IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 17th July 2007, 17:50
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didi_sladka
здр и аз съм чувала точно това за белтъците май си е най-добре спорт и малко храна мерси за отговора
Не, много спорт и много храна ти трябва. Няма нито да станеш дебела, нито мускулеста

Цитирай:
Първоначално написано от radosfsf
Здравейте.Аз разбирам въпроса на момичето-и мен ме вълнува.Първо да кажа че съм тренирал лека атлетика и малко или много съм запознат с бягането.Та значи не ти препоръчвам да правиш спринт накрая защото първо че ще имаш мусколна треска и второ ще ти се увеличат краката.за храненето незнам какво да те посаветвам.Тука казват НВД.Добре но това НВД е доста белтъци, които до колкото знам са основното в менюто на трупащите маса.А ние искаме друг ефект-сваляш.Аз все си мисля че някакъв бърз въглехидрат е по добре защото ще го изгориш по време на бягането(аз съм приемал шоколад и мед преди състезание).Иначе в момента започвам следния режим- закусвам сутрин на обед нещо леко и вечерта бягам.Цела е за 4 седмици да съм в супер форма
А в това мнение няма НИЩО вярно. За 1 път виждам такова нещо
Отговори с цитат
  #22  
Стар 17th July 2007, 18:21
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

абе вий си мислите че ей така от бягане за месец ша направиш грамадни крака...аз си тичам редовно вече 3-ти месец но освен да ми се поизчистят мазнините по краката и леко да се стегнат мускулите друг ефект не съм забелязал
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 17th July 2007, 18:42
Аватара на radosfsf
radosfsf radosfsf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2 040
Изпратете съобщение чрез ICQ до radosfsf
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
А в това мнение няма НИЩО вярно. За 1 път виждам такова нещо
Добре ще го изтрия-но поне пишете кое вярното като толкова разбирате?Правите ли разлика между блъскане(тъпо и вредно помпене) и фитнес примерно?А да не говорим за бягане!
__________________
http://vbox7.com/play:3c20fd1b
Отговори с цитат
  #24  
Стар 17th July 2007, 19:59
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

^ Всяко нещо в границите на нормалното е полезно за организма....но дори и тежкото бъхтене ако е придружено след това от добра почивка и хубаво възстановяване води до най-добри резултати във фитнеса....така седят и нещата във бягането до 6,7 може би 8 км на ден до 5 пъти седмично е полезно да се бяга...при по-голяма дистанция ставите започват да се износват,получават се неприятни болки и т.н за това е по-препоръчително по-пълните хора първо да заложат на велоаргометър който не натоварва ставите..и чак след това да се премине на бягане...а до фитнеса има разлика в бъхтене яко но със нормални килограми и яко бъхтене със тежести примерно с които правиш макс 2-3 повторения....такива тренировки не са много препоръчителни и могат да се правят рядко или по-често ако се цели качване на сила но не са за препоръчване заради гореспоменатите причини....Та до хранителният режим той се нарича ВМ-НВД(високо мазнинна ниско въглехидратна диета),което ще рече че се в приема на храна се замества усвояването на енергия от въглехидратите за сметка на белтъчините....с цел сваляне на кг...или по просто увеличава се приема на белтъчини(пилешко,телешко месо,яйца и т.н),мазнини(сирена,кашкава и,ядки)за сметка на въглехидратите(хляб,тестен и,шоколад,бисквити и т.н)...тази така наречена НВД има най-добри резултати съвместно с физическа активност според нивото на човека,като храненията трябва да се разделят по минимум 5 на ден,като не трябва да има голяма разлика между храненията...вечеря се най-късно 2 часа преди лягане и преди сън никъкви въглехидрати...и разликата между закуска и вечеря не трябва да е по-голяма от 12 часа,приема се много вода за да не се обезводнява организма а и от биолгията се знае че във течна среда протичат повечето процеси в тялото следователно водата ти играе ролята на катализатор на изгарянето на мазнини...надявам се да съм бил изчерпателен
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 17th July 2007, 20:58
Аватара на radosfsf
radosfsf radosfsf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2 040
Изпратете съобщение чрез ICQ до radosfsf
По подразбиране

Да мерси много за отговора.Правилно си усетил и моето мнение за споменатите блъскания с огромни тежести и малко повторения.какво става със ставите?Всичко се износва!А да не говорим за химията и другите стимоланти.
Цеко предполагам че не си се разсърдил а си разбрал какво съм визирал,защото получих лични съобщения в твоя защита!
Лека вечер
__________________
http://vbox7.com/play:3c20fd1b
Отговори с цитат
  #26  
Стар 17th July 2007, 21:12
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

аз не ги отричам тези блъскания защото и аз самият ги практикувам от време на време...но наистина не ги препоръчвам...особено за начинаещи....според мене лично такива тренировки за сила тип трибойски чак след година че и повече трябва да се правят за да може правилно да се усвои самата техника на изпълнение на упражненията защото правилното им изпълнение е неизменна част от такава тренировка....може би и там най-много грешат хората с по-малко опит хвърлят се на големите килограми и малкото повторения само и само след време да се похвалят колко дигат без да се замислят реално какво правят от там идват и повечето контузии от нереалната преценка на собствените си възможности и от неправилното изпълнение
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 18th July 2007, 06:30
Аватара на radosfsf
radosfsf radosfsf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2 040
Изпратете съобщение чрез ICQ до radosfsf
По подразбиране

__________________
http://vbox7.com/play:3c20fd1b
Отговори с цитат
  #28  
Стар 18th July 2007, 18:38
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от radosfsf
Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
А в това мнение няма НИЩО вярно. За 1 път виждам такова нещо
Добре ще го изтрия-но поне пишете кое вярното като толкова разбирате?Правите ли разлика между блъскане(тъпо и вредно помпене) и фитнес примерно?А да не говорим за бягане!
Чакай бе пич, тука има ли някой, който ме е питал човешки и не съм му обяснил както си се полага? Колко човека от тука всяка вечер задават въпроси в скайпа, станах като на недик предаването, ама то това е случайно сигурно Щом си решил, че знаеш повече оправяй се, резултатите си личат всяка година на плажа. А относно "химията и другите стимоланти" мисля, че е време след работа някой ден да взема да напиша един материал със заглавие "Съпоставка на вредите от употребата на алкохол и стероиди" та дано най-накрая разберете някои неща. Единствено си прав ако имаш предвид лапетата, които се чудят как с 30лв да се "назобят" и да стават на мега добичета по лесната процедура.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 18th July 2007, 23:24
Аватара на radosfsf
radosfsf radosfsf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2 040
Изпратете съобщение чрез ICQ до radosfsf
По подразбиране

За алкохола съм съгласен.Но аз си имам други мнения за химията-лично мнение.нз.Не съм казал че разбирам повече от теб!Просто има ли някакъв режим на хранене за това което пита момичето?мерси.
__________________
http://vbox7.com/play:3c20fd1b
Отговори с цитат
  #30  
Стар 24th October 2007, 14:43
hishtnica hishtnica не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 11
По подразбиране Zdr pak ot hi6tnoto kote

Taka oburnah saita i nai-nakraq razbrah kakvo e tova NVD no ako mi kajete kakvo to4no da qm koeto da e s nisuk % na vuglehidrati.Az sum studentka i tuk se filmirame 4e kato izqdem edin paket soleti i ne e ni6to ama kato poglednah na sudurjanieto se okaza 4e to e s 60%vuglehidrati???
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: БЯГАНЕхранакоятотрябвадасеяде
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:39.