IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th February 2010, 22:21
Browneyed Browneyed не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 12
По подразбиране Какво да направя.. ?

Здравейте! Момче съм и съм на 19, почти 20 години. Преди два месеца реших да променя нещо в живота си и реших да започна да водя здравословен начин на живот + да видя корема си стегнат и релефен. Доста се интересувах от към това кое е полезно и кое не е.. разпитвал съм за сумати и неща и в момента имам долу-горе култура в тази област. Правя най-различни упражнения за корема вече цели два месеца. Точно преди толкова време бях изнамерил от нет-а едно клипче с упражнения, в което за 8 минути ти показват какви упражнения точно да правиш. И така 8 минути всеки ден - още първата седмица се разбра, че доста помагат за стягането на мускулите. Никога не съм имал наднормено тегло, но за да разкарам всичките мазнини по корема, които ми се бяха насъбрали спрях да ям всякакви чипсове и всевъзможните разновидности на нездравословното хранене ( junk foods ) ..спрях и сладките неща и наблягам на плодове, зеленчуци, салати, супи, кисели млека, яйца и винаги си пазя по един шоколад вкъщи за да си хапвам като ми се яде. Соковете и газираните напитки също са out от ежедневието ми. Чувствам се страхотно по този начин и мога да продължавам така до когато си желая. Всеки ден за закуска си правя 3 яйца с 3 филийки хляб ( пълнозърнест / многозърнест ). След упражненията за корем всеки ден редувам лицеви опори със упражнения за бицепс и трицепс - през ден се редуват тези две неща. Усеща се, че тялото ми става все по-релефно или поне мускулните групи, които тренирам. Проблема е там, че тази вечер се притеглих и установих, че от 65-66кг. съм станал 61-62кг. ( висок съм 170 см. ) и дори се уплаших. Честно казано се чудих дали да се радвам за това, че има ефект от цялата работа или да се стресна от това, че съм отслабнал толкова.. Наистина искам да стегна корема си и най-накрая да имам изразени плочки по него, но не искам да слабея така.. Какво мога да направя за да спра да губя теглото си, но и да не трупам мазнини ? ( Извинявам се ако не съм спазил някакви правила, но това е първата ми тема и дори за пръв път влизам тук..) Мерси предварително.. :}[/i]
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th February 2010, 22:26
Browneyed Browneyed не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 12
По подразбиране

..пропуснах да отбележа, че целта на всичко това, което съм правил до момента не беше да отслабна, а просто за тонус, по-здравословен начин на живот и по-красиво тяло.. това е.. Другото е, че исках да разкарам мазнините от корема си ( не че има много ) за да могат да се показват мускулите под тях, защото ако ям като един обикновен човек и правя упражнения - мускулите ще се трупат и така и няма да се видят от мазнините отгоре..
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th February 2010, 22:31
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

започвай второ ниво http://www.youtube.com/watch?v=6S10sOyHz9w :P
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th February 2010, 22:32
Browneyed Browneyed не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 12
По подразбиране

Ихаа.. ;D
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th February 2010, 22:33
Browneyed Browneyed не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 12
По подразбиране

Аз правя ето тези: http://vbox7.com/play:2798047c - малко гекско клипче, но.. мъча се да не слушам музката.. ))
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14th February 2010, 22:34
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

пробвай това дето ти пратих :P
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th February 2010, 22:34
Browneyed Browneyed не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 12
По подразбиране

Изглежда ми много лесно.. или поне в сравнение с това, което правя сега.. : )
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14th February 2010, 22:38
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

:P еми нищо не ти пречи да го направиш веднъж и прецени кое е по-добре
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th February 2010, 21:54
Browneyed Browneyed не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 12
По подразбиране

Явно не влизат много хора тук..
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th February 2010, 22:57
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

ами не..просто разгледай темите и ще намериш отговорите на въпросите ти :P
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какводанаправя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:23.