IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 17th April 2007, 21:29
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

ей ся разпитвам тук един приятел ... да ми обясни за водата и той ми вика че няма логика да не се пие вода след тренировка.
Пък билдарите не пиели вода, за да им изпъкнат мускулите, а за да се изчистили вредните вещества... и т.н. ма е много сложно ... добре че не съм мъж
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 17th April 2007, 22:21
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Не билдърите, а културистите. И водата се спира само непосредствено преди състезание, иначе се пие по 3-4л на ден.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 18th April 2007, 07:55
Аватара на radosfsf
radosfsf radosfsf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2 040
Изпратете съобщение чрез ICQ до radosfsf
По подразбиране

Ами мисля че диетоложката ти, ти го е казала защото е вредно за самия стомах-мисля че това е имала предвид.А относно водата преди и след тренировка не виждам логика да се отслабва като не се пие водя непосредственно след нея.И аз съм тренирал лека атлетика ама да ти кажа там основната цел беше да се качва мусколна маса и изобщо не е ставало дума за отслабване така че....
Аз отделно съм чувал че като не пиеш вода разграждаш мазнини за да се добави това количество вода,защото все пак тялото е 70 % вода-незнам колко има логика в това....
__________________
http://vbox7.com/play:3c20fd1b
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вода
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:40.