IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 5th May 2007, 17:45
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране

ами аз имам тренинг спортувала съм и съм издръжлива и по малко затова ще си увеличавам като цяло времетраенето на тренировката сега ще видя за храната линка
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th May 2007, 20:57
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от flakita
Цитирай:
Първоначално написано от didi_sladka
ама на какво да наблегна може би 3 пъти на фитнес в седмицата и 4 пъти бягане ?
Aко ъспееш към него да прибавиш и някаква диетка(НВД например), резолтатите със сигорност ще са ъникални . Късмет !
Съгласен съм напълно.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th May 2007, 21:16
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране

Ceko а според теб какво е по-добре да бягам или да комбинирам бягане с фитнес тъй като на фитнеса предпочитам да ходя само за да карам степер при условие че коремните си ги правя вкъщи и имам мн хубав корем така че дали да ходя на фитнес и бягане или само бягане и спорт допълнително вкъщи....впрочем мерси че тук в тази моя тема никой не се заяжда с мен щото в останалите некви жени са ме подгонили мн сериозно хахах
Отговори с цитат
  #14  
Стар 5th May 2007, 23:17
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didi_sladka
...какво е по-добре да бягам или да комбинирам бягане с фитнес тъй като на фитнеса предпочитам да ходя само за да карам степер при условие че коремните си ги правя вкъщи и имам мн хубав корем...
Във фитнеса правиш много повече от това да стягаш корема или дупето с коремни преси и степер...Ако имаш добра програма, работиш за цялото тяло и няма значение колко е хубав коремът ти сега, фитнесът ти дава това, което бягането не може и обратното. Тук няма или-или? - нужни са и двете в комбинация.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 6th May 2007, 09:32
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
Цитирай:
Първоначално написано от didi_sladka
...какво е по-добре да бягам или да комбинирам бягане с фитнес тъй като на фитнеса предпочитам да ходя само за да карам степер при условие че коремните си ги правя вкъщи и имам мн хубав корем...
Във фитнеса правиш много повече от това да стягаш корема или дупето с коремни преси и степер...Ако имаш добра програма, работиш за цялото тяло и няма значение колко е хубав коремът ти сега, фитнесът ти дава това, което бягането не може и обратното. Тук няма или-или? - нужни са и двете в комбинация.
Ето, отговориха ти преди мене
Отговори с цитат
  #16  
Стар 6th May 2007, 11:07
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране

здравейте пак разрових се за да видя как се прави НВД защото до сега само бях чувала за нея , а не съм правила и се пробвах да си напеавя едно меню ето го и него :
6 h - закуска : 400 калории - 100 гр кашкавал и 1 яйце (30 М,27 Б и 0 В)
10 h - 200 kalorii - 1 кисело мляко 300 грама (10.8 М,9.6 Б и 5 В)
14 h - обед : 520 калории - краставица 200 грама, 25 грама зехтин, пилешко 100 грама, орехи 25 грама (43 М,25 Б и 6.5 В)
18 h вечеря - 300 калории : 2 яйца по панагюрски , 25 грама орехи (28 М,17.7 Б и 3.5 В )
общо 55% мазнини, 40% белтъци и 8 % въглехидрати
искам да ми кажете дали е добро
Мисля си че като тренирам фитнес + бягане :P и този режим на хранене ще дадат добри резултати. посъветвайте ме и си дайте мнението
Отговори с цитат
  #17  
Стар 6th May 2007, 14:14
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

добре изглежда менюто, само гледай да изгаряш повече калории от колкото приемаш
Отговори с цитат
  #18  
Стар 16th July 2007, 16:00
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране

здр и аз съм чувала точно това за белтъците май си е най-добре спорт и малко храна мерси за отговора
Отговори с цитат
  #19  
Стар 17th July 2007, 09:31
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Предполагам,не превишаваш дневните дози белтъчини драстично, като количество, а и за какви мускули става дума, жените не правят масивни мускули, по ред генетични причини, така че, за какво говорите.
С недостатъчно и неправилно хранене ще си навредиш на метаболизма. За да го оправиш ще ти трябват години, повярвай ми знам го от опит.
45-50 мин. качествени тренировки и оптимално хранене,това е формулата на успеха.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 17th July 2007, 17:37
Аватара на radosfsf
radosfsf radosfsf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2 040
Изпратете съобщение чрез ICQ до radosfsf
По подразбиране

Съгласен съм с теб Нелина.Абе неправят ама съм виждал по фитнес залите с ебаси бедарите...
__________________
http://vbox7.com/play:3c20fd1b
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: БЯГАНЕхранакоятотрябвадасеяде
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:14.