IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 10th February 2009, 23:13
mari_and mari_and не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 288
По подразбиране

Здравейте!

GUESS_F, аз все още стискам зъби и не пуша... вече втора година...но това за съненото състояние го чувам т.е.. чета за пръв път...Сигурна ли си, че след спирането на цигарите се чувстваш така? Това, че ти е ...е нормално...нерви, нерви...не знаеш къде да си денеш ръцете...ужасно е...Пожелавам ти успех, бъди упорита...дори и да ти е сънено
__________________
Ако ще правиш нещо нередно, поне му се наслаждавай!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 11th February 2009, 09:31
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

Благодаря ти mari_and, радвам се че и ти държиш фронта макар, че при теб се е минало толкова време че би трябвало цигарите да са само далечен спомен,а аз съм едва на първия си месец без цигари Иначе това мое състояние се прояви наистина след като спрях да пуша, няма друга реална причина която да ме кара да се чуствам така-не се преуморявам,лягам си достатъчно рано, да не кажа прекалено рано.. Със сигурност е нещо временно но се надявах че все на някой му се е случвало.Различните организми си реагират по различен начин, това е.Колкото по основната тема - не съм се качвала на кантара скоро от страх какво ще ми покаже.. Със сигурност съм качила кг, защото преди си притъпявах апетита с цигарите, а сега няма с какво.От днес почвам диетата на д-р Байкова, на фитнес също мисля скоро да отида.
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 11th February 2009, 10:10
Butterfly1 Butterfly1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 66
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GUESS_F
Здравейте мацки! Аз като вече бивша пушачка бих искала да ви попитам нормално ли е непрекъснато да ти е едно такова сънено?Не мога цял ден да спра да се прозявам независимо, че съм пила кафе и това е от както спрях да пуша.Та понеже ми се струва малко странно (пък и не ми харесва целия ден да ми преминава тип - току що ставам не ме закачай )дайте мнение ако на някого му се е случило нещо подобно или е чувал нещо по въпроса...Благодаря предварително!
Това не е от спирането на цигарите според мене. Аз също съм така и това е защото долната граница на кръвното ми е ниска. Тоест това състояние е характерно за хора с нивко кръвно. Така че моят съвет е просто да видиш какво ти е кръвното, ако е нормално тогава явно просто имаш от малко отпуска
__________________
Не следвай път, върви там, където няма път и остави следи!!!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 11th February 2009, 10:39
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

Еми дано е нормално тогава ще го премеря при първа възможност защото в къщи нямам апарат.
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 11th February 2009, 11:02
Butterfly1 Butterfly1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 66
По подразбиране

Ами да ти кажа, аз преди винаги съм била с нормлано, дори перфектно кръвно. И от известно време насам ми стана ниско. Не мисля, че е нещо фатално, говорила съм с медицински лица по този въпрос
А и ако спиш прекалено много е възможно да се чувстваш сънена цял ден Поне при мен има този ефект
Но пък обичам много да си поспивам... кво да правя
__________________
Не следвай път, върви там, където няма път и остави следи!!!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 11th February 2009, 11:10
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

Така е,колкото повече спиш толкова повече ти се спи,това важи и за яденето и за какво ли още не Преди и на мен ми беше нормално кръвното за това не съм се замисляла че може да е от него. Ама по-добре май да се преместим с нашето кръвно в "здраве" че темата много я разводнихме
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 11th February 2009, 13:57
Butterfly1 Butterfly1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 66
По подразбиране

хахах верно малко се увлякохме
Ами да се върнем на темата за цигарите и качването на кг! Всеки който иска да продължава да споделя неговия опит
Аз бях спряла цигарите преди известно време за една година и не съм качила и кило
__________________
Не следвай път, върви там, където няма път и остави следи!!!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 11th February 2009, 18:12
mari_and mari_and не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 288
По подразбиране

Здравейте! Само леко ще "разводня" темата мисълта ми е за ниското кръвно - аз също съм с ужасно ниско, но всички знаем, че цигарите го смъкват още повече, така, че състоянието на GUESS_F след спирането на цигарите май не е от кръвното...Може пък организмът й да я наказва по този начин, за това, че го лишава от цигарките
А що се отнася до държането на фронта - да си призная, припалвам от време на време И с риск да се повторя, аз не промених навиците си в храненето след спирането на цигарите...
Приятна и безцигарена вечер на всички!
__________________
Ако ще правиш нещо нередно, поне му се наслаждавай!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 12th February 2009, 09:18
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

Ами всъщност аз съм виновника за това разводняване така че си поемам вината и mari_and е права, но няма да бързам със заключенията, ще изчакам още малко да видя какво ще се случи и ще ви информирам
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 12th February 2009, 10:33
kokona_mila kokona_mila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 73
По подразбиране

МЪча се да се сетя при мен как беше, мисля че имаше нещо такова , отдавна беше Колкото и смешно да звучи ( или пък като глупост) аз когато имам по-дребни проблеми все ми се спи, а когато са наистина големи , не мога да мигна. На психична основа е, особено ако си обичала да пушиш като мен( даже сънувах, че паля цигара ). На мен света ми беше крив в началото. Аз напълнях, пъпчасах и имах и главоболие и то доста силно, за радост за кратко. Тялото ти трябва да свикне, имай търпение .
Отдавна беше, едно спортно предаване гледах, там ставаше на въпрос за известен футболист от някакъв немски отбор , който пуши по малко, но треньора му забранил да ги спира по време на сезона, за да не му се отрази на игровата форма. така че не е шега работа
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Килограмиследспираненацигарите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:09.