IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th September 2007, 21:58
Kevin_Kostner Kevin_Kostner не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 126
По подразбиране Протеинови вафли

Какво мислите за тези вафли (съдържат около 30 грама протеин). Могат ли да заместят едно хранене или да ги използвам за десерт?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th September 2007, 08:52
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Скъпи са и според мен не си заслужават. Идеята им е хубава, ама в България не може да си сигурен дали е точно така както пише.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th April 2008, 23:11
nkrumova nkrumova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 1
По подразбиране

ВАФЛИТЕ СЪДЪРЖАТ ТОЧНО 30% ПРОТЕИН. МНОГО ВКУСНИ. ТРУДНО СЕ НАМИРАТ, НО АКО ГИ НАМЕРИТЕ НЕ СЕ КОЛЕБАЙТЕ..СУПЕР СА :o
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th April 2008, 16:31
bocucin bocucin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 5
По подразбиране

според мен по добре е само протеин тези вафли не са качествени ас си бях взел ама не варшат работа после си взех протеин на асн и мн по добре ми деиства
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th April 2008, 17:52
kroexist kroexist не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SOFIA
Мнения: 86
По подразбиране

Абсолютно съм съгласен... остави вафлите настрана и или се храни нормално или пии протеинови шейкове! Протеиновите вафли по принцип хич не са качествени (марките нямат значение). При производството на хранителни добавки се отделят елементи които не мове да бъдат използвани. Това важи за всички продукти. За да остава "празно" обаче, остатъчните елементи се преработват овкусяюат и излизат като краен продукт ПРОТЕИНОВАТА ВАФЛА. С други думи продукт с високо съдържание на натрий, ниска хранителна стойност в лъскава опаковка.
__________________
www.SILABg.com
онлайн каталог за спортни храни
(5% ОТСТЪПКА за членове на forum.tialoto.bg)
телефон: 0887 764 403
скайп: silabg.com
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st June 2008, 14:23
VeRiffY VeRiffY не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 20
По подразбиране

Ее стига де , дали наистина се правят от остатъчни продукти?? Адски ги обичам и много добре ме възстановяват. Но най-любимите ми вафли например имат аспартам
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th June 2008, 20:08
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Вафлите са направени с цел да запълнят хранене, когато нямаш възможност да ядеш друго. Например да си ги занесеш в офиса или изобщо когато си навън. И всъщност са доста полезни и нужни, могат да заместят голяма доза протеинов шейк, като са с точно съпоставени въглехидрати:белтъчини . За българите са скъпи и малко хора могат да си позволят всеки ден по 1-2 вафли, които да заместват хранене. Но когато си във фитнеса няма смисъл да ядеш вафла, когато можеш да си поръчаш протеин на прах или аминокиселини, тъй като това излиза 2-3 пъти по-евтино.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th June 2008, 01:01
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от VeRiffY
Ее стига де , дали наистина се правят от остатъчни продукти?? Адски ги обичам и много добре ме възстановяват. Но най-любимите ми вафли например имат аспартам
А тоз аспартам, не е доказано но има версия че е ракообразуващ

Та това е моята причина да не пия и изотонни напитки в залата
В протеиновите вафли аспартам ли слагат???
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th June 2008, 10:14
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Че то хиляди неща са канцерогенни и е доказано, пърженото е канцерогенно, много меса с химиите си вътре са канцерогенни, колбасите са канцерогенни, креатина е канцерогенен, ти ако от една вафла умреш, всички билдъри трябва да са умрели вече ; )
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26th June 2008, 15:23
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

мда така е и цигарите са канцерогенни пък аз ги ползвам доста често
но специално за аспартама прочетох няколко статии които гласяха че макар от една напитка или закуска със аспартам да не е кой знае какво натрупване всяка хапка и глътка е важна и всяка цигара де
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Протеиновивафли
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:38.