IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 20th October 2009, 17:38
Аватара на Svetlla
Svetlla Svetlla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 21
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tonubg
Това е мастна киселина която има реален ефект в много високи дозировки говорим за 10-13г на ден ! Реално е доста финансово не изгодна, задължително се изисква спорт с нея диета и т.н.
Аз съм много доволен от липотропните фетбърнери, забързват метаболизма подпомагат да се справя с излишните мазнини.. и още много бонуси:
Тук има един типично стандартен липотропен бърнс
http://www.healthstore.bg/NOW-Foods/...%BA%D0%B8.html
И според мен това определено е един по-добър продукт.
Много по-евтино и ефикасно е човек да използва някакъв фет бърнър с повече съставки подпомагащи изгарянето на мазнините, отколкото само Кларинол. По мои наблюдения Кла - то присъства в доста голяма част от тях.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 21st November 2009, 11:36
mihova mihova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 20
По подразбиране

една голяма опаковка,раздразнен стомах,повръщане,глад и нито грам отслабване? Това беше моя резултат от преди 2 години!
Отговори с цитат
  #93  
Стар 21st November 2009, 13:40
tonubg tonubg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 94
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Svetlla
Цитирай:
Първоначално написано от tonubg
Това е мастна киселина която има реален ефект в много високи дозировки говорим за 10-13г на ден ! Реално е доста финансово не изгодна, задължително се изисква спорт с нея диета и т.н.
Аз съм много доволен от липотропните фетбърнери, забързват метаболизма подпомагат да се справя с излишните мазнини.. и още много бонуси:
Тук има един типично стандартен липотропен бърнс
http://www.healthstore.bg/NOW-Foods/...%BA%D0%B8.html
И според мен това определено е един по-добър продукт.
Много по-евтино и ефикасно е човек да използва някакъв фет бърнър с повече съставки подпомагащи изгарянето на мазнините, отколкото само Кларинол. По мои наблюдения Кла - то присъства в доста голяма част от тях.
Именно логиката 1<4 Но всеки си преценява сам за себе си. Аз съм тествал доста неща и съм стигнал до тези изводи с практика.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 22nd November 2009, 09:53
Аватара на Svetlla
Svetlla Svetlla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 21
По подразбиране Относно LIPO TRIM

TONYBG, какво ще ме посъветваш за приема на LIPO TRIM, колко пъти на ден и кога?
Отговори с цитат
  #95  
Стар 24th November 2009, 13:51
tonubg tonubg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 94
По подразбиране Re: Относно LIPO TRIM

Цитирай:
Първоначално написано от Svetlla
TONYBG, какво ще ме посъветваш за приема на LIPO TRIM, колко пъти на ден и кога?
Здравей Светла
Приемай Липотрим 3 пъти дневно по 1 таблетка с храната.
Може да пишеш впечатленията си след това, при сестра ми доста добре и се отрази за такъв мързел като нея - да свали 4кг за месеца
Отговори с цитат
  #96  
Стар 25th November 2009, 20:32
Аватара на Svetlla
Svetlla Svetlla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 21
По подразбиране Re: Относно LIPO TRIM

Цитирай:
Първоначално написано от tonubg
Цитирай:
Първоначално написано от Svetlla
TONYBG, какво ще ме посъветваш за приема на LIPO TRIM, колко пъти на ден и кога?
Здравей Светла
Приемай Липотрим 3 пъти дневно по 1 таблетка с храната.
Може да пишеш впечатленията си след това, при сестра ми доста добре и се отрази за такъв мързел като нея - да свали 4кг за месеца
Благодаря ти, определено ще го пробвам.
Отговори с цитат
  #97  
Стар 24th February 2010, 11:06
RONIPOWER RONIPOWER не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 2
По подразбиране За Липовона

Вече има ЛИПОВОН край на мъките храниш се не спортуваш и се топиш,който не вярва нека прочете в форума на МАМА.БГ тема Липовон!
Отговори с цитат
  #98  
Стар 20th April 2010, 11:10
Lili555 Lili555 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 16
По подразбиране

Хора, може ли някой да ми каже каква е разликата между ефекта на Л-карнитина и КЛА-то и могат ли да се пият заедно?

Също-има ли разлика между КЛа-то в КЛаронол КЛа 1000 и от просто чистото КЛА от аптеката (по 500мг в таблетка).

От КЛА-то и от Л-карнитина трупат ли се мускили, защото аз искам само да поотслабна а муслули си имам достатъчно - т.е. ако се комбинитат Л-карнитин и КЛА с подходяща диета ще помогнат ли за отслабване без спорт( за да не се натрупват повече мускули? )
т.е.
Могат ли Л-карнитина и КЛА-то да се използват за отслабване?

Също така ако някой е по-запосзнат с ези добавки би ми било любопитно да разбера-човешкото тяло произвешда ли само КЛА и Л-карнитин и ако да приемането му "от вън" не нарушава ли функциите на производство в тялото?
И има ли странични ефекти приемането?

Също така-след колко време се получава резистентност и каква е минималната доза при която има ефкти, трябва ли да се увеличава и колко е максимума?
Отговори с цитат
  #99  
Стар 24th September 2010, 12:21
ivanka_petkova2 ivanka_petkova2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 7
По подразбиране Re: За Липовона

Цитирай:
Първоначално написано от RONIPOWER
Вече има ЛИПОВОН край на мъките храниш се не спортуваш и се топиш,който не вярва нека прочете в форума на МАМА.БГ тема Липовон!
Ми аз съм доволна от Липовон помогна ми да сваля бързо 3 кг. За форума БГ Мама не знам но аз разбрах за него от една приятелка дето го беше ползвала и тя ми каза да влезна във фирмения сайт на продукта и да си закупя от там става много лесно, а и няма шанс да ме излъжат защото имало някакви дистрибутори дето предлагали продукта на по-ниска цена от самия фирмен сайт и не били редовни нещата при тях.
Отговори с цитат
  #100  
Стар 10th May 2022, 13:58
natellpeeess natellpeeess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2022
Мнения: 4
По подразбиране

Хапчета за отслабване - https://buygreencoffeeplus.com Отслабнах с 7 килограма за по-малко от два месеца! Много съм доволна.

Последно редактирано от natellpeeess : 16th June 2022 на 15:00
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КларинолКла1000
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:05.