IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th January 2010, 22:23
Anelissa Anelissa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 1
По подразбиране твърде едри (мускулести) бедра

Здравейте,
Прочетох подобна тема тук, но отговорът беше диета и упражнения.
Е, аз от съвсем от малка спортувам по нещо и то много активно, бях танцьорка за изв. време , освен това се храня много правилно и между другото съм в доста добра форма.
Бедрата ми обаче са по-едри , от колкото искам.И тук не става въпрос за диета, аз нямам грам мазнина по тях, адкси са стегнати, така че при диета отслабвам на други места, на които не искам, като например дупето - а аз там не искам да отслабвам.
Давам си сметка, че проблемът ми до голяма степен си е генетичен, винаги съм била с такава структура, но ще се радвам на съвети как да си помогна поне малко.
Искам само да отбележа, че упражнения съм пробвала всякакви, и имам чувството , че и те са ми трупнали малко маса Така че не знам дали е и до упражнения

Ще се радвам на мнения .
Поздрави

Елис
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st January 2010, 15:46
Дияна Иринова Дияна Иринова не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 20
По подразбиране

Щом си в перфектна форма спри за известно време упражненията които натоварват бедрата.Пробвай да се мажеш с L-CARNITIN GEL там където ти е проблема.Моите бедра след тренировка са много изпъкнали от вътрешната страна(като на щангистка) не михаресват така ,но няма начин .В името на спорта .....
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th February 2010, 10:41
entwickler entwickler не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 55
По подразбиране

Измери си мазнините. Ако са над 17 процента сигурно и в бедрата има мазнини. Така, че смъкваш общо мазнини. Правиш много кардио, ядеш по-малко калории отколкото гориш и ще се оправят нещата.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: твърдеедримускулестибедра
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:38.