IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th April 2006, 18:06
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

дати кажа тва на мене ми се вижда проблем не ти е наред нещо организма ако си 1.90 на 16 аз на 15 съм 179 (
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 14th April 2006, 06:18
Vince Carter Vince Carter не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Lovech
Мнения: 19
По подразбиране

Да, за това има ж нашият клас 1-ин който е висок 1.96,и пак в моя клас оште 1-и намлко по-нисък 1.94.В 11-и клас има 1-ин гигант 2.06,а брат му в 9-и клас 193 см
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20th April 2006, 18:41
vladi111 vladi111 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кити
Може ли едно женско мнение не само манекенките харесват по-високи мъже Тъй, че, ако можеш, макар и на 20, да направиш нещо по въпроса/ но безопасно за здравето си/ просто го направи. Аз пропуснах преди години и изтървах момента... И забрави за фитнеса в такъв случай,,,,играй баскет, виси, тичай...
остава да му кажеш да виси по мостовете
Баскетболистите са високи защото ги избират високи,щангистите са нески по сащата причина .два метра щангист няма защото малко трудно би било да вдигнеш 200кг на 3 метра височина
Отговори с цитат
  #14  
Стар 21st April 2006, 15:49
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vladi111
Баскетболистите са високи защото ги избират високи,щангистите са нески по сащата причина .два метра щангист няма защото малко трудно би било да вдигнеш 200кг на 3 метра височина
Принципно си прав за баскетболистите и донякъде за щангистите. Но последните не ги избират ниски заради това, че е трудно да дигнеш щангата на 3 метра.

А за това, че ниският ръст означава ниско лично тегло и това ти позволява да си в по-ниска категория. Вече когато не се гледа личното тегло няма значение - например Величко Чолаков е над 2 метра ако не се лъжа - ама е над 160 кг. Имаше един добър поляк, около 40 годишен - той също беше към 190. При свръхтежките се намират сравнително по-снажни.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 11th May 2006, 12:34
0101 0101 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: софия
Мнения: 13
По подразбиране

здравей момче.Не откривам някакъв проблем при теб освен такъв който сам си измисляш.човек престава да расте след 23-та година,ти имаш още три на разположение.Няма такова нещо което да пиеш и да растеш на височина не го превръщай в комплекс.единствето което знам че взимат и по време на олимпиади в Китай и Япония за общ тонус е Биологичен Калций.аз съм жена,на ли търсиш и женско мнение и съм майка на двама прекрасни синове.надявам се да съм ти полезна с информация.
Хормона на разстежа се произвежда от хипофизата.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 5th June 2006, 16:42
aleks_77 aleks_77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кити
Може ли едно женско мнение не само манекенките харесват по-високи мъже Тъй, че, ако можеш, макар и на 20, да направиш нещо по въпроса/ но безопасно за здравето си/ просто го направи. Аз пропуснах преди години и изтървах момента... И забрави за фитнеса в такъв случай,,,,играй баскет, виси, тичай...
кити не вкарвай човека в беля......тои си е супер...176/80....такива своеволия с хормони не са никак безопасни. Използват се само под лекарски контрол и то само за болни хора......а относно фитнеса, изопщо не съм съгласен с тебе...няма по добро нещо, за изсграждане на красиво и хармонично тяло, от фитнеса.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 6th June 2006, 19:05
aleks_77 aleks_77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 6
По подразбиране

