IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 18th January 2014, 14:56
choki_moki choki_moki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 78
По подразбиране

Sunny Girl,
в големи заблуждения живееш ако си мислиш, че с глад ще постигнеш нещо.
Мога да споделя мнение, че преди няколко години се хранех максимум веднъж на ден, понякога и веднъж на два дни. Килограмите ми не мърдаха, въпреки че работата ми изискваше доста движение и психическо натоварване. Единственото, което си докарах с този начин на живот е проблеми със стомаха и бааааааавен метабулизъм.
Когато не се храниш правилно тялото изпада в режим на запасяване и складира всяко нещо, което хапнеш.
Започнах да тренирам всеки ден и да се храня по 5 пъти на ден. В началото да си призная ми беше тегаво. Носех храна в кутии, но не изпитвах никакъв глад и се тъпчех насила. След 1 месец на такъв режим гледах часовника с нетърпение да настъпи часа ми на хранене Храната ми беше малко като количество, но на чести приеми. След 1 месец промяната беше изумителна. Като добавки съм взимала л-карнитин и фет бърнър за да ми дава малко енергия, тъй като тренирах предимно вечер след работа и често силите ми не стигаха. Сега пия ThermoLean преди тренировка и л-карнитин по 3 пъти на ден.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 19th January 2014, 16:05
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Браво на теб!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 21st January 2014, 11:43
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

така както ми го казваш, все едно виждам себе си. аз имам периоди, в които вечер преди да си легна не мога да затвора очи, ако не похапна нещо сладко. да не би да има солатин в тези таблетки?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 21st January 2014, 11:43
SGI SGI не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 2
По подразбиране Добавка, заместител на едно хранене

Ето идея за добавка, която замества едно от храненията при нискокалорична диета:

S55 Ersatzmahlzeit

И аз не съм привърженик на глада.

Добавката струва 29.90 за 1кг. и е произведена в Германия. Има приятен вкус- поне на мен ми допада ;о)




S55 се предлага в четири вкуса и служи като заместител на едно от ежедневните хранения по време на нискокалорична диета. С S55 ще успеете да запазите добрата си фигура след като сте отслабнали. Отговаря на Европейския стандарт за храните №14а.

Приложение:

Замества едно от храненията през деня.

Приготвяне:

Разтоврете една доза S55 = 43гр. (около 4 супени лъжици) в 200 мл вода или друга напитка,например, неподсладен чай и изпозлвайте шейкър, за да разбъркате.

Забележка:

Не използвайте продукта като заместител на разнообразното хранене.

Съдържание:

430гр. S55
Средна хранителна стойност на 100g *% RDA на 100g на една доза ** *% RDA на порция

* Процент от препоръчителната дневна доза (Директива 90/496 на ЕС)
** Дозировка: 43гр. прах в 200 мл вода
енергийна стойност на 100 мл готов за пиене микс: 70 ккал / 298 кДж

Съставки S55 ягода: фруктоза, кисела суроватка на прах, млечен протеин, соев лецитин, оцветител: малтодекстрин, 2 грама дикалиев фосфат, 1.9 грама инулин, овесени трици, сгъстител гума гуар, ягода прах, ароматизатори, оцветители: екстракт от цвекло, сол, лимонена киселина, 110 mg магнезиев хидроксид, регулатори на киселинността: натриев цикламат и захарин, 32 mg желязо три-дифосфат, витамин C, ниацин, цинк, витамин Е, 2.2 мг пантотенат, 1,7 мг. манганов три-сулфат, витамин В2, 1.1мг. мед, витамин В6, витамин В1, витамин А, емулгатор: соев лецитин, фолиева киселина, 90 грама натрий, 80 г натриев йодид, биотин, витамин D.

Енергийна стойност 1592 кДж
376 ккал 685 кДж
162 ккал
Белтъчини 26 грама 11гр.
Въглехидрати 53 грама 23 гр.
- От които захари 52 грама 22 грама
Мазнини 6.2 грама 2,7 грама
- От които наситени 1,0 грама 0.4 грама
- Полиненаситени мастни киселини 3,3 грама на 1,4 грама
Фибри 5,0 грама 2,2 г
Натрий .3грам 0,1 гр
BE 4.4 1.9
ВИТАМИНИ
Витамин С 21 мг 35 9,0 мг 15
Ниацин 8,4 мг 47 3,6 мг 20
Витамин E 6,0 мг 60 2,6 мг 26
Пантотенова киселина 2.5 мг 42 1,1 мг 18
Витамин B2 1,2 мг 75 0,5 мг 32
Витамин В6 0,8 мг 40 0,3 мг 17
Витамин В1 0,6 мг 43 0,3 мг 18
Витамин А 330 микрограма 41 142 микрограма 18
Фолиевата киселина 100 мкг 50 43 микрограма 22
Биотин 0,03 мг 20 0,01 мг 9
Витамин D 2,4 микрограма 48 1 мкг 21
Витамин В12 0,7 микрограма 70 0,3 микрограма 30
МИНЕРАЛИ
Калий 1500 мг 645 мг
Фосфор 730 мг 91 314 мг 39
Калций 400 мг 50 172 мг 22
Натрий 330 мг 142 мг
Магнезий 70 мг
Отговори с цитат
  #15  
Стар 22nd January 2014, 18:11
Аватара на Ivo Ivanov
Ivo Ivanov Ivo Ivanov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 53
По подразбиране

Този продукт има много въглехидрати за заместител на хранене,аз ползвам смоот 8 и съм много доволен от вкусовите качества и съдържанието на продукта.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 22nd January 2014, 18:30
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

Смуута е много хубав, да. Аз съм фен и на матрих 10, също много хубава матрица с високо съдържание на протеин и до колкото гледах преди да си го купя, мисля, че е единственият 10 компонентен и има толкова разнообразие на източниците.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 23rd January 2014, 15:02
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

категорично съм против елкарнитина още повече, че съм виждала с очите как като го спреш, се надуваш като плондер. моя съквартирантка по същия начин тренировки елкарнитин- да, отслабна и то бързо..., но след това не смееше да се качи на кантар . съгласна съм, че е важно движението, когато искаш да отслабнеш,нужно е и да намалиш малко приема на калории и разбира се да се подмопогнеш, ако искаш разбира се с добавки, но не с химии, а с натурални добавки.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 23rd January 2014, 16:06
alebi alebi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 15
По подразбиране

Аз не се доверявам на хапчета за отслабване. Не знаеш какъв е състава им и до какви странични ефекти може да доведат. Стари изпитани методи, колкото и изтъркани да са са си най-добри.Много движение,спорт,течности,ог аничаване на тесто,захар и сол, мазно. Разделното хранене много помага също.резултатите са по-бавни, но пък сигурни.изисква се разбира се и много постоянство. Спортуването трябва д а е поне 3 пъти седмично. Единственото , което съм пила аз като добавка е Л-карнитин-таблетки за ускоряване на топенето на мазнини и повече енергия.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 23rd January 2014, 19:38
choki_moki choki_moki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 78
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sunny Girl Виж мнението
категорично съм против елкарнитина още повече, че съм виждала с очите как като го спреш, се надуваш като плондер. моя съквартирантка по същия начин тренировки елкарнитин- да, отслабна и то бързо..., но след това не смееше да се качи на кантар . съгласна съм, че е важно движението, когато искаш да отслабнеш,нужно е и да намалиш малко приема на калории и разбира се да се подмопогнеш, ако искаш разбира се с добавки, но не с химии, а с натурални добавки.
За теб л-карнитина е химия, така ли?
Мисля, че му отдавате прекалено голямо значение, защото той има по-скоро транспортна функция, и ако очакваш да пиеш л-карнитин и да сваляш килограми това няма как да се случи. Друг е въпроса дали твоята приятелка след като е спряла приема на л-карнитин не се е натъпкала с шоколади и сладоледи, че и такива съм ги виждала.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 24th January 2014, 13:30
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

да абсолютна химия е елкарнитина. даже съм чувала и мнение на доцент, който казва, че вреди на черния дроб. така че, ако реша да си взема нещо за отслабване наистина ще се ориентирам към продуктр в който да има натурални съставки.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Помагайтенещозаотслабване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:03.