th February 2009, 16:58
kokona_mila kokona_mila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 73
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fruitty
аз също искам много да спра цигарите но нямам грам воля!първото което ме спира да го направя е че те ми помагат да ходя до тоалетната и второто че неминуемо се качват килограми по една или друга причина.Приятелят ми също пуши и това няма как да ми помогне.Предполагам че ако спра да пуша ще се запека за цял живот въпреки количествата плодове и зеленчуци които поемам дневно защото пушенето ускорява метаболизма!Иначе нямам потребност да пуша след като съм се нахранила или с кафето/последното го правя само за да отида до 00
Е за малко може да се "запечеш" , и някой и друг килограм да качиш, но само ако почнеш да притъпяваш никотиновия глад с храна. Но ще за няколко месеца. Съвет от Неличен опит : започни да спортуваш и няма да имаш проблем , даже ще отслабнеш. И ако наистина искаш да ги откажеш нищо не може да те откаже, дори пушачите около теб, и поканите за цигарка и навирането на кутиите с цигари в ръцете ти
П.П. И щом ядеш толкова много плодове , още по-добре, няма да ти е проблем няколко кивита сутрин да хапнеш и няма да имаш грижи s 00
Отговори с цитат
  #36  
Стар 23rd February 2009, 22:27
mari_and mari_and не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 288
По подразбиране

GUESS_F, какво става с теб? Как е кръвното? Отмина ли Сънчо или още те преследва? Сподели...
fruitty, и аз имам същия проблем...Ужасно е...не спирам да се наливам с разни разхлабителни чайчета, бонбонки и какво ли още не...но...помисили, не си заслужава само заради 00 да се тровиш с цигари...Кафето също помага...
Успех на отказващите се от вредния навик!
__________________
Ако ще правиш нещо нередно, поне му се наслаждавай!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 6th March 2009, 09:40
manuela_sz manuela_sz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 2
По подразбиране

GUESS_F ами да на мен ми се случи,само че при мен причината беше друго едно,че спрях цигарите и вече 3месеца не пуша ами тази сънливост ужасна се дължеше на това че съм бременна,така че ако имаш съмнения дали не си провери.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 12th July 2012, 15:58
krassita krassita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 1
По подразбиране interesna statiq za kachvaneto sled spirane na cigarite

http://nicofree.bg/for-the-ladies/sp...i-solutions-1/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Килограмиследспираненацигарите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:43.