Жалко че админа е истрил горните две мнения....очаквах "компетентното" мнение на госпожата.....нищо .....тогава аз ще кажа няколко думи относно хормона на растежа: Хормонът на растежа /соматотропин/ се среща по природа в човешкото тяло /като секреция на хипофизната жлеза/, за да поддържа физическото и психическо здравe. Зарастването на тъканите, оздравяването, възстановяването на клетките,функцията на органите и мозъка, здравината на костите, косата, ноктите и кожата, продукцията на ензимите-всичко това изисква наличието на адекватно количество от хормона на растежа. До 20 годишна възраст той се отделя от хипофизната жлеза в значими количества. След 20 годишна възраст продукцията му започва да намалява с около 14% на всеки 10 години.Намаляването на физическата сила с годините е свързано директно с намаляването на секрецията на хормона на растежа от хипофизата. Най-новите изследвания показват, че допълнителното приемане на аминокиселините Аргинин, Орнитин и Лизин в оптимално съотношение може да стимулира хипофизната жлеза да отделя по-голямо количество от хормона на растежа, който от своя страна има следното физиологично въздействие: Ускорява процесите на синтез на протеина, т.е. на растеж на мускулната тъкан, като ги приближава до тези на младия, растящ организъм, където те са по-бурни. Засилва окисляването /изгарянето/ на мазнините........по данни на други автори.
Толкова от мен
Отговори с цитат
  #18  
Стар 7th June 2006, 09:16
0101 0101 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: софия
Мнения: 13
По подразбиране

Съжалявам,на 06.06. вторник,върнах отговор.Незнам защо не е лице.В него отбелязах точно моето мнение.Когато пишеш друг път , за да приеме и някой друг че написаното ,се отнася до него,сложи обръщение.

Що се отнася до хормона на разстежа,това което си написал е вярно.Но със самото наименование,не допълваш интереса който задаващия темата поставя.явно говорим за едно и също,но по различен начин.За ози хормон може да се говори и за неговото възпроизводство от хипофизата ,ако има проблем.Такъв в случая не се наблюдава и с това,че момчето е напълно здраво за хипофизата да се говори е неумесно.Наистина не те познавам,а ти познаваш ли ме?-че отговаряш по тоя начин.Можеше с един ред да обясниш че написаното е предназначено за друг.ето защо отговора ти е груб.За компетентост няма да навлизам в темата.Това което си написал може да се прочете и в учебника по анатомия за основно образование.Случая не се интересува от подробности както вече по горе написах.

Отговорих и на "студентката"която ме нарича селянка.И написала едно тъпо изречение явно да се хареса на някой мусколест батко.предценявайки неиното невежество и това че въобще не е от моя ранг на компетентност няма да я удостоя с понататъшни отговори.

Поздравявам те още веднъж за това което си написал.Но ако има проблем/какъвто няма/това какво би помогнало на някой.Компетентен не значи да кажеш две думи,а да знаеш кога трябва да ги кажеш.Като завеждащ консултант към ена от най-големите Корпорации в света,за България смея да твърдя че съм компетентна.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 7th June 2006, 10:23
Flame Flame не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от flameon
дати кажа тва на мене ми се вижда проблем не ти е наред нещо организма ако си 1.90 на 16 аз на 15 съм 179 (
Глупаво е.
179-181 е перфектната височина.
Що за глупости правите не мога да разбера.
По онова време на вашата възраст моята компания тичахме по планини и в постоянно движение 24/7. Какви глупости могат да ви накарат да си пълните телцата с токсини не мога да разбера. От комплекси ли се водиш кво е не знам, но височината за годините ти е чудесна.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 7th June 2006, 18:00
aleks_77 aleks_77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 0101
Съжалявам,на 06.06. вторник,върнах отговор.Незнам защо не е лице.В него отбелязах точно моето мнение.Когато пишеш друг път , за да приеме и някой друг че написаното ,се отнася до него,сложи обръщение.

Що се отнася до хормона на разстежа,това което си написал е вярно.Но със самото наименование,не допълваш интереса който .....
Незнам какво да кажа!!!!!
Първо: моя отговор беше с цитат, а твоя не беше!!!
Второ: стила ми на писане беше точно копие на твоя стил!!
Трето: опитах се с няколко думи да опиша какво е хормон на растежа ( ако за тебе тези няколко думи са подробности.....нямам думи), а това "Това което си написал може да се прочете и в учебника по анатомия за основно образование" не искам да коментирам (все пак отговарям на 20 годишно момче.....не мога да го напиша в стил патофизиология)
Четвърто: посочих някои напълно безопасни неща, за които се твърди че стимолират неговия синтез.
С това мисля че отговорих на момчето.
Поздрави и успех.
P.S. Не се сърди 0101 може да е станало недуразумение......
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хормоннарастежа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:27.