IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 16th February 2008, 19:14
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране


Аз не пуша от 4-5 месеца, след 16 годишно пафкане. 8кг в +
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th February 2008, 19:26
icebaby icebaby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 11
Изпратете съобщение чрез ICQ до icebaby
По подразбиране

Ами малко е гадно, ама килограми се оправят, ама белият ти дроб не можеш така че с малко повече търпение всичко ще се оправи
__________________
Хранете се, за да живеете, а не живейте , за да се храните
Отговори с цитат
  #13  
Стар 16th February 2008, 21:18
svinski_slon svinski_slon не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 107
По подразбиране

Не пуша от 2г и 4 месеца (сега се наложи да си припомня, защото отдаван не броя)
За разлика от предишните нещастни провалени опити, свързани с мъка, този път ги спрях изключително лесно (сори swim fan, ама това е самата истина).
Прочетох книгата на Алан Кар, Не пуша вече.
Препоръчвам я горещо, на всички, които искат да се откопчат от този ад.
Качих няколко килограма, и ги свалих за няколко месеца. Не свързвам сегашния ми проблем с теглото с цигарите, защото съм напълнявала зверски и докато пушех (1-2 кутии на ден!), както и сега.

В момента обаче се усещам, че съм се фокусирала твърде много над проблема си с килограмити. Ще сменям призмата, за да се отпуши задръстването :P

Каквото и да става обаче, нямам намерение да пуша. Казвала съм си го и в най-големите драми - аз съм щастлив непушач, осъзнал кошмара на пушенето.

Успех на всички!
Готова съм да помогна с каквото мога.

п.п. Бях си купила Табекс, но така и не се стигна до тях. Ако не се лъжа, още се търкалят някъде из къщи.
__________________
The road to success is lined with too many tempting parking places
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18th March 2008, 14:16
anjela_k anjela_k не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 76
По подразбиране

трудно се свалят кила след спиране на цигарите, няма спор - една моя позната ка4и 10 и вече цяла година се мъчи и няма сваляне.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 20th March 2008, 16:09
Very Merry Very Merry не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anjela_k
трудно се свалят кила след спиране на цигарите, няма спор - една моя позната ка4и 10 и вече цяла година се мъчи и няма сваляне.
ето това е нещото, което най-много ме тревожи!!! и аз съм над 40-те. и без друго някакъв ранен климакс ме нападна, та качих по тия причини кила, ако и след спирането на цигарите се дооформя... не знам - сигурно ще започна, както се казва, да се търкалям. уж съм приблизително висока - 172 см, но килата вече са 75 и сериозно съм се замислила да започна да пия някакви добавки. даже ми се върти в главата Flax Oil, ама като не знам. Някой ако може да даде съвет, ще се радвам много!
__________________
Всяко нещо с времето си!?!
http://www.mamaibebe.com/text/47df878a5cff5.gif
Отговори с цитат
  #16  
Стар 27th October 2008, 15:26
Butterfly1 Butterfly1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 66
По подразбиране

Това със качването на кг след спиране на цигарите е абсолютно индивидуално според мене! Аз бях спряла цигарите преди няколко години за една година. През това време спортувах доста активно и искам да ви кажа, че не съм забелязала качване на кг. Всичко е на писхическа основа. Аз примерно ядях близалки от време на време!
И като цяло сега съм решила отново да ги спирам. Не намирам нищо положително и приятно в цялата тази работа, просто гаден навик, който с малко по-силна воля можеш да премахнеш. Малко повече спорт и няма да се сещаме дори да запалим цигара!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 27th October 2008, 20:18
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

От къде я изрови тая тема

А иначе - цигарите просто влияят на апетита, от там хората неволно качват килограми.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #18  
Стар 28th October 2008, 22:19
mari_and mari_and не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 288
По подразбиране

Здравейте! И аз да се похваля - не пуша от година и 10 месеца... не съм качила нито грам...Мисля, че това с качването на килограми е мит...Аз не промених начина си на хранене, но колко нерви и сълзи пролях, докато се откажа от тези вредители - пуших ги 10 години...научих се да пуша още в 6 клас никога не съм вярвала, че ще се откажа от тях...
Вие, отказалите се от вредното удоволствие, променихте ли режима си на хранене? И ако да - защо? Питам, защото според мен никотиновият глад няма нищо общо с желанието за храна по принцип...Защо тогава трябва когато ни се пуши, да ядем Извинете ме, ако ви се струва, че задавам глупави въпроси, но ако успявате да се справите с цигарите, значи имате силна воля...от своя страна силната ви воля би трябвало да се справя и с чувството за глад и с безразборното хранене...
Успех на всички отказващи се от цигарките и свалящи килограми!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27th November 2008, 13:56
deriel deriel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 48
По подразбиране ЗДРАВЕЙТЕ

И аз отказах цигарите, и аз качих два килограма само за един месец, но при мен причината е в запека, който се появи на третия ден.

Чувствам се ужасно подута и дебела бивша пушачка.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 9th February 2009, 21:23
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

Здравейте мацки! Аз като вече бивша пушачка бих искала да ви попитам нормално ли е непрекъснато да ти е едно такова сънено?Не мога цял ден да спра да се прозявам независимо, че съм пила кафе и това е от както спрях да пуша.Та понеже ми се струва малко странно (пък и не ми харесва целия ден да ми преминава тип - току що ставам не ме закачай )дайте мнение ако на някого му се е случило нещо подобно или е чувал нещо по въпроса...Благодаря предварително!
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Килограмиследспираненацигарите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:41.