IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th November 2007, 23:18
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране SUPER - SLIM

Здравейте момичета! Чували ли сте за този хапчета за отслабване?!!!Супер - Слим - така се казвам , не съм много запозната с произхода им и със сигурност не са БГ. Интерес придобих за тях преди една седмица когарто бях на фризьор(къде другаде)Та там имаше няколко човека, които вече ги бяха употребявал и ибяха действително доста отслабжали. Принципът на който действат е на билкова основа, като действат ОЧИСТИТЕЛНО, а не разлабващо. Изчистват всякакви шлаки и т.н. Та въпросът ми е дали сте чували нещо за тях и дали някой който ги е пил е задържал КилоГраМите??!!!!Нали тва е идеята в крайна сметка!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th January 2008, 16:25
venka_s venka_s не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 1
По подразбиране

питай ме след 1 месец...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th February 2008, 12:53
puhkavelka puhkavelka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 10
По подразбиране

Аз ги пих и отслабнах много бързо,вече 3 месец подържам килограмите си.Преди това сам пробвала с какво ли не,но нищо непомагаше,Сега си взех 2ра опакавка понеже искам още да отслабна.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th February 2008, 15:13
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

puhkavelka, хайде да ни разкажеш моля те повече - колко кг.си била, колко време си пила хапчетата, с колко килограма си отслабнала и т.н.
Мисля, че такива неща ни интересуват повечето. Благодаря ти
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th February 2008, 15:54
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Благодаря за отговора
Предполагам, че се намират в аптеките. А каква им е цената? И по колко пъти на ден се пият ? Мерси
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th February 2008, 21:08
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

тва ми звучи малко съмнително....... дали не са противопоказни за здравето някакви странични ефекти????
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th February 2008, 11:50
snowwhite snowwhite не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 37
По подразбиране

и на мен ми звучи съмнително...щом ги няма в аптеките, как се доверявате какво ви дават? Все пак могат да ви продадат всичко... Аз си купувам от аптеките CaloriLight-това е хранителна добавка, за контролиране на апетита и елиминиране на мазнините. Вече 2-ри месец я пия, много съм доволна. Освен че смъкнах килца, намалих и обиколката на бедрата и ханша. Но все пак се продава в аптеките...не бих рискувала да взема нещо от някой просто на доверие. Но това е индивидуално...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14th February 2008, 11:49
AngelaK AngelaK не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,
Мога само да споделя с вас, че таблетките са абсолютно безвредни.За да има обаче добър ефект е добре да се спазват някои правила..всъщност само 3.Без алкохол по времето на прием,сутрин 1 час след приема да не се яде и пие нищо и през деня да се изпиват поне 2 л вода
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th February 2008, 10:41
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от snowwhite
и на мен ми звучи съмнително...щом ги няма в аптеките, как се доверявате какво ви дават? Все пак могат да ви продадат всичко...
и на мен ми звучи съмнително.. още повече да се регистрираш само за да кажеш, че един продукт, който не се продава в аптеките е абсолютно безвреден (дори и да е така не доказва полезността му) си прилича много на реклама-а
(не че и в аптеките няма хиляди отрови, но поредното "ново" чудо не ми вдъхва доверие..)
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th February 2008, 20:30
puhkavelka puhkavelka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 10
По подразбиране

няма значение дали вярвате аз пак ги пия и сега свалих още 6 кг за 18 дни,важно е че действат и са билки,хапчета направени от китайски билки,като питах дистрибутора защо ги няма в аптеките той каза че ще ги пуснат но ще бъдат на много по висока цена и малко ги е страх че няма да се купуват,защото каза че цената ще е с три цифри най вероятно
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: SUPERSLIM
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:43.