IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st March 2007, 14:53
silvia1501 silvia1501 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 6
По подразбиране Slim Integra

здравейте,някой чувал ли е за този нов продукт слим интегра,ако да моля споделете нещо повече за него
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st March 2007, 18:18
silvia1501 silvia1501 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 6
По подразбиране

аз прочетох във вестника, че бил нов продукт за отслабване и някаква жена свалила за 8 седмици 20 кг,но нищо повече и ми е много интересно за какво точно става дума
пишете ако знаете нещичко
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st April 2007, 20:41
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

И аз прочетох обявата във вестника и пуснах тема в друг форум, но няма отзвуци.
Доста се заинтригувах, но така се получава, когато нещо звучи примамливо.
Притесняваме факта,че името на фирмата не се споменава, нито какъв е съставът на тази панацея. Мисля, утре да им се обадя, въпреки че номерът ми прилича на импулсен телефон -ще споделя след това!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 1st April 2007, 21:05
silvia1501 silvia1501 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 6
По подразбиране

и аз мисля утре да им звънна и да видим какво повече ще ми кажат,въпреки че почти съм се решила да пробвам дали ще има някакъв ефект,но ме притеснява само че за доста кратък период се свалят много кг,а това може да има лощи последствия и незмам какво да правя.....
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd April 2007, 10:48
rakeL rakeL не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 47
По подразбиране ..

Аз звънях но се пуска някаква жена и говори на английки?! Някой друг звънял ли е ?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd April 2007, 12:22
renij2002 renij2002 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 5
По подразбиране slim integra

И аз звънях и нищо-"Няма връзка с тоя номер".Явно само лъжат...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd April 2007, 12:35
rakeL rakeL не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 47
По подразбиране

Не вярвам да лъжат, но продукта е нов сигорно за това ..знам ли някой ако разбере нещо да казва
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd April 2007, 13:02
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Както и останалите, не можах да проведа разговор!!!
1.Включва се тел.секретар , чиято цел е да те задържи по-дълго на телефона и да навъртиш импулси!
2.В рекламата не се съдържа никаква информация за състава, произхода и проведените лабораторни и др.тестове в страната производител или другаде. Само сбъднатата мечта на едно момиче, евтин трик за подмамване.
3. Целта е ясна, да се нагушка някой с парици на наивни душици, чрез импулси или поръчка чрез публикувания талон, който забележете вие/ние им изпращаме с уговорката, че ако не сме доволни те в 30-дневен срок ще ни върнат парите-е, да ама талона (а и той не е подпечатан и подписан огт фирмата) остава у тях и няма как да си търсим правата, пием поредната студена вода и продължаваме нататък!!! Утехата е, че и в аптеката продават препарати само на надежда - дори няма клауза да ги върнеш ако не ти действат!
Ако греша, готова съм да се поправя -но, тая приказка вече сме я чели ))
Отговори с цитат
  #9  
Стар 2nd April 2007, 13:41
renij2002 renij2002 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 5
По подразбиране slim integra

Просто и това е измама.Решението е здравословно хранене и спорт.Аз съм на НВД ,карам велоаргометър и сега ще си взема пак Л-КАРНИТИН.А досега някой доволен ли е от някакви хапчета за отслабване или кафета за отслабване?Аз преди съм пробвала златно чудо и нищо.То просто изобщо не ядеш заради схемата и затова отслабваш.Аз искам хапчета или нещо за метаболизма,защото той е нарошен при хора,които пълнеят.Вие знаете ли за такива?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd April 2007, 15:06
rakeL rakeL не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 47
По подразбиране

По добре не пии такива хапчета от личен опит го казвам... Аз пих и постояно бях като надрусана ...Болеше ме главата и при излизане на сланце имаш чуството че ще пукнеш.. и не е от дозировката просто така като страничен ефект ли как се казва.. а тва Л карнитин помага ли за отслабване някой да изясни плс че не разбирам
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: SlimIntegra
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:54.