IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 23rd March 2007, 21:53
riddick riddick не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 337
По подразбиране

Значи първо изрично съм споменал по-нагоре в темата, че без тренировки нема да стане!

И като имаме това предвид, един протейнов шейк само би подпомогнал едно следтренировъчно хранене например (колкото по-скоро след тренировката се прави то, толкова по-добре). Оттук идва и най-голямото му предимство в случая - бързото усвояване.

Все пак съгласи се - не е много практично всеки път да мъкнеш пържоли по залите
Отговори с цитат
  #22  
Стар 24th March 2007, 21:18
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от riddick
Значи първо изрично съм споменал по-нагоре в темата, че без тренировки нема да стане!

И като имаме това предвид, един протейнов шейк само би подпомогнал едно следтренировъчно хранене например (колкото по-скоро след тренировката се прави то, толкова по-добре). Оттук идва и най-голямото му предимство в случая - бързото усвояване.

Все пак съгласи се - не е много практично всеки път да мъкнеш пържоли по залите
Значи тая дискусия е безсмислена. Той много пъти повтори, че не иска да тренира!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 24th March 2007, 23:08
bulgarian bulgarian не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 10
По подразбиране

баце погледни нагоре темата ,кво съм писал , и ми кажи пасажа в който съм казал 4е не искам да тренирам ,а въпроса не беше свурзан с тренировки а с диета за напълняване ,ако има нещо друго по темата....драснете го ,аз ако вида 4е ка4а дори 3 кила 6е по4на да хода
Отговори с цитат
  #24  
Стар 24th March 2007, 23:11
bulgarian bulgarian не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
Какви протеини като не тренира и не се храни правилно. Ще вземе да купи някой ментак за по-евтино и няма да има никакъв ефект. Попаднах на тоя хранителен режим и ако от него не качваш или не можеш да ядеш така по-добре не се захващай с тоя спорт ми почвай не се сърди човече или шах

Код:
7:00 200 гр макарони + 100 гр сирене + 50 гр захар
10:30 500 гр кисело мляко + 200 гр бисквити + 50 гр стафиди + 50 гр фъстъци + 1 банан
14:00 250 гр телешки кюфтета + 100 гр варени картофи + 200 гр хляб
15:00 Тренировка
17:00 Омлет от 3 яйца + 100 гр сирене + 100 гр хляб
20:00 150 гр пилешко + 125 гр ориз + 100 гр хляб
22:00 150 гр пилешко + 125 гр ориз + 100 гр хляб
24:00 500 гр кисело мляко + 50 гр фъстъци
с какво си определяте грамажа ,бях попитал? как премерввате по колко грама се слагат?
Отговори с цитат
  #25  
Стар 24th March 2007, 23:14
bulgarian bulgarian не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 10
По подразбиране

освен с елекронна везна нз как 6е измера 250 грама теле6ки кюфтета или 100 грама хляб например ???
Отговори с цитат
  #26  
Стар 25th March 2007, 10:10
riddick riddick не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 337
По подразбиране

Ми като си купуваш некав хранителен продукт, той си има грамаж нали така? Значи примерно като си купиш половин кило пилешко го разделяш на около пет горе-долу равни порции и си готов - пет порции по около сто грама пилешко.

Иначе щом чисто и просто си решил да напълняваш нагъвай де що намериш в сладкарницата - пасти, торти...
През деня наблягай на тея храни - шоколади, толумби, банички, сиренки, миленки (абе храни тип учлищна лафка ) и разбира се класическите - пици, хамбургери/бургери, дюнери.
Също така можеш да спреш месото, защото е прекалено чисто като състав за твойте нужди Замести го с нещо по-сладичко като щоколадови вафли (поне по 9-10 на ден) или разните му сникерси и туиксове (пак по толко ).
Много важно е и по кое време приемаш храната - опитвай се всичко по-сладко да го ядеш след 7 вечерта - ефекта ще е двоен

Айде успех и успешно тлъстеене
Отговори с цитат
  #27  
Стар 25th March 2007, 12:23
bulgarian bulgarian не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 10
По подразбиране

ми благодаря за отовора ,поне е по темата
Отговори с цитат
  #28  
Стар 25th March 2007, 15:46
Bai BoRKo Bai BoRKo не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 691
По подразбиране

Ей и аз израснах много ама от 8 за 9-ти клас и аз имам стрии по гърба и чак сега качих килата станах 77-8 кила а иначе бех 65 кила на 182 сега съм 185-6 на 77-8 и се чуствам добре.А и фитнеса със малко кила има смиъл.Ама най-важно е яденето ) чак сега след 1 година съм почнал да пия добавки,ама за качване на кила си купи Гейнар с това се качват доста килца )
__________________
Писането свързан с мисленето е процес и не количество а кечеството е прогрес
Отговори с цитат
  #29  
Стар 26th March 2007, 16:59
kav4o kav4o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Разград
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bulgarian
освен с елекронна везна нз как 6е измера 250 грама теле6ки кюфтета или 100 грама хляб например ???
Потърси си куненски кантар до 1кг
__________________
No pain,no gain!
Цитирай:
По-добре голям и мазен,отколкото малък и мазен
Отговори с цитат
  #30  
Стар 26th March 2007, 23:29
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от riddick
Ми като си купуваш некав хранителен продукт, той си има грамаж нали така? Значи примерно като си купиш половин кило пилешко го разделяш на около пет горе-долу равни порции и си готов - пет порции по около сто грама пилешко.

Иначе щом чисто и просто си решил да напълняваш нагъвай де що намериш в сладкарницата - пасти, торти...
През деня наблягай на тея храни - шоколади, толумби, банички, сиренки, миленки (абе храни тип учлищна лафка ) и разбира се класическите - пици, хамбургери/бургери, дюнери.
Също така можеш да спреш месото, защото е прекалено чисто като състав за твойте нужди Замести го с нещо по-сладичко като щоколадови вафли (поне по 9-10 на ден) или разните му сникерси и туиксове (пак по толко ).
Много важно е и по кое време приемаш храната - опитвай се всичко по-сладко да го ядеш след 7 вечерта - ефекта ще е двоен

Айде успех и успешно тлъстеене
Никога не давай такива съвети. Знаеш ли какво ще стане след няколко месеца с панкреаса му ако спре месото и почне на толумбички и пасти само За диабет чувал ли си? Бях се заканил да не пиша тука, но след като има рискове за здравето съм длъжен да предупредя.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Всичкокоетознаетещемиотполза
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:49.