IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 4th February 2007, 22:42
Bai BoRKo Bai BoRKo не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 691
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Police MAIN
Месце брато месце!
НЕ САМ СЪГЛАСЕН !!!! ей от месото нищо нестава набивай на МАС
__________________
Писането свързан с мисленето е процес и не количество а кечеството е прогрес
Отговори с цитат
  #22  
Стар 4th February 2007, 22:59
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Байка не е чак толкова горящ, може да караш по изключение, но все пак пречи и по-добре без него засега. Не се притеснявай за пресата, ако си я оформил като хората по време на качването, след като изчистиш ще си удивен от резултатите. Ако спазваш горните препоръки за храненето няма да имаш големи проблеми с омазняване и съответно ще имаш по-малко за чистене после. Бирената мая продължавай да си я пиеш, а хляба ако можеш го спри или ако не можеш мини на бонус. Хубаво е и мултивитамин да си вземеш, както и от време на време някоя салатка.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 5th February 2007, 21:25
Kalenski Kalenski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 43
По подразбиране

Времето, през което ще спазвам хранителен режим предполагам зависи от това дали съм постигнал резултатите, които съм искал. А бирената мая я пия на гладно, за да я усвоявам по-добре, 3 пъти на ден по 2. Необходимо ли е да приемам повече (на един път) и правилно ли я вземам? Понеже не видях отзад на опаковката да пише
Отговори с цитат
  #24  
Стар 5th February 2007, 21:29
Kalenski Kalenski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 43
По подразбиране

Съжалявам само, че написах "последен въпрос" Сигурен съм, че все ще се сещам по нещо.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 5th February 2007, 22:39
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

3х3 ги направи. И хранителен режим се спазва, докато постигнеш каквото желаеш по принцип, но е хубаво да ги държиш дълго, за да има по-ясен ефект - 2-3 месеца и повече.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 6th February 2007, 19:41
Kalenski Kalenski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 43
По подразбиране

Ceko, а Air Alert - програмата за краката, която си ми пратил в др тема, подходяща ли е при покачване на маса. В смисъл тук са само скокове и виждам, че програмата е супер - търсех нещо точно такова. Но мога ли да я правя при това положение? Питам чак сега, защото нямах програма, която да я прочете. Снощи дръпнах Adobe Reader и я разгледах. И все пак ако имам въпроси по нея - за серии и т.н. ще питам в др тема. Поздрави!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 8th February 2007, 14:10
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

За да растеш и при air alert ти трябва пак правилно хранене. Но при air alert не нарастването е основно, а релефа и силата. Отскока се увеличава двойно след като я завършиш. Понеже повечето хора не искат много маса в краката, а само сила и външен вид не съм видял досега някой да е останал недоволен.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 8th February 2007, 23:08
Kalenski Kalenski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 43
По подразбиране

Имах предвид при покачване на маса не на краката, а въобще, тъй като програмата е съставена от скокове. И тъй като каза, че кардиото не е желателно се чудех дали мога спокойно да я изпълнявам. Иначе съвсем сериозно търсех си точно такава програма
Отговори с цитат
  #29  
Стар 8th February 2007, 23:18
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

По-добре първо си оправи останалата маса и след като изчистиш тогава я почваш. Та в крайна сметка стигаме до този график:
1. Почваш да качваш маса 4-5 месеца. Здраво хранене, дори и да се омазниш малко няма страшно
2. Чистене 2-3 месеца някъде.
3. Air Alert + по-лека програма за маса или програма за поддържане.

Знаеш какво да правиш, знаеш какво и как да ядеш от там нататъка нямаш проблеми, само желание трябва. Де да имаше и на мене преди кой така да ми обясни
И да добавя, кажи от колко време тренираш, че и това е важно.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 9th February 2007, 11:54
Kalenski Kalenski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 43
По подразбиране

Да, прекалих с въпросите определено... Тренирам от около 3 години, не цялото време, от които съм прекарал в зала.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какводасехранязадаувеличатеглотоси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:59.