IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 24th January 2014, 15:16
alebi alebi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 15
По подразбиране

L-карнитинът не е химия, това е аминокиселина, която тялото ни произвежда от аминокиселината лизин, като за това е нужно наличието на витамините В6, ниацин, С, желязо и аминокиселината метионин. L-Карнитин има най-много в червеното месо, в малки количества се среща в млечните продукти, а в още по-малки - в плодовете и зеленчуците.

При здрав човек 75% от необходимия L-карнитин би следвало да се осигури от храната, а останалите 25% да се синтезират от тялото.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 24th January 2014, 19:24
choki_moki choki_moki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 78
По подразбиране

е аз съм чувала доцент, който казва, че L-карнитина подпомага сърдечната дейност, заздравява клетъчната стена на мускулните клетки, като по този начин пречи за разрушаването й, помага на кожата, мозъчната дейност, концентрацията ......

alebi, напълно права си.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 25th January 2014, 17:59
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

Всичко това е много хубаво, но течна форма на какъвто и да е продукт, освен вода е кофти. Прекалено много преработки, оцветители и неща, които вредят. Л-карнитина го взимайте неовкусен на прах. Бълк и примафорс го предлагат по този начин. 100% чиста суровина, без допълнителни филъри. А това за усвояването не е вярно, че течната форма е по-бърза. Усвояването зависи от стомашно-чревният тракт на всеки индивидуално. Все пак, ако искате по-бързо усвояване на течен продукт го задръжте 30 сек преди да го преглътнете, по този начин част от съставката ще се усвои директно през носоглътката и лигавицата.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 26th January 2014, 16:21
Аватара на Jessy
Jessy Jessy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 14
По подразбиране

Не взимай никакви хапчета ама никакви,по добре си вземи карта в местният фитнес вместо да даваш 60 лв за глупости който след 10-20 години ще ти повредят здравето,сладкото не го спирай изведнъж,а ден след ден все по-малко и по-малко,спри хляба и яж салати докато ти писне...ще видиш,че в един момент ти се отвръщава и ще започнеш несъзнателно да ядеш 1 купа салата през 2,3 часа,а знаеш,че това е перфектният режим на хранене
Отговори с цитат
  #25  
Стар 26th January 2014, 17:07
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jessy Виж мнението
Не взимай никакви хапчета ама никакви,по добре си вземи карта в местният фитнес вместо да даваш 60 лв за глупости който след 10-20 години ще ти повредят здравето,сладкото не го спирай изведнъж,а ден след ден все по-малко и по-малко,спри хляба и яж салати докато ти писне...ще видиш,че в един момент ти се отвръщава и ще започнеш несъзнателно да ядеш 1 купа салата през 2,3 часа,а знаеш,че това е перфектният режим на хранене
Абсолютно правилно!
Трябва много воля и постоянство обаче.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 27th January 2014, 14:43
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

какво се опитвам да обясна до сега, важни са натуралните съставки. Продукта, който аз пия (Хербалслим) е изцяло натурален, вече при мен резултата личи и съм доволна.
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 27th January 2014, 17:35
Аватара на Murder
Murder Murder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sunny Girl Виж мнението
да абсолютна химия е елкарнитина. даже съм чувала и мнение на доцент, който казва, че вреди на черния дроб. така че, ако реша да си взема нещо за отслабване наистина ще се ориентирам към продуктр в който да има натурални съставки.
Погледни продукта Detonatrol - това е възможно най-подходящия вариант за теб поради това че е изцяло натурален и че всяка отделна съставка е описана в какви количества е, така риска да предозираш е почти нулев.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 30th January 2014, 09:57
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Siqana Виж мнението
какво се опитвам да обясна до сега, важни са натуралните съставки. Продукта, който аз пия (Хербалслим) е изцяло натурален, вече при мен резултата личи и съм доволна.
какви са му съставките и кое засилва отслабването с този продукт?
Отговори с цитат
  #29  
Стар 30th January 2014, 09:59
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Murder Виж мнението
Погледни продукта Detonatrol - това е възможно най-подходящия вариант за теб поради това че е изцяло натурален и че всяка отделна съставка е описана в какви количества е, така риска да предозираш е почти нулев.
и към теб същия въпрос, какви са му съставките ? иначе не виждам как ще се предозирашр освен ако не си решил да се нагълташ с хапчета за отслабване.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 30th January 2014, 10:34
Аватара на Murder
Murder Murder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 87
По подразбиране

Ето тук са изписани съставките - http://www.silabg.com/uf//stickers/1...caps_facts.jpg

Тук става въпрос за друг тип предозиране - примерно в много продукти не пише точното количество на кофеин и да речем че дневно пиеш по 1-2 кафета, а самият продукт съдържа още 300-400 мг. кофеин, то ти може да получиш главоболие от предозиране с кофеин. Когато знаеш колко е съдържанието на отделната съставка винаги можеш да усилваш или намаляваш дозите, така че добавката да работи оптимално за теб без да ти става лошо от нея.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Помагайтенещозаотслабване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:33.