IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 17th September 2013, 17:42
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

Бих ти препоръчал също така и глутамин, който доказано има ефект върху хормона на растежа. Понеже на мен ми беше неудобно да си нося бял прах на работа и като цяло съм в непрестанно движение се поинтересувах и намерих много удобна машинка за правене на капсули на Bulk powders. Всяка суровина, която е на прах, включително и моят глутамин, може да бъде вкаран в празни капсули, които също се предлагат от марката. Така дори в джоба мога да си ги нося. Поздрави
Отговори с цитат
  #32  
Стар 25th September 2013, 12:10
choki_moki choki_moki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 78
По подразбиране

Вземи си някакъв стимулатор на растежния хормон. Гледай да е естествен и натурален продукт е. Със сигурност ще има ефект като го съчетаеш с тренировките, които ти предложи luna.

Последно редактирано от choki_moki : 26th September 2013 на 09:56
Отговори с цитат
  #33  
Стар 26th September 2013, 12:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от choki_moki Виж мнението
Гледай да е естествен и натурален продукт е. Със сигурност ще има ефект като го съчетаеш с тренировки....
Какъвто е годжи берито,пчелния прашец и има доста глутамин в конопения протеин
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #34  
Стар 28th September 2013, 13:28
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

За конопения съм съгласен, в бобовите култури също има доста. Но най-богатите източници си остават животинските. Суроватъчен и телешки протеин. В казеина има също. Аз сега свърших една нощна формула специална. Даже в този случай мисля, че ще е доста подходяща Амикс night pro elite се казва. Има даже матрица специална за Хормона на растежа.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 30th September 2013, 12:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DaKing Виж мнението
За конопения съм съгласен, в бобовите култури също има доста. Но най-богатите източници си остават животинските. Суроватъчен и телешки протеин. В казеина има също.
Аз съм коментирала за естествени и натурални продукти,а животните в днешно време не са домашно клано месо,нито домашни яйца са тия по магазините.А пък да не говоря каква отрова са млечните продукти и начина,по който се правят.Тия купешки храни са вредни,ако става въпрос за полезно действие,предвид колко много химия поемат и тн.,и тн.А,и да не забравя да вметна за факта,че месото се "пере".Надявам се знаете за какво иде реч.
Примерно слънчогледовите семки са един наистина уникален продукт на природата.Тяхната биологична ценност е по-висока от тази на яйцата и на месото,а организмът ги преработва няколко пъти по-бързо, отколкото продуктите от животински произход.
В слънчогледовите семки има много по-голямо съдържание на витамин D, отколкото в черния дроб на рибата треска, която винаги е била смятана за най-богат източник на това ценно вещество.Имам и други примери за семена,но ме мързи да пиша....Който се интересува ще намери инфо.
А да не споменавам във водораслите колко високо е съдържанието на протеин и полезни вещества.Лично съм изпробвала хлорелата,спирулината и Афа.Всеки сам да си избира дали ще се храни здравословно или не.
А мускули и растеж може да има по наистина здравословен и натурален начин,стига да има желание за целта
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 30th September 2013 на 21:43
Отговори с цитат
  #36  
Стар 1st October 2013, 15:22
24Carat 24Carat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Аз съм коментирала за естествени и натурални продукти,а животните в днешно време не са домашно клано месо,нито домашни яйца са тия по магазините.А пък да не говоря каква отрова са млечните продукти и начина,по който се правят.Тия купешки храни са вредни,ако става въпрос за полезно действие,предвид колко много химия поемат и тн.,и тн.А,и да не забравя да вметна за факта,че месото се "пере".Надявам се знаете за какво иде реч.
Примерно слънчогледовите семки са един наистина уникален продукт на природата.Тяхната биологична ценност е по-висока от тази на яйцата и на месото,а организмът ги преработва няколко пъти по-бързо, отколкото продуктите от животински произход.
В слънчогледовите семки има много по-голямо съдържание на витамин D, отколкото в черния дроб на рибата треска, която винаги е била смятана за най-богат източник на това ценно вещество.Имам и други примери за семена,но ме мързи да пиша....Който се интересува ще намери инфо.
А да не споменавам във водораслите колко високо е съдържанието на протеин и полезни вещества.Лично съм изпробвала хлорелата,спирулината и Афа.Всеки сам да си избира дали ще се храни здравословно или не.
А мускули и растеж може да има по наистина здравословен и натурален начин,стига да има желание за целта
Добре ме разсмя с това за слънчогледовите семки. Искам да покажеш информация за думите ти.

Протеин има в почти всички хранителни продукти (защото е градивен елемент), но по-важното е съдържанието на аминокиселините в него и дали съдържа пълният спектър от тях, за да бъде наистина незаменим източник.
Най-добрите източници на незаменими аминокиселини са животинските продукти и няма растение, което да се доближи до тях поради ред причини.


Както преди споменах най-доброто за повишаване на ръста е продукт, който съдържа в свободна форма аргинин, орнитин и лизин. Неслучайно този на Амикс е един от най-добрите на пазара.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 2nd October 2013, 19:57
azmoga.bg azmoga.bg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Много и разнообразна храна.Минимум 8 часа сън, винаги да си заспал преди 11.Стречинг.Друг спорт.Визуализирай как порастваш, това ще помогне, представяй си, как си дългуч
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какдапорасна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:30.