IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 25th May 2010, 13:53
Люси Люси не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 10
По подразбиране д-р Аргиров мнение

И аз съм много доволна от д-р Аргиров, работи на нормални цени и ефекта от филъра трае много по-дълго отколкото като съм си слагала при други.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 28th May 2010, 13:41
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

За кой д-р Аргиров става въпрос, търсих в Гугъл, но не мога да го намеря.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 30th May 2010, 00:05
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Абе хора... аз се оплаквах предишния път че почти не виждам резултат от ботокса около очите но сега 2ри ден и бръчиците почти са загладени, даже едва се виждат и това е още началото!!! Очаквам да се загладят съвсем (дай боже)!!! Май има значение кой го поставя. Сега си мисля че лекарката предишния път не е била с опит, или са инжектирали някакъв по-ниско качество.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 30th May 2010, 20:34
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

По-вероянто не е имала опит. Ботокса трябва да се сложи на определена дълбочина в мускула, за да го блокира. Иначе, ако е много повърхностно или много дълбоко, ефект няма да има, или поне не достатъчен. Действието му се вижда между втория и петия ден след инжектирането и трае по няколко месеца.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 31st May 2010, 12:39
Люси Люси не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 10
По подразбиране

Контакти на Д-р Аргиров 0887/065854
Отговори с цитат
  #36  
Стар 12th October 2011, 15:46
Аватара на jewelskin
jewelskin jewelskin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от анелия Виж мнението
здравейте, 4етох в сайта за ефекта на ботокс.аз съм на 35 години и не смея да си направя лифтинг защото ме е страх. Има ли някаква опасност ако си инжектирам ботокс да бъде засегант някой нерв? Много искам да си сложа, защото се потя по челото и като ходя на бизнес срещи си личи, а в статията пише, че ботокс спира този недостатък, а и имам вече бръчки които си личат като се смея или като си свивам очите и искам да ги премахна. Бихте ли ми казали добра клиника в София, може и в България, където инжектират ботокс и колко струва процедурата. Благодаря ви много.
БОТОКС - най-популярното средство напоследък, което без намесата на хирургическия скалпел, коригира бръчките на лицето, задълбочаващи се от постоянните мимики и влиянията на външната среда - слънце, стрес, тютюнопушене и др.

Как се извършва самата процедура?

Много фина и прецизна манипулация, при която се очертават и коментират на момента зоните, които се нуждаят от корекция. Специално направените спринцовки и фини, тънки игли са задължителни за прецизното изпълнение на процедурата и дозировката на веществото. Така не се допуска неестествено изражение, предозиране или други странични ефекти.

Ботоксът е протеинов комплекс, действуващ успешно и върху потоотделянето.

Неестественото изпотяване (хипер хидроза) се котролира от ВНС (Вегетативна нервна система) по-емоционални (лабилни), с повипени нива на стрес хора или с физически свръхнатоварвания са рискови за този неприятен ефект.

Ботоксът блокира (отпуска) мускулните влакна и нервните импулси инервиращи потоотдаването. Ефектът се запазва 6-7 месеца след еднократно инжектиране в проблемната зона.

Jewel Skin е специализирана частна клиника по естетична дерматология. В Jewel Skin се извършват пълен набор от процедури за лице и тяло: лазерна епилация, премахвене на целулит, мезотерапия, поставяне на ботокс, хиалуронова киселина, филъри, премахване на бръчки, масажи, пилинги. Единствено при нас ще можете да се възползвате от най-съвременните технологии и методи за лице и тяло с помоща на Elos Синергия, вградена в апаратите на Syneron, EMax и Vela Shape."]Jewel Skin[/URL] е специализирана частна клиника по естетична дерматология. В Jewel Skin се извършват пълен набор от процедури за лице и тяло: лазерна епилация, премахвене на целулит, мезотерапия, поставяне на ботокс, хиалуронова киселина, филъри, премахване на бръчки, масажи, пилинги. Единствено при нас ще можете да се възползвате от най-съвременните технологии и методи за лице и тяло с помоща на Elos Синергия, вградена в апаратите на Syneron, EMax и Vela Shape.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 6th April 2012, 04:46
zlateline zlateline не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Дали има някой от Търново да ми препоръча салон където поставят ботокс или хиалуронова к-на. Благодаря
Отговори с цитат
  #38  
Стар 11th May 2013, 15:35
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Здравейте , искам мнението ви за др. Кокева . Знам само че работи в София , а също и по веднъж в месеца обикаля в други по-малки градове.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: къдеинжектиратботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:33.