IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th March 2007, 00:28
bulgarian bulgarian не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 10
По подразбиране Всичко което знаете ще ми е от полза! 10x

здр. На 17 съм и за година о половина израснах с 25 сантиметра ,освен стриите по гърба ми имам и проблем с килограмите.
начи преди време сичко се еше ок ама сега се оказва че съм по нормата с на 20 и на горе кг.Немога да ходя на фитнес тъй като ми липсва маса която да ми дава и сили и която да моделирам .Естествено се досещате че питам за напълняване ,а въпроси като "как си искаш килата ,като сланни или мусколи " не ме интересуват особено ,имам воля да ходя на фитнес ,самоче ми трябват необходимите килограми щото иначе е малко обесмилящо се ще има някъв минимален ефект ,но не се стремя към това .
Начи който знае и мисли че може да ми помогне нека пише ,ще следя с интерс , и отново казвам просто трябва да кача килограми независимо под каква орма ,това не ме опасява ,познавам тялото си от към тази му страна и знам че от мене дебелак не моеже да стане ......казвайте кво да се яде , за хранителни добавки ,витамини , протеини също ще съ благодарен за съвет ,надявам се след 4/5 месеца да съм на нората си и да мисля за фитнес и по нататъчно развитие ......еми това е , всичко което занете ще ми е от полза .благодаря
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th March 2007, 12:50
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Почвай да ходиш на зала, не се излагай с глупости "Немога да ходя на фитнес тъй като ми липсва маса която да ми дава и сили и която да моделирам ." И това " просто трябва да кача килограми независимо под каква орма" е такава простотия, че няма накъде. Масово всички клечави почнаха да ме убеждават, че когато имаш мазнини, те по-лесно се превръщат в мускул и помагали като вдигаш, което е как да кажа... смешно. А това, че си пораснал с 25 см може само да те радва, дай Боже всекиму.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th March 2007, 11:59
kav4o kav4o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Разград
Мнения: 26
По подразбиране

Напълно вярно Веднъж като качиш сланини става два пъти по-друдно да постигнеш целта си.Първо вдигаш за маса-мускула расте,мазнините ти пречат да видиш резултата и се потиш като прасе.
После ти прябва релеф-пак проблем -тлъст си и трябва да свалиш доста обаче първо става трудно и със свалянето губиш и малко мускулна маса...
__________________
No pain,no gain!
Цитирай:
По-добре голям и мазен,отколкото малък и мазен
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th March 2007, 16:48
bulgarian bulgarian не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 10
По подразбиране

кажете ми ефикасен на4ин за напълняване ,не ми берете грижата да не надебелеем ,уврявам ви нема такава опасност. , ям си от вси4ко ,когато ми се яде ,гледам да е пове4е от това да се заситя сао ,но нз дали ще се получи ? каква е таината
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th March 2007, 23:19
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Колко пъти на ден ядеш и по колко. Точно кажи, а не просто "много ям". Напиши тука точно какво яде днес без да лъжеш само
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th March 2007, 23:40
riddick riddick не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 337
По подразбиране

Ако ти е трудно да пълнееш, значи имаш бърз метаболизъм и трябва да се храниш с повече сложни въглехидрати - картофи и ориз примерно. Обаче това трябва да го съчетаваш с тренировки в залата, за да могат мускулите да "попият" храната, а не всеки път да я губиш безвъзвратно в тоалетната
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st March 2007, 01:06
bulgarian bulgarian не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 10
По подразбиране

xaxax ,еми ям ,ям много месо на последък ,свинско ,пилешко ,4 / 5/6 пъти на ден ,се храня ,абе гледам постоянно да си хапвам по нещо ,варени яйца също ,млечните продукти малко съм ги позарязал ,манджи по малко ,
примерно ако ям пове4е месо ми изглейда по логи4но да се напълнява ,от ориз като ги гледам китаицте на са много големи пораснали ,но квото кажете ше пробвам , се пак имате пове4е познания от мене в сферата така 4е ви се дверявам
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st March 2007, 10:47
riddick riddick не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 337
По подразбиране

Ти хубаво ядеш много, ама май забравяш една малка подробност - тренировките
Трябва да дигаш тежко (6-8 повт.) като си оставяш достатъчно време за почивка между сериите (2-3 мин.). Вземи си и някакъв суроватъчен протеин, за да запълваш поне минимума за деня - около 2 гр. за килограм телесно тегло.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st March 2007, 10:55
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bulgarian
xaxax ,еми ям ,ям много месо на последък ,свинско ,пилешко ,4 / 5/6 пъти на ден ,се храня ,абе гледам постоянно да си хапвам по нещо ,варени яйца също ,млечните продукти малко съм ги позарязал ,манджи по малко ,
примерно ако ям пове4е месо ми изглейда по логи4но да се напълнява ,от ориз като ги гледам китаицте на са много големи пораснали ,но квото кажете ше пробвам , се пак имате пове4е познания от мене в сферата така 4е ви се дверявам
Кажи точно какво ядеш, с грамажи горе-долу, не "много месо ям". Това го чувам 2121242 пъти на ден, а представите ни за много вероятно са различни. И това за ориза и китайците надявам се е било на ташак, иначе е такава изцепка
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st March 2007, 11:50
bulgarian bulgarian не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 10
По подразбиране

месо на ден около 600 /700 гр. ,яйца варени но нз колко то4но грама ,изяждам 4/5 на ден ,с по 2 филии хляб на ядене ,са ходих на лекар който ме прегледа и ми направиха изследвания и ми каза 4е не ка4вам килограми заради ускорен метаболизам ,....на4и ако изсиам си4ко по бурзо колкото и да се яде няма полза ,на4и тряя няки протени сигурнои така да се спести целия цикъл на преминаване през 4ерва до стомах и така ,да се освоявват ве6тествата по бързо без да напъскат орагнизма и едновременно с това да си ям по по множко ,
прав ли съм???
само ако може да ми оясните кои храни биха били подходя6ти ,и как да ги оптребявам ..... ,кажете съ6то и подходящи добавки
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Всичкокоетознаетещемиотполза
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:56